Termín:
20. 10. – 27. 10. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis ubytování

2-pokojový byt 45 m2 v 2. patře. Prostorné a světlé, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Balkon, jižní orientace a východní orientace. Pěkný výhled. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Popis

Malý bytový dům Residenza Marconi", 3-podlažní. 9 byty v domě. Ve čtvrti Levante Beach, v obci 400 m od centra Terracina, centrální, slunná poloha, 50 m plaz. V domě: Wireless LAN [WLAN], výtah, střešní terasa, ústřední topení, klimatizace. Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 1x týdně. Úklid 1x týdně na vyžádání (extra). Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny 50 m, supermarket 200 m, obchodní centrum 150 m, restaurace, bar 10 m, pekárna 30 m, nádraží "Terracina" 2 km, písečná pláž "Levante Beach" 50 m. Atrakce v blízkosti: Roma, Sperlonga, Sabaudia, Gaeta, Anzio.

"

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Náklady na energii
 • Topení
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Rekreační poplatek pro děti zdarma
 • bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

 • Klimatizace - 7.0 EUR za den
 • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
 • Závěrečný úklid - 15.0 EUR za osobu
 • Rekreační poplatek - 1.5 EUR za osobu/den

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Lazio
 • Místo dle CK: Terracina

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Residenza Marconi **

Číslo zájezdu: 971043
Itálie, Lazio, Terracina