Termín:
20. 9. – 22. 9. 2019
Počet dní:
3 (pá – ne)
Počet nocí:
2
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

po kompletní rekonstrukci, 100 m od pláže, v centru, zastávka autobusu do starobylého městečka Gioggia, kterému se přezdívá malé Benátky, je 50 m od hotelu, 200 m je pak molo odkud jezdí lodě do Benátek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, sociální zařízení, fén, klimatizace, TV, minibar, trezor, wi-fi.

Stravování

polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, salátový bufet od 07. června do konce srpna.

Vybavení

recepce, výtah, restaurace u bazénu, bar, zahrada, terasa, animace 10.06.—30.08., bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu, plážový servis sluneční a 2 lehátka 100 m od hotelu, hudební večery,  privátní parkoviště a půjčování kol za poplatek.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

ubytování za osobu a uvedený počet nocí s polopenzí, pobyty s nástupem v pondělí, úterý, středu a čtvrtek minimálně 2 noci, pátek, sobota, neděle minimálně 3 noci. Zdarma plážový servis, wi-fi, použití bazénu,  lehátek, wi-fi.

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa cca 1,50 €/osoba/noc od 6 let.Nepovinný příplatek: jednolůžkový pokoj, dětská postýlka zdarma, privátní parkoviště 10 €/den nebo veřejné parkoviště 20 m od hotelu také za poplatek.Domácí zvířata: povolena na vyžádání 5 €/noc.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Color Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Sottomarina Lido

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.