Termín:
7. 9. – 21. 9. 2019
Počet dní:
15 (so – so)
Počet nocí:
14
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Rezidence je situována přímo u písečné pláže a okolí je obklopeno zelení. Velmi oblíbená rezidence.

Přehled

komplex obklopen zelení ST2, ST3, AP1/4, AP1/5, AP2/6, AP2/7 plážový servis, klimatizace psi malých velikostí akceptováni

Poloha

přímo u široké písečné pláže nachází se v části Lido di Pini 250 m od centra v blízkosti nákupních možností

Poloha

3patrový turistický komplex je umístěn přímo u krásné písečné pláže letoviska Bibione v části Lido di Pini v zelené a klidné zóně.

Ubytování

Celá rezidence postupně prochází rekonstrukcí. K dispozici je zahrada, parkovací stání, výtah. Apartmány jsou standartně vybaveny a naleznete zde SAT/TV, mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu, trezor, klimatizaci (u některých apartmánů za poplatek). Studio pro 2 osoby (ST2) - obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, příslušenství, balkon, klimatizace. Studio pro 3 osoby (ST3) - obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a dvěma rozkládacími gauči pro 2 osoby a 1 osobu, příslušenství, balkon, klimatizace. Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, balkon. Apartmán pro 5 osob (AP1/5) - obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, příslušenství, balkon, klimatizace (za poplatek). Apartmán pro 6 osob (AP2/6) - obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon, klimatizace (za poplatek). Apartmán pro 7 osob (AP2/7) - obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoba, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 3 lůžky, příslušenství, balkon, klimatizace.

Pojmenování zařizení

Studio pro 2 osoby (MONO 2)

Pojmenování zařizení

Studio pro 3 osoby (MONO 3)

Pojmenování zařizení

Apartmán pro 4 osoby s 1 ložnicí (BILO 4)

Pojmenování zařízení

Apartmán pro 5 osob s 1 ložnicí (BILO 5)

Popis zařízení:

Obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, příslušenství, balkon. Je vybaven SAT/TV, mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu, trezorem, klimatizací (za poplatek).

Pojmenování zařízení

Apartmán pro 6 osob se 2 ložnicemi (TRILO 6)

Popis zařízení:

Obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon. Je vybaven SAT/TV, mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu, trezorem, klimatizací (za poplatek).

Pojmenování zařizení

Apartmán pro 7 osob se 2 ložnicemi (TRILO 7)

Popis zařízení

Obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoba, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 3 lůžky, příslušenství, balkon. Je vybaven SAT/TV, mikrovlnnou troubu, kávovar na americkou kávu, trezorem, klimatizací.

Stravování

Vlastní.

Poznámka

Delegát na vyžádání v hlavní sezoně - od 2000 Kč na apartmán. V ceně pobytu je plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/apartmán) od 4. řady dále.

Poznámka - autobusová doprava

Odjezd vždy o den dříve než začíná pobyt.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Autobusová doprava

7 nebo 14 nocí, spotřeby energií, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), plážový servis od 4. řady dále.

Vlastní doprava

7 nebo 14 nocí, spotřeby energií, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), plážový servis od 4. řady dále.

Základní cena nezahrnuje

Autobusová doprava

Dopravu 2190 Kč, komplexní pojištění, pobytová taxa, ložní prádlo.

Vratná kauce100 EUR/apartmán.

Pobytová taxa cca 0,80 EUR/osoba/den od 3,99 let.

Ložní prádlo 8 EUR/osoba, ručníky 7 EUR/osoba, dětská postýlka do 3 let 2 EUR/den.

Vlastní doprava

Komplexní pojištění, pobytová taxa, ložní prádlo.

Vratná kauce100 EUR/apartmán.

Pobytová taxa cca 0,80 EUR/osoba/den od 3,99 let.

Ložní prádlo 8 EUR/osoba, ručníky 7 EUR/osoba, dětská postýlka do 3 let 2 EUR/den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Inex, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Bibione
  • Místo dle CK: Bibione

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Apartmány Marina Grande ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 20 m

Všechny zájezdy do Apartmány Marina Grande

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

162. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Benátsko

Poslední komentář

19.1.2015 | mirasko
Datum pobytu: červenec 2014
Spokojenost.

Nejnovější recenze

4
19.1.2015 | mirasko
Datum pobytu červenec 2014
4/5 - Skvělé
Spokojenost.
4
8.10.2012 | I+P
Datum pobytu září 2012
4/5 - Skvělé
Určitě bych jela znovu.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.