Riu Caribe

  Mexiko, Yucatán

Riu Caribe

    Mexiko, Yucatán
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
O ubytování

Hotel s vlastní pláží, v exkluzivní oblasti Zona Hotelera v Cancúnu. Pokoje s výhledem na moře, 3 bazény, tématické restaurace, bohatý
ALL INCLUSIVE program i každodenní doprovodný program pro děti i dospělé. To jsou důvody, proč zvolit hotel Riu Caribe.

Poloha a popis

Hotel Riu Caribe se nachází v severní části Cancúnu, známou také jako Zona Hotelera. Vzdálenost od letiště Cancún je přibližně 20 kilometrů. Všechny pokoje jsou s výhledem na moře.

Pokoje

Prostorné pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, klimatizací, minibarem, TV/SAT, fénem, balkonem či terasou, Wi-Fi zdarma či bezpečnostní schránkou v hotelovém pokoji.

Služby hotelu

V ceně ALL INCLUSIVE programu hotel svým hostům nabízí 3 bazény (jeden z nich s dětskou částí), parní lázeň, jacuzzi, posilovnu, ale také 2 tenisové kurty, plážový volejbal, aerobik, windsurfing, 1 lekci potápění, katamarán, kajak nebo střílení ze vzduchovky. Vybírat můžete také z bohatých animačních programů pro děti i dospělé či večerní zábavy. Lehátka, slunečníky i plážové ručníky jsou na pláži i u bazénu rovněž v ceně.

Stravování

Program ALL INCLUSIVE zahrnuje snídaně formou švédských stolů. Na obědy nebo večeře můžete zvolit bufetovou restauraci nebo restaurace la carte. Svačiny formou snacku a nápoje jsou k dispozici po dobu 24 hodin denně. Neomezená konzumace alko a nealko nápojů vč. piva, vína, lihovin a koktejlů je samozřejmostí.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování ve 5* hotelu na uvedený počet nocí
 • ALL INCLUSIVE program
 • letecká doprava Praha – Cancún a zpět (vč. tax a poplatků)
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
 • pojištění CK proti úpadku
 • ubytování v 5* hotelu na uvedený počet nocí
 • ALL INCLUSIVE program
 • letecká doprava Praha – Cancún a zpět (vč. tax a poplatků)
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
 • pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění (můžete si sjednat v cestovní kanceláři)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Experitour, IČ: 24221414. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Yucatán
 • Místo dle CK: Yucatán

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 879 694
dnes zavřeno

Mexiko

Mexiko, oficiálním názvem Spojené státy mexické, je zemí ve Střední Americe. Díky své rozlehlosti je území Mexika velmi různorodé. Najdeme zde písčité pláže, hory, pouště, savany i tropické pralesy. Nejznámějším turistickým lákadlem jsou památky mayské a aztécké kultury, monumentální stavby dávných civilizací. Dovolená v Mexiku je rájem pro dobrodruhy, kombinovat lze koupání v Karibiku nebo Tichém oceánu s poznáváním výjimečných přírodních i kulturních zajímavostí. Výhodou země Střední Ameriky je, že si každý najde to své, po čem jeho duše touží. Přírodní scenérie mexického tropického pásu, jeho hory, sopky i biota jsou úchvatné a na druhé straně stojí nebývale stará kultura, jejíž odkazy jsou v Mexiku výjimečně zachované.

Nezávazná objednávka

Riu Caribe
    Mexiko, Yucatán

Cena
66 090 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 879 694

Zájezd

1. dospělá osoba na pevném lůžku
2
66 090 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč