Rija Domus

  Lotyšsko, Riga

Rija Domus

    Lotyšsko, Riga
Poloha

Hotel se nachází přímo v historickém centru Rigy, pouhých 100 m od rižského Dómu a 250 m od řeky Dougavy

Ubytování

Účelně zařízené pokoje, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, telefon, televize a pohovka.

Popis

Riga je hlavní město Lotyšska a také největší město Pobaltí. Napoleon dokonce nazval Rigu 'předměstím Londýna'. Nejzajímavější je Staré město se dvěma dominantami – Rižským dómem, který je největším kostelem v celém Pobaltí a Kostelem Sv. Petra. V uličkách staré Rigy se dochovala dosud řada starých kupeckých domů. Za výlet určitě stojí Jurmala, lázeňské středisko u Baltského moře.

Vybavení a služby

Recepce je k dispozici 24h denně, pronájem trezoru, hotelové restaurace, kavárna, internet, úschovna zavazadel.

Program

Individuální zájezd s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka. Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfer Soukromý transfer z/na letiště - auto až pro 3 osoby Sdílený transfer z/na letiště - cena za osobu Vstupenky Dům Černohlavců – symbol Rigy, původní budova ze 14. stol. byla za 2. světové války zničena a v letech 1994-1999 byla znovu postavena. Po staletí byla kulturním epicentrem Rigy, zachovává jedinečné historické dědictví bratrstva Černých hlav. Výlety Procházka Starým Městem – 1,5hodinová procházka historickým centrem města (UNESCO) s místním průvodcem. Výklad v AJ, NJ, RJ. Jurmala – půldenní výlet do přímořského letoviska Jurmala s místním průvodcem, které je známé minerálními prameny, svěžím přímořským vzduchem a léčivým bahnem.

Základní cena zahrnuje

  • letenku, letištní taxy, 3 noci se snídaní v 2lůžkovém pokoji, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK

Základní cena nezahrnuje

  • transfery z/na letiště, fakultativní výlety

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: NATOUR spol. s r. o., IČ 49974769.
Lokalita dle pořadatele: Lotyšsko, Riga

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Rija Domus Hotel ***
Všechny zájezdy do  Rija Domus Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 533 245
dnes 9.30–16.30 h