Termín:
28. 8. – 4. 9. 2019
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 12:30
Strava:
polopenze (polopenze s nápoji)
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Důležité

V pokoji má 100% slevu z ubytování pouze jedno dítě ve věku 0-6 let.

Charakteristika

Hotelový komplex Le Dune s krásnou dlouhou písečnou pláží je ideální pro rodiny s dětmi především pro velké množství sportovního vyžití a animačních programů. Hotel Le Palme vyhledávají zejména mladí a páry s dítětem.

Poloha

Tento hotelový komplex se nachází v severní Sardinii v zálivu Golfo dell ?Asinara, 2 km od městečka Badesi, cca hodinu a půl autem od Olbie a Alghera a 40 minut od S. Teresa Gallura a Porto Torres. Jedná se o jeden z nejvybavenějších hotelových komplexů na Sardinii, který se rozkládá mezi písečnými dunami (odtud název Le Dune) v parku se stoletými jalovci o rozloze 280.000 m2. Vzdálenost od letiště v Olbii - 85 km

Vybavení

Resort Le Dune se skládá z 5 hotelů s celkem 496 pokoji, které jsou citlivě zasazeny do přírody parku resortu. Každý hotel má svou vlastní recepci,která akceptuje nejznámější kreditní karty, vyjma hotelu La Duna Bianca, jehož hosté jsou přijímáni individuálně. Jedná se o Hotel Le Palme 4*, Hotel I Ginepri 4*, Hotel Le Rocce 4*, Hotel & Spa Le Sabine 4* Superior a Hotel La Duna Bianca - 4* Superior. Hotelové služby: - 4 recepce (Wi-Fi, také v barech Alla Spiaggia, Le Palme, I Ginepri) - 6 bazénů, z nichž 2 jsou vyhrazené pouze pro děti, další 4 bazény mají lehátka, bar a dohlížejí u nich plavčíci - 10 restaurací, z toho 1 pro děti - 6 barů - amfiteátr, 5 tenisových kurtů (1 osvětlený), malé fotbalové hřiště, hřiště na basket, plážový volejbal, bezpečná dětská hřiště a mnoho sportovních a volnočasových aktivit - wellness centrum - konferenční centrum s max kapacitou 450 osob (rozloha 345 m2 + krytá terasa), rozdělitelné do 6 sálů, technické vybavení. Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Všechny pokoje Resortu mají terasu vybavenou posezením, koupelnu se sprchou, fén, klimatizaci, trezor, TV SAT, telefon a minibar. Osušky na pláž na vyžádání - na kauci. STANDARD: pokoj s manželskou postelí (na vyžádání oddělená lůžka) + rozkládací křeslo, max. obsazenost 2 +1 dítě do 6 let. SUPERIOR: pokoj s manželskou postelí + rozkládací lůžko + možnost dětské postýlky; max. obsazenost 2 + 1 dítě do 14 let. STANDARD FAMILY: dva propojené pokoje Standard, max. obsazenost 4 + 2 děti do 6 let SUPERIOR FAMILY: dva propojené pokoje Superior, max. obsazenost 4 + 2 děti do 14 let Check-in 16:30; check-out 10:00. Otevření jednotlivých hotelů v nízké sezoně se řídí rozhodnutím resortu (klienti budou eventuálně ubytování ve vyšší kategorii hotelu resortu).

Stravování

Resort nabízí: ubytování s polopenzí (snídaně a večeře). U večeře je zdarma k dispozici voda a domácí víno (vyjma restaurací Romantico, Il Leccio, Il Fico d ?India a Scorfano, kde je v ceně pouze voda). 'Domovskou' restaurací pro hosty hotelu Le Palme je restaurace IL POMODORO, v níž je podávána snídaně formou bufetu v době 8:00-10:30h a hosté mohou mezi 7:30 a 8. hodinou využívat i restauraci Nautilus. Večeře (19:30-22:00): Resort & SPA Le Dune nabízí možnosti stravování, které uspokojí všechny hosty. Na výběr je z 9 restaurací (+ restaurace pro děti). Kromě restaurace Nautilus je v restauracích, kde hosté nemají pobyt, nutná rezervace. Restaurace bez příplatku: NAUTILUS: bohatý bufet s mezinárodní kuchyní, voda a víno v ceně CARRIMBANCA: sardinská kuchyně, bufetová forma, voda a víno v ceně POMODORO: bohatý bufet, voda a víno v ceně ALLA SPIAGGIA: pár metrů od pláže, bufet středomořských předkrmů a prvních chodů, smažené speciality z darů moře, voda a víno v ceně LI JUNCHI: specializovaná na pizzu, těstoviny, středomořské předkrmy a zmrzliny, voda, víno, pivo a nealkoholické nápoje z automatů v ceně; servírované PETER PAN: restaurace pro děti z baby- a mini klubu, od 19:00 do 20:00, nutná přítomnost rodičů pro děti do 3 let Restaurace s příplatkem: SCORFANO: grilované ryby, bufetová forma, voda v ceně. Přípl. €15/os., děti do 2 let zdarma IL FICO D ?INDIA: pouze pro dospělé (děti od 14 let), servírované výběrem z 'Grande Carte' a s doporučeními šéfkuchaře, voda v ceně. Přípl. € 20/os. ROMANTICO: elegantní restaurace, tematické večeře servírované při svíčkách, voda v ceně. Přípl. € 15/os. IL LECCIO: Show-Cooking, středomořská kuchyně, bufetová forma, voda v ceně. Přípl. € 12/os., děti do 2 let zdarma. Možnost bezlepkové diety na vyžádání (při rezervaci jednotlivé restaurace). Oběd (12:30-14:30): Oběd je podáván formou 'středomořského brunche' v restauracích NAUTILUS nebo ALLA SPIAGGIA. Jedná se o lehký oběd bufetovou formou s širokým výběrem: těstoviny, studené chody, luštěniny, grilovaná a smažená zelenina, saláty, ovoce, sýry. Nezahrnuje klasické druhé chody s masem, rybou ani zákusky. Je možné využít oběda i v jiných hotelích řetězce na Sardinii (např. při výletech, na vyžádání). PETER PAN: od 12:30 do 13:30 (mimo sobotu) oběd pro děti, nutný dozor rodičů pro děti do 3 let

Pro děti

Pro děti je v resortu velké vyžití: velké dětské hřiště 'VILLAGGIO FANTASIA' s bazénem a hradem Duneland pro nejmenší, herna, dětské kino, relaxační místnost s postýlkami a vybavená místnost pro miminka, restaurace PETER PAN pro děti. U hotelu Le Palme je další bazén pro děti. Baby klub: od 18 měsíců do 4 let, v provozu 8:45-18:30h (20:30-22:30 na vyžádání a za poplatek) Mini klub: od 4 do 9 let (9:00-18:30h), děti mají možnost v rámci klubu i obědvat či večeřet v restauraci Peter Pan Junior klub: od 9 do 14 let (9:00-18:30h), 1x týdně je organizována večeře/party s animátory (na zápis) Teen klub: od 14 do 18 let, mj. barmanské kurzy (nealko), škola nejnovějších tanců, škola jízdy na plachetnici, windsurfingu a další sporty, večerní programy. Pozor: pro umístění nejmenších dětí do baby klubu je požadováno potvrzení od lékaře o bezinfekčnosti ne starší 3 dnů. Stačí v angl. jazyce - vyjádření lékaře (jednou větou) + razítko a podpis lékaře. V areálu je k dispozici zdarma plně vybavený dětský pokoj otevřený 24 hodin, vybavený vysokými židlemi, sterilizátory, ohřívači lahví, přebalovacími pulty. Maminky zde najdou vše potřebné k nakrmení svých děti (zeleninové polévky, zeleninové kaše, sušenky, jogurt, mléko , vodu a ovocné šťávy).

Sport a animace

Resort Le Dune je vybaven 6 bazény, z nichž 2 jsou vyhrazené pouze pro děti, další 4 bazény mají lehátka, bar a dohlížejí u nich plavčíci: Hosté hotelu Le Palme mohou využívat: - 2 bazény v hotelu Le Palme - jeden z nich je vyhrazen pro děti a jsou v něm dětské atrakce, - bazén v hotelu I Ginepri je pro všechny klienty, - bazén v hotelu Le Rocce je pro všechny hosty resortu, - bazén pro děti v rámci dětského hřiště 'VILLAGGIO FANTASIA', kde se nachází mnoho dětských atrakcí Sportovní zázemí: 5 tenisových kurtů (1 s osvětlením, 2 se syntetickým povrchem), nohejbalové, fotbalové a basketbalové hřiště, plážový volejbal... Použití sportovního zázemí je zdarma. Další sporty: kolektivní kurzy jízdy na katamaránech, windsurfingu, kánoi, lukostřelby, tenisu, aerobik, různá cvičení, treking s průvodcem, škola tance. Za poplatek kurzy potápění a jízdy na koních, rekreační jízda na jachtách či sportovní rybolov (i hlubokomořský), pronájem skútrů a kol, šlapadel a gumových člunů.

Wellness & beauty

Wellness centrum Le Sabine SPA Wellness centrum se nachází v hotelu 'Le Sabine SPA' a zahrnuje 3 venkovní vyhřívané bazény, whirpool, protiproud, posilovnu kardiofitness, páru, relaxační zónu uvnitř i u bazénu, šatny, recepci. Spa nabízí řadu kosmetických procedur a masáží. Vstupné € 25/os./půlden. Pozn. Pro vstup do wellness centra je vyžadováno lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k používání posilovacích strojů a využití masáží a kosmetických procedur. Pro těhotné ženy je připravena speciální nabídka procedur, vhodných pro jejich stav. Vstup do wellness centra není povolen mladistvým a dětem, je povolen jen od 14 let v doprovodu rodičů nebo osob, které mají od rodičů písemné povolení. Dále si můžete už z ČR objednat tyto balíčky služeb: BALÍČKY PRO ROK 2019: Všechny programy zahrnují během půldenních procedúr využití balíčku 'CIRCUITO RELAX & BENESSERE' (povzbuzující nebo relaxační) s volnou možností využití: - 2 víceúčelových venkovních bazénů s tryskami různé intenzity pro všechny části těla - jacuzzi - turecké lázně - kardio gym fitness - relaxační zónu 'OBJEVTE SPA' Mimořádná nabídka k objevení nádherného světa Spa: - 3x půldenní volný vstup do wellnes a využití balíčku 'CIRCUITO RELAX & BENESSERE' (povzbuzující nebo relaxační) - 1 relaxační masáž (25 min) sardinskými esenciálními oleji - 1 hydroterapie 'CHECK IN & CHECK OUT' Den na přípravu sardinského sluníčka a den na odjezd ve skvělé formě Při příjezdu odložte na recepci své doklady a stres a nechejte se rozmazlovat. Stejně tak při odjezdu se nechejte rozmazlit a domů se vraťte nabití energií, sluncem a pohodou. 2x půldenní program (dopolední či odpolední) zahrnuje: -1 rozjasňující obličejový peeling - 1 tělový peeling - 1 kalifornská masáž (25 min) - 1 relaxační masáž (50 min) - 1 masáž obličeje (25 min) - 1 hydratační tělový zábal - 1 francouzská nebo standardní manikúra - 1 francouzská nebo standardní pedikúra 'L ?UOMO RELAX' Relax pro muže - stále více a více mužů pečuje o své tělo, chtějí být hýčkáni, chtějí zapomenout na stres a chtějí si obnovit jak fyzickou, tak duševní vitalitu. Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne, nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 detoxikační tělový peeling - 2 hydromasážní koupele s mořskou solí - 2 sprchy VIchy s aromaterapií - 3 tělové zábaly z mořského bahna - 2 kalifornské masáže (25 min) - 1 relaxační masáž sardinskými esenciálními oleji (50 min) - 1 specifické ošetření obličeje pro muže 'BENESSERE DELLA SCHIENA' Pro bezbolestná záda - hektický životní styl a špatné držení těla způsobují bolesti zad. Rukama našich profesionálů a s pomocí mořské soli, myrty a jalovce se nechejte rozmazlovat, hýčkat a léčit svá bolavá záda. Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne, nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 detoxikační tělový peeling - 3 zábaly z mořského bahna - 2 specifické masáže zad aromatickými sardinskými oleji (25 min) - 1 masáž lávovými kameny (50 min) - 3 hydromasážní koupele s květy mořské soli ze Sardinie a myrtovým gelem - 2 lekce strečinku 'LE SABINE RELAX & BENESSERE' Možnost objevit nabídku procedúr spa Le Sabine: 3 PŮLDENNÍ VSTUPY (dopoledne či odpoledne) zahrnují: - 1 detoxikační tělový peeling - 2 hydromasážní koupele s esenciálními oleji - 1 hydromasážní koupel s mořskou solí - 2 zábaly z mořských řas - 1 sprcha VIchy s aromaterapií - 1 kalifornská masáž (25 min) - 1 relaxační masáž sardinskými esenciálními oleji (50 min) - 3 lekce aqua aerobiku 1 PŮLDENNÍ VSTUP (dopoledne či odpoledne) zahrnuje: - 1 detoxikační tělový peeling - 1 hydramasážní koupel (s esenciálními oleji nebo mořskou solí) - 1 zábal z mořských řas - 1 masáž (kalifornská nebo relaxační sardinskými esenciálními oleji) (50 min) 'LE SABINE DOLCE ATTESA' Pro nastávající maminky. Zasloužená přestávka a odpočinek, program navržený přesně na míru. Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 3 drenážní masáže nohou (25 min) - 1 hloubkové čištění obličeje ? - 1 organické ošetření obličeje - 1 francouzská nebo standardní manikúra - 1 francouzská nebo standardní pedikúra - 2 hydratační tělové zábaly ? - 3 lekce aqua aerobiku speciálně pro těhotné ženy 'GAMBE LEGGERE' Specifický program pro štíhlé nohy, zlepšení krevního oběhu a celkového pohodlí dolních končetin. Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 detoxikační tělový peeling - 2 speciální zábaly dolních končetin - 3 hydromasážní koupele s mořskou solí - 2 drenážní masáže (25 min) - 1 presoterapie s Gel Mineralg - 3 lekce aqua aerobiku 'RIMODELLAMENTO E ANTICELLULITE' Program proti celulitidě, podporuje dosažení harmonických linií postavy. Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 detoxikační tělový peeling - 3 hydromasážní drenážní koupele - 2 drenážní podvodní trysky - 3 zeštíhlující zábaly proti celulitidě - 3 modelační masáže 'ZEN ATTITUDE' Hluboká relaxace, vyvážení energií a stimulace smyslů. Péče probíhá ve 2 dnech (2 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 tělový peeling - 1 sprcha Vichy s aromaterapií - 1 hydromasážní koupel s esenciálními oleji - 1 oživující harmonická masáž (25 min) - 1 zábal z mořského bahna - 1 hydratační tělový zábal - 1 orientální energetická masáž (50 min) - 1 masáž obličeje (25 min) 'LA BELLEZZA MARINA IN SARDEGNA' Ošetření zaměřené na odbourání stresu a přebytečných toxinů z těla. Péče probíhá ve 2 dnech (2 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne) Součástí programu: - 1 tělový peeling - 2 hydromasážní koupele s mořskou solí - 2 detoxikační zábaly z mořských řas - 2 kalifornské masáže (25 min) - 1 ošetření pleti anti-aging 'EMOTION' € 160/os (min. 2 osoby) 1 romantická večeře (krevety, dary moře), sklenka šampaňského Brut di Sardegna, zákusek. Konzumace na baru a s 30% slevou. Masáž v délce 25min. 1. a 2. řada na pláži bez poplatku. 1 terakotová plastika z unikátní kolekce značky Cerasarda. Změna vyhrazena.

Další služby

- Wi-Fi (na recepcích, v barech Alla Spiaggia, Le Palme, I Ginepri) zdarma na vlastním notebooku prvních 180 min (dalších 180 min za €2,00) - zdarma služba lékaře ve stanovených časech, prohlídky a lékařská osvědčení za poplatek - venkovní nehlídané parkoviště v areálu - Dune Point - informační centrum o všech aktivitách Resortu, kancelář potápěčské školy, herna - butik, obchod se sportovními potřebami, fotograf, novinový stánek, menší lékárna, půjčovna aut, motocyklů, lodí atd. - zdarma kyvadlová doprava na pláž Za poplatek: plážový servis v 1. a 2. řadě, wellness centrum, herna (s elektronickými hrami pro větší děti), internet point (a Wi-Fi od 4. hodiny připojení); vyjížďky na koních, potápění, půjčovna aut/motocyklů/šlapadel/člunů, pravidelná autobusová doprava do/z letoviska Badesi - 2 km (mimo sobotu) a jiné transfery, sportovní rybolov, výlety atd. V Resortu se neplatí za služby v hotovosti, ale předplacenou kartou resortu, z které jsou částky strhávány (vydávána na recepci).

Pláž

Nádherná dlouhá pláž s bílým pískem vybavená lehátky a slunečníky zdarma od 3. řady (do vyčerpání kapacity), kanoe, škola windsurfingu. Pouhých 10 m od pláže je nová hotelová budova 'LE DUNE' se snack barem, restaurací, koutkem pro děti, toaletami a sprchami. Osmikilometrová pláž je od hotelu oddělena nefrekventovanou místní komunikací, pro větší komfort hostů je zajištěna kyvadlová doprava na pláž zdarma. Plážové osušky na vyžádání - na kauci.

Poplatky na místě

Nepovinné, na vyžádání: ,,Scofano' Restaurace € 15/osoba ,,Romantico' Restaurace € 15/osoba ,,Il Leccio' Restaurace €12/osoba ,,Il Fico d ?India' Restaurace €20/osoba Možnost dokoupit oběd - Brunch Mediterraneo; lze objednat již při rezervaci v CK, k úhradě na místě: Dospělý: € 26/os./den Dítě do 14 let: € 13/os. den Děti do 2 let zdarma. Možnost zapůjčení kočárku €20/pobyt (na vyžádání, při rezervaci hotelu) Kyvadlová doprava z/do Badesi (2 km) €3/zpáteční lístek na osobu (mimo sobotu) Plážový servis (slunečník a 2 lehátka): květen-červen-září 1. řada €16/den, 2. řada €12/den, červenec-srpen 1. řada 20€/den 2. řada 16€ Vstup do wellness centra ,,Le Sabine SPA', € 25 za os./půlden (od 14 let)

Speciální nabídky

1+1 (na vyžádání): 1 dospělý a 1 dítě 2 - 14 let za zvýhodněnou cenu mimo období 6.7. - 30. 8. 2019 Svatební cesta: 2 vstupy na osobu do wellness centra zdarma, dárek v podobě typického sardinského stříbrného prstýnku pro nevěstu nebo za příplatek speciální balíček 'EMOTION' (min. doba pobytu 7 nocí): Romantická večeře se specialitami z mořských plodů, sardinské perlivé víno Brut a romantický dortík. Masáž (25 min) pro pár, 1 terakotová plastika z unikátní kolekce značky Cerasarda. Přípitek a sardské tapas. Sleva 30% na bar a minibar extra v restauraci. Na vyžádání v CK možnost pobytu na 3/4 nebo 10/11 nocí (s příplatkem za privátní transfer).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji, služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 30. 9. 2019)

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí s nápoji, služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

Základní cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Sardegna Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Sardinie
  • Místo dle CK: Badesi

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Resort & SPA Le Dune ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

Všechny zájezdy do Resort & SPA Le Dune

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Resort & Spa Le Dune - Hotel Le Palme ****

Číslo zájezdu: 1198544
Itálie, Sardinie, Badesi