RIU DUBAI

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Deira, Dubaj

RIU DUBAI

    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Deira, Dubaj
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Nachází se na umělě vytvořeném ostrově Deira Islands u krásné 1,5 km dlouhé písčité pláže, 8 km od letiště, 10 km od nákupního centra Riu Dubai.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou (asijská, italská a libanonská), 4 bary, 2 swim-up bazény, 3 bazény (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), fitness, SPA centrum (pouze pro ženy), vířivka.

Pokoje

Pokoje jsou klimatizované, vybaveny telefonem ( za poplatek), TV, minibarem, trezorem, Wi-Fi (zdarma) a s vlastním sociálním zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC) s balkonem či terasou. Z a příplatek je možný pokoj s výhledem na moře.V případě ubytování 2dosp. a 1dítěte - je dítě bez nároku na přistýlku a sdílí lůžko s dospělými osobami, v případě ubytování 2dosp. a 2dětí - sdílí 1. a 2. dítě jednu společnou přistýlku.

Pláž

Pláž s bílým pískem se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky jsou poskytovány zdarma.

Sport

Hotel nabízí pro své hosty pestré sportovní vyžití fitness (vstup od 18ti let), sauna (vstup od 18ti let), vířivka (vstup od 18ti let), paddle board, jízda na kajaku a za příplatek další vodní sporty na pláži.

Stravování

All Inclusive: 24 hodin denně Hlavní restaurace: 7.30-10.00 snídaně formou bufetu, 12.30-15.00 oběd formou bufetu, 18.30-22.00 večeře formou bufetu Asijská restaurace: 18.30-19.30 a 20.15-21.15 večeře formou bufetu, vyžadována rezervace Italská restaurace: 12.00-15.00 oběd formou bufetu, 15.00-17.00 odpolední lehké občerstvení, 19.00-22.00 večeře formou bufetu, vyžadována rezervace Libanonská restaurace: 18.30-19.30 a 20.15-21.15 večeře formou bufetu, vyžadována rezervace Lobby bar s terasou: 10.30-00.00 Lounge bar s pódiem: 18.00-00.00 Sports bar: 24 hodin denně, 10.00-12.00 kontinentální snídaně Plaza bar: 18.00-22.00 Swim-up bazény: 10.30-18.00 Neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních i vybraných importovaných alkoholických nápojů během stravování a ve všech hotelových barech Uvedená místa a časy podávání jsou určeny hotel a mohou se změnit. Alkoholické nápoje jsou podávány klientům starším 21 let.

Děti

Vodní park se skluzavkami a dětskými atrakcemi jistě potěší nejen malé návštěvníky. 2 dětské bazény (lehátka, slunečníky a osušky zdarma) a dětský klub (pro děti od 4 do 12 let).

Poznámka

Od roku 2012 musí mít každé dítě svůj cestovní pas.Letecká přeprava je zajištěna přímou linkou na trase Praha - Dubaj - Praha. Uvedená cena zájezdu zahrnuje letenku v optimální knihovací třídě. Pro vstup do SAE musí mít klient cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po návratu a NESMÍ obsahovat razítko Izraele.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu včetně všech poplatků
  • transfery v místě pobytu
  • ubytování
  • vybrané stravování
  • služby česky hovořícího delegáta
  • zákonné pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • Cestovní pojištění.
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fantasy Travel, IČ: 29299284. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dubaj
  • Místo dle CK: Dubai

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

RIU Dubai Hotel ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  RIU Dubai Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 053 049
dnes zavřeno

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

RIU DUBAI
    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Deira, Dubaj

Cena
35 390 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 053 049

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
35 390 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 424 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 056 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč