Residence Cortina (dodavatel 2)

Itálie, Benátsko, Rosolina Mare

Residence Cortina (dodavatel 2)

  Itálie, Benátsko, Rosolina Mare
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis letoviska

Rosolina Mare nabízí unikátní spojení přírody a turistického ruchu. Nachází se v chráněné oblasti delty Pádu (italsky Po), která je charakteristická mnohdy až nepropustnou divočinou lesů, lagun, říček a ramen řeky Pádu. Na své si tak přijdou nejen milovníci slunění na krásných čistých plážích, ale i milovníci přírody v jen pár kilometrů vzdálené botanické zahradě Delta del Po. Všudypřítomné zeleni je v Rosolina Mare podřízen i charakter výstavby, naprostá většina staveb jsou nevysoké vilky nebo domy obklopené zahradou, větší domy jsou typické hlavně pro střed letoviska, kde je soustředěna i většina obchodů, kaváren a restaurací. Můžete zde najít požadovaný klid a pohodu stejně jako množství zábavy. Rosolina Mare nabízí řadu restaurací a pizzerií, cukráren, obchodů, diskotéky, půjčovny kol a čtyřkolek, jízdárnu, tenisové kurty, minigolf, různé atrakce pro děti a dětský park, nafukovací skluzavky či bazén s tobogánem, letoviskem se lze projet vyhlídkovým vláčkem. V pondělí a čtvrtek se koná dopolední trh, každý den kromě pátku potom malé večerní trhy v hlavním centru. Nabízí však také nádherné široké pláže s jemným zlatavým pískem a pozvolným vstupem do vody oceněné modrou vlajkou Evropské unie za čistotu.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Rosolina Mare

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Rosolina Mare.

Popis objektu

Zrekonstruovaná residence CORTINA (Via Biancospino) leží na klidném místě, cca 300 m od náměstí S. Giorgio, pro každý apartmán je vyhrazené parkovací místo na společné zahradě. Apartmán v 1. patře je účelně vybaven, má vlastní sociální zařízení, pračku, TV, klimatizaci (za poplatek), Wi-Fi (na vyžádání, za poplatek), mikrovlnnou troubu, myčku a terasu s venkovním posezením. Součástí ceny není dezinfekce apartmánu, která zahrnuje mj. výměnu hygienických potahů na matracích, a která se hradí předem v českých korunách.

, Slevy a zvláštní nabídky

sleva 15 % v období do 03.06. a od 02.09., min. pobyt 7 nocí
sleva 10 % (mimo typ quadri) v období 03.06. - 17.06., min. pobyt 7 nocí
sleva 5 % při objednávce do 31.03.

Vzdálenost od

pláže 150 m, centra s obchody 300 m, cyklostezky 100 m, psí pláže 500 m, lunaparku 1,5 km, od ubytovací kanceláře cca 1,38 km

Pozice objektu v letovisku

klidné místo

Venkovní dispozice

zahrada, oplocený areál

Ubytování

apartmán, E quadri 9 -

ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, ložnice s manželskou a patrovou postelí, obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem.

()
1. patro, terasa, klimatizace, 60 €/týden, TV, Wi-Fi na pokoji, pro max. 8 přístrojů, na vyžádání, 25 €/týden, lednice, samostatný mrazák, myčka, pračka, mikrovlnná trouba, sprcha, bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny v období do 02.06. a od 02.09. kdykoli, 03.06. - 01.09. sobota, min. pobyt v období do 03.06. a od 02.09. min. 4 noci, 03.06. - 02.09. min. 7 nocí, příjezd od 16:00 do 19:00, odjezd od 08:00 do 10:00

Další informace k ubytování od CK

Vnější bazén: neni
Klimatizace: zdarma
Televize: ano
Lednička: ano
Internet: ano

Základní cena zahrnuje

Cena E quadri 9 zahrnuje:
 • pronájem apartmánu
 • spotřeba energií
Cena E quadri 9 zahrnuje:
 • pronájem apartmánu
 • spotřeba energií
 • doprava

Základní cena nezahrnuje

Cena E quadri 9 nezahrnuje:
 • pobytová taxa není v ceně
 • ložní prádlo k dokoupení za poplatek 8 €/os./týden
 • závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 50 €/pobyt
 • ručníky k dokoupení za poplatek 5 €/os./týden
 • povinný agenturní poplatek, dezinfekce apartmánu, 900 Kč/apt/pobyt
 • přistýlka, na vyžádání, 18 €/týden
 • dětská postýlka, na vyžádání, 18 €/týden
 • zvířata, na vyžádání, za poplatek, 35 €/pobyt za každé zvíře
 • vratná kauce 100 €/pobyt/apt
 • plážový servis k dokoupení, na pláži Happy Days 80 €/týden, na pláži Perla 90 €

Informace o zájezdu

Pořadatel: AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o., IČ 60697903.
Lokalita dle pořadatele: Benátsko, Rosolina Mare
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 273 084
dnes 12–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Residence Cortina (dodavatel 2)
  Itálie, Benátsko, Rosolina Mare

Cena od
3 487 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 273 084

Zájezd

celá ubytovací jednotka
1
31 375 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
450 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
280 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
300 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč