Rezidence TIZIANO - typ TRILO

  Itálie, Benátsko (Veneto), Bibione, Bibione Spiaggia

Rezidence TIZIANO - typ TRILO

    Itálie, Benátsko (Veneto), Bibione, Bibione Spiaggia
Rezidence TIZIANO - typ TRILO

Poloha: Apartmánový dům leží asi 80 m od pláže v centrální části Bibione.
Ubytování: Velmi dobře vybavené apartmány typu trilo - mají vždy dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou (lednička, sporák, nádobí) a rozkládacím gaučem, sociální zařízení s umyvadlem, sprchou a WC, balkon. V budově je výtah. Každý apartmán je vybaven SAT TV, klimatizací a Wi-Fi. Max. obsazení apartmánu 6 osob. Místo na parkování pro osobní auta zdarma.

Základní cena zahrnuje

  • dopravu, 7x ubytování, klimatizaci, služby delegáta, spotřebu energií, pojištění CK pro případ úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: ANCORA-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26866641.
Lokalita dle pořadatele: Benátsko (Veneto), Bibione

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Tiziano Residence ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 80 m
Všechny zájezdy do  Tiziano Residence

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 612 771
dnes 8–19 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací