RIU PALACE PUNTA CANA

  Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro

5/5

RIU PALACE PUNTA CANA

    Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro
Původní cena
80 000 Kč/os

Cena
70 700 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 249 093
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd do přímořského letoviska Punta Cana. Jde o významnou turistickou destinaci, v oblasti se nacházejí pláže a plážová lázeňská rekreační centra, která jsou otevřená jak ke Karibskému moři, tak k Atlantskému oceánu. Punta Cana patří dlouhodobě mezi nejlepší golfové destinace. Bezpochyby se jedná o jednu z nejkrásnějších pobřežních oblastí Karibiku.Bude o Vás postaráno v rámci stravování All inclusive.

Popis lokace

PUNTA CANA :

Letovisko Punta Cana nebo také „Kokosové pobřeží“ se nachází na východním pobřeží Dominikánské Republiky v provinici Altagracia. Tato turistická destinace je populární od roku 1970 a Karibské moře se zde mísí s Atlantickým oceánem. Pláže Punta Cany – Bavara tvoří přes 30 km dlouhý pás bílého a jemného písku s palmovým porostem a tyrkysově modrým mořem. Je možné zde vyzkoušet celou řadu vodních sportu jako např. jízdu na vodních lyžích či skútrech. Hotelové budovy dle přísných pravidel nesmí převyšovat okolní stromy. A tak zde hotely jsou spíše rozhlehlé než vysoké. V lokalitě najdete kromě hotelů všech kategorií i restaurace, bary a diskotéky. Milovníky golfu jistě nadchne, že zda najdou golfová hřiště např. „Cocotal“. „Manati Park“ nabídne botanickou a zoologickou zahradu s delfináriem, kde je možné za poplatek si s delfínem zaplavat. Letovisko nabízí i kino či divadlo. I z tohoto letoviska je možné podniknout výlet na Isla Saona nebo Isla Catalina. Hlavní město Santo Doming je vzdálené 200 km.

Popis ubytování

RIU PALACE PUNTA CANA 5*****:

Hotel Riu Palace Punta Cana je umístěný na idylické pláži Arena Gorda. Tento all inclusive hotel má wifi zdarma, 24 h pokojovou službu a nabízí obrovský kulinářský zážitek, takže si vychutnáte to nejlepší z gastronomie během své dovolené. Na snídani se zastavte pro tu pravou Americkou snídani v hotelu, která je podávána formou bufetu. Dále můžete vybírat z restaurací s tím nejlepším z Italské a Japonské kuchyně a vynikající večeři si najdete ve steakhouse u bazénu. Svůj oblíbený koktejl Vám namíchají hned v 5 barech. Hotel disponuje více jak 600 pokoji, ve kterých si užijete moderní vybavení, jako je satelitní TV, trezor, kávovar, minibar, pohovka a balkon nebo terasa.Odpočinout si můžete ve velkém venkovním bazénu a v Renova Spa v hotelu Riu Palace Bavaro, kousek od hotelu. Pro děti i dospělé připravuje hotel večerní a denní programy s živou hudbou. Večer si zatančete a odreagujete v the Pachá nightclub.

Program

1. DEN
Odlet z Prahy, s přestupem do Punta Cana nebo Santo Domingo
2. DEN - 11. DEN
Pobyt ve Vámi zvoleném hotelu s možností fakultativních výletů.
11. DEN
Odlet z Punta Cany nebo Santo Dominga s přestupem směrem Praha
12. DEN
Přílet do Prahy
(Počet dní/nocí se liší dle vypsaných termínů)
Zájezd je možné mít i na kratší či delší dobu než jsou vypsané termíny.
Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkretním počtem nocí v hotelu.

Základní cena zahrnuje

  • Přivítaní českou asistenci na letišti v Punta Cana
  • Turistickou kartu
  • Leteckou dopravu v ekonomické třídě s přestupem dle letového řádu
  • Transfer letiště - hotel - letiště
  • Asistence českého delegáta s návštěvou na hotelu
  • Ubytovaní v základním typu pokoje s All Inclusivem
  • Pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • Cestovní pojištění
  • Fakultativní výlety
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: KENTLUCKY s.r.o., IČ 26475693.
Lokalita dle pořadatele: Punta Cana, Punta Cana
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

RIU Palace Punta Cana Hotel *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  RIU Palace Punta Cana Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 249 093
dnes 12–18 h

Hodnocení

17. nejlepší hotel v destinaci Punta Cana

5/ 5 1 recenzí


Lucia říjen 2018
Prekrásna dovolenka v luxusnom hoteli. Obľúbený luxusný elegantný hotel najvyššieho štandardu v štvorposchodových budovách . Hotel ponúka najširšiu ponuku športového vyž... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Dominikánská republika

Dominikánská republika je stát nalézající se na souostroví Velké Antily v Karibském moři. Ostrov objevil v roce 1492 Kryštof Kolumbus a byl tímto ostrovem, stejně jako současní návštěvníci, okouzlen. Přírodní krásy tohoto státu jsou velmi různorodé. Naleznete zde třítisícová horská pásma, národní parky, jezera, jeskyně a především nekonečné písčité pláže u křišťálového moře. Dominikánská republika vám umožní nahlédnout i do své zajímavé historie prostřednictvím velkého množství památek v koloniálním stylu.

Nádherný tropický ostrovní stát Karibiku si vás získá výjimečným exotickým prostředím. Tady se během vaší dovolené zastaví čas. V dominikánské republice na vás čeká velmi přívětivé prostředí, lidé jsou velmi milí a ostrov je celkově romantickým rájem pro zamilované páry. Nezapomenutelná je kombinace krásného pobřeží s exotickým slunečným počasím. Nejvyhledávanější lokality jsou Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. dubna 2018 si turisté musí pro vstup do země po příletu obstarat turistickou kartu. Od 25. dubna 2018 bude poplatek za turistickou kartu již zahrnut v ceně letenky.

Nezávazná objednávka

RIU PALACE PUNTA CANA
    Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro

Původní cena
80 000 Kč/os

Cena
70 700 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 249 093

Zájezd

dospělá osoba
2
70 700 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - dospělá osoba
0
18 500 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
1 738 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
1 045 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
660 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč