Rivijera Sunny Resort 2021

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska (akce vlak)

Rivijera Sunny Resort 2021

    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska (akce vlak)
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Rivijera Sunny Resort**
9 pavilonů uprostřed olivové zahrady nedaleko překrásné pláže na okraji Makarske. To je oblíbený hotel Rivijera Sunny Resort**. V hlavní budově najdete recepci a klimatizovanou restauraci. Součástí hotelu je také kavárna, televizní místnost, taneční terasa, obchod se suvenýry, aperitiv bar a směnárna. 
 
Ubytování
Ubytovat se můžete v dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a toaletou s možností přistýlky. Pokud cestujete v početnější sestavě, můžete využít rodinné pokoje. Na výběr máte ze dvou pokojů propojenými spojovacími dveřmi (2 koupelny) nebo klasickým rodinným pokojem se dvěma ložnicemi (1 koupelna). V každém pokoji máte k dispozici SAT TV, malou ledničku, WiFi, fén a telefon. Některé pokoje mají i balkon. 
 
Své cennosti si můžete uschovat v hotelovém sejfu za poplatek. 
 
Stravování
Na výběr máte z polopenze či plné penze. Snídaně a večeře se podává formou bufetu. U plné penze máte navíc i nápoje. 
 
Za příplatek je možné dokoupit také All Inclusive Light stravování, kdy máte v ceně snídaně, oběd, večeře a nápoje během jídla (filtrovaná káva, voda, nápoje ze samoobslužného automatu, točené pivo a víno). Těšit se navíc můžete i na tematické večeře.
 
Sport a zábava
Rivijera Sunny Resort** je ideální volbou pro rodiny s dětmi a také pro ty, kteří mají rádi akčnější dovolenou. V areálu hotelu najdete tenisové kurty, stolní tenis, minigolf a dětské hřiště. Na pláži pak vodní sporty. V hlavní sezoně se o sportovní program starají animátoři hotelu. Milovníky jídla a muziky potěší dalmatinská večeře v restauraci (1× týdně) a živá hudba na taneční terase (3× týdně) .
 
Pláž 
Přímo před hotelem najdete krásnou oblázkovou pláž. Díky pozvolnému vstupu do vody je vhodná i pro ty nejmenší. 
 
Poloha
100-200 metrů od moře
 
Pokoje
1/2+1 SWC • Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
Pokoj s možností přistýlky s výhledem do zahrady. Vybavení: koupelna se sprchou a toaletou, telefon, lednička, SAT TV, WiFi
 
1/2 SWC Balkon P • Dvoulůžkový pokoj s balkonem
Pokoj s balkonem s výhledem do zahrady. Vybavení: koupelna se sprchou a toaletou, telefon, lednička, SAT TV, WiFi
 
Family 1/2+2 Connect – Balkon • Rodinný pokoj Connect 
Dva dvoulůžkové pokoje se spojovacími dveřmi. Vybavení: 2× koupelna se sprchou a toaletou, telefon, lednička, SAT TV, WiFi
 
Family 1/2+2 - Balkon • Rodinný pokoj s balkonem 
Čtyřlůžkový pokoj s balkonem s výhledem do zahrady. Vybavení: 2× ložnice, koupelna se sprchou a toaletou, telefon, lednička, WiFi
 
1/2 SWC • Dvoulůžkový pokoj
Pokoj s výhledem do zahrady. Vybavení: koupelna se sprchou a toaletou, telefon, lednička, SAT TV, WiFi
 
Cena zahrnuje
Ubytování s polopenzí na vybraný počet nocí na osobu, dopravu vlakem včetně transferu, pojištění CK proti úpadku a pobytovou taxu.
 
Cena nezahrnuje 
Pojištění léčebných výloh a storna, možnost dokoupení lehátka.
 
Doprava vlakem z ČR do Splitu, transfer autobusem do Makarské (dopravu a transfer zajišťuje Regiojet)
 
Záloha 1490 Kč na osobu a doplatek 30 dní před odjezdem.
 
Vzdálenost od moředo 100 m od moře

Základní cena zahrnuje

  • 3 x ubytování s polopenzí za osobu, dopravu vlakem - sedačka - včetně transferu, poj. CK proti úpadku, pobytovou taxu.
  • 5 x ubytování s polopenzí za osobu, dopravu vlakem - sedačka - včetně transferu, poj. CK proti úpadku, pobytovou taxu.
  • 4 x ubytování s polopenzí za osobu, dopravu vlakem - sedačka - včetně transferu, poj. CK proti úpadku, pobytovou taxu.
  • 3 x ubytování s plnou penzí + nápoji za osobu, dopravu vlakem - sedačka - včetně transferu, poj. CK proti úpadku, pobytovou taxu.
  • 4 x ubytování s plnou penzí + nápoji za osobu, dopravu vlakem - sedačka - včetně transferu, poj. CK proti úpadku, pobytovou taxu.
  • 7 x ubytování s polopenzí za osobu, dopravu vlakem - sedačka - včetně transferu, poj. CK proti úpadku, pobytovou taxu.

Základní cena nezahrnuje

  • Pojištění léčebných výloh a storna, možnost dokoupení lehátka.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Mediteran travel, IČ: 27489442. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Makarska (akce vlak)

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 857 998
dnes 7.30–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Rivijera Sunny Resort 2021
    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska (akce vlak)

Cena
6 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 857 998

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 890 Kč
příplatek za lůžko (cesta tam) - osoba
0
330 Kč
příplatek za lůžko (cesta zpět) - osoba
0
330 Kč
příplatek za neobsazené lůžko - tam
0
1 790 Kč
příplatek za neobsazené lůžko - zpět
0
1 790 Kč

Pojištění

komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč