Termín:
27. 4. – 2. 5. 2018
Počet dní:
6 (pá – st)
Počet nocí:
5
Doprava:
autem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Luxusní hotel Río Real Golf vybudovaný v andaluzském stylu se nachází 5 km od města Marbella a 11km od jachetního přístavu Puerto Banus přímo na golfovém hřišti Río Real Golf. Hotel nabízí krásné výhledy na golfové hřiště a místní pohoří a od písečné pláže je vzdálena 2 km.

Vybavení hotelu

V butikovém hotelu Río Real Golf najdeme recepci s lobby barem ve stylu španělské venkovské architektury, restauraci, bar v golfovém klubu se zastřešenou terasou, malý bazén s barem, sluneční terasu, parkoviště a garáž.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje hotelu Río Real Golf jsou prostorné a moderně vybavené s koupelnou a oddělenou toaletou, s fénem, televizí se satelitem, telefonem, připojením k internetu, minibarem, trezorem, klimatizací, terasou a výhledem na golfové hřiště. Standardní pokoje jsou pojmenovány PAR, pokoje pojmenované podle počtu úderů u golfu - Birdie Suite - nabízí navíc prostorný sedací kout. Eagle Suite je vybaven vířivou vanou s výhledem na golfové hřiště a kombinovanou ložnicí a obývacím pokojem.

Stravování

Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu.

Sport a zábava

Hotel Río real Golf se nachází přímo uprostřed stejnojmenného hřiště a nabízí tak dokonalé vyžité pro všechny milovníky golfu. Mimo golf se v resortu nachází také tenisové kurty.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

    * počet nocí dle výběru ve dvoulůžkovém pokoji superior se snídaní * počet green fee dle výběru počtu nocí na golfových hřištích Rio Real, La Quinta a Atalaya Old nebo Los Naranjos

Základní cena nezahrnuje

    * leteckou přepravu (zajistíme Vám rádi na vyžádání) * transfer z letiště do hotelu a zpět či pronájem automobilu - zajistíme rádi na vyžádání * trolley 490,-Kč * buggy 890,-Kč

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Snail Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Costa del Sol
  • Místo dle CK: Costa del Sol
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Rio Real Golf Hotel *****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 2000 m

Andalusie, Costa del Sol

Jihošpanělský region, kde nalezneme půvabné rybářské vesničky, klidná letoviska, dlouhé bílé pláže nebo plážičky ukryté mezi skalami, průzračnou vodu, ale i pobřežní hory. Provincie, která je nejvyprahlejší částí celého Španělska s rozlehlou skalnatou polopouští.

Informace

-   rozloha: 87 268 km2

-   časový posun: 0 hod.

-   měna: Euro

-   úřední jazyk: španělština

-   doba letu do Malagy: cca 3 hod.

-   široká nabídka vodních sportů na pláži

-  rušný noční život v turistických střediscích

-  výhodné možnosti pronájmu auta – cestujte vlastní dopravou

-   velké množství kulturních památek, přírodních krás a zajímavostí, široká nabídka výletů

-   překrásná historická města Cordoba, Granada

-  s palácem Alhambra a zahradami Generalife, Sevilla, Malaga

-  Gibraltar – území se skalním výběžkem patřícím Angličanům

-  marocký přístav Tanger

-  zábavní vodní parky Aqualand v Torremolinos a Parque Aquatico v Mijas

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.