Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Palm Jumeirah

5/5

Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites

    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Palm Jumeirah
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Elegantní a moderní resort na ostrově Palm Jumeirah vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry i pro business klientelu! Slevy pro děti do 14 let! Kvalita a luxus si nikdy nebyly blíž! Jeden z mála dubajských hotelů, který nabízí koncept Ultra ALL INCLUSIVE!

Přehled

Ultra ALL INCLUSIVE v ceně vhodné pro rodiny s dětmi ZDARMA neomezený vstup do Aquaventure vodního parku v hotelu Atlantis - platí do 31.12.2022 slevy pro děti do 14 let držitel ocenění Nejlepší luxusní All Inclusive rodinný resort na světě 2019 Wi-fi internet zdarma PCR test v resortu zdarma

Stručná poloha

Dubai - Palm Island cca 45 minut od letiště v Dubaji přímo u vlastní písečné pláže

Poloha

Palm Island Jumeirah, resort otevřený v roce 2012 se skládá ze 2 budov propojených atriem a leží u vlastní 900 m dlouhé písečné pláže na dolním cípu východního půlměsíce ostrova Palm Jumeirah. Vzdálenost od letiště cca 45 minut, od vodního parku Aquaventure v hotelu Atlantis 5 km, od golfového hřiště cca 15 minut. Nedaleko se nachází také nábřežní zábavní areál The Pointe, 1,5 km dlouhá promenáda, kde najdete bezkonkurenční zábavu a desítky barů či restaurací a obchůdků. Je to úžasná relaxační aréna, která nabízí zejména ve večerních hodinách magické výhledy na ikonický hotel Atlantis The Palm. K dispozici je tu také kino, supermarket, zábavní centrum pro děti a je také místem konání různých akcí a festivalů.

Vybavení resortu

230 prostorných pokojů a 28 suite, všechny alespoň s částečným výhledem na moře, arabský záliv a panorama Dubaje. Klimatizace, 10 restaurací a barů, 4 bazény, Rixos Royal Spa centrum, fitness, aerobic, jóga, pilates, vodní sporty, potápění, windsurfing, wake boarding, water ski, jet ski, parasailing, kajaky, kanoe, šlapací kola, plážový volejbal, badminton, minigolf, tenis, stolní tenis, animační programy, boutique, prémiový dětský klub, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, shuttle bus do nákupních center.

Vybavení pokoje

Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon, plážová lehátka, sedací souprava. Možnost ubytování 1 dítěte.

Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 1 dítěte

Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon, plážová lehátka, sedací souprava. Možnost ubytování 1 dítěte.

Stravování

formou Ultra ALL INCLUSIVE.

Názor CK

Elegantní a moderní resort na ostrově Palm Jumeirah vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry i pro business klientelu! Slevy pro děti do 14 let! Kvalita a luxus si nikdy nebyly blíž! Jeden z mála dubajských hotelů, který nabízí koncept Ultra ALL INCLUSIVE!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšším typu pokojů či suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Dubaj, Dubai - Palm Island
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Rixos The Palm Hotel & Suites *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Rixos The Palm Hotel & Suites

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 061 680
dnes 8–18 h

Hodnocení

29. nejlepší hotel v destinaci Dubaj

5/ 5 7 recenzí


Pavel prosinec 2019
Rixos The palm Dubai 5*. Luxusní 5* hotel řetězce Rixos se nachází na samém cípu uměle vytvořeného ostrova ve tvaru palmy s krásným výhledem na Dubaj.... celá recenze


Markéta září 2019
Prohlídka hotelu Hotel Rixos The Palm Dubai *****. Krásný a luxusní hotel známého řetězce Rixos se nachází pířmo na The Palm a byl otevřen v roce 2012. ... celá recenze


Petra Sperlova srpen 2019
Nadhera. Snoubeni luxusu a dokonalosti. Jediné, co se dá vytknout, je že ze 6 dnů, jsou diky letům pobytove jen 4.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites
    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Palm Jumeirah

Cena
46 710 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 061 680

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
46 710 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
23 140 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 090 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
775 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 5 dní
0
1 Kč