Residence Solaria

Itálie, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Marilleva / Folgarida

Residence Solaria

  Itálie, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Marilleva / Folgarida
Číslo zájezdu: 1 775 403
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Doporučení

Terasovitě postavená rezidence Solaria, je součástí velkého obytného komplexu, leží v nadmořské výšce 1 400 m a je tvořen hlavní budovou a 3 ubytovacími bloky, které jsou vzájemně propojeny vnitřními chodbami. V hlavní budově se nachází převážná většina níže uvedených služeb, apartmány jsou umístěny v přilehlých blocích. Udané vzdálenosti se vztahují k bloku nejbližšímu, od kterého blok nejvzdálenější leží cca 500 m. Tuto moderní rezidenci doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování přímo u sjezdovky a mají rádi velké prázdninové komplexy.

GPS

46.305119, 10.810511

Pobytová taxa

Pobytová taxa cca 1,80 EUR/osoba starší 12 let/noc se platí na místě.

Poloha

Rezidence se nachází přímo u sjezdovky lyžařského areálu Marilleva - Folgarida. Rezidence nabízí všechny nákupní možnosti, je vzdálena cca 8 km od Mezzana, kde naleznete celou řadu obchodů i lékárnu. Apartmány jsou od nástupu na lanovky vzdálené od cca 50 - 400 m.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Bilo 5 - max obsazenost 5 osob - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky se sociálním zařízením (vana nebo sprcha/WC) a jsou vybaveny TV/SAT.

Vybavení

Hostům je k dispozici restaurace, bar, mini market (vše v hotelu Solaria), půjčovna lyžařského vybavení, lyžařská škola, obchod se suvenýry, parkovací místo a lyžárna.
Zdarma: Wi-Fi (na recepci), místo pro auto, .
Za poplatek: krytý bazén v budově hotelu Solaria, mini klub, posilovna, fén.

Název

Residence Solaria

Základní cena zahrnuje

V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Alexandria, IČ: 25661507. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Itálie
  • Místo dle CK: Marilleva / Folgarida

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 775 403
dnes 7.30–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Residence Solaria
  Itálie, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Marilleva / Folgarida

Cena
4 176 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 775 403

Pobyt

1. až 4. osoba na pevném lůžku
2
3 690 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč