Termín:
2. 11. – 9. 11. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis letoviska

Hlavní město Itálie, Roma, také nazývané jako „věčné město“, je jedním z nejstarších evropských měst, bylo založeno roku 753 př.n.l., podle starodávné legendy Romulem a Remem. Nalezneme zde velké množství kulturních památek jako je Forum Romanum, Koloseum, Fontana di Trevi, Andělský hrad a mnohé další. Součástí města je i vnitrozemský suverénní městský stát Vatikán, kde můžete navštívit monumentální baziliku Sv. Petra, Komnaty Borgiu nebo Sixtinskou kapli, která slouží jako oficiální soukromá kaple papeže.

Popis objektu

Bed & breakfast ROMAMI B&B (Via Appia Nuova) se nachází v širším centru Říma, v městské části San Giovanni, která je dobře dostupná všemi druhy městské hromadné dopravy. V okolí se nachází spousta barů i obchůdků a ke Koloseu se dá dojít pěšky za pouhých 20 minut.
Romami B&B nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Některé z pokojů mají přístup na společnou terasu. K vybavení pokojů patří klimatizace, TV, Wi-Fi připojení zdarma a fén.
V snídaňovém sále mají klienti k dispozici rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu nebo toustovač.
V ceně pokojů je sladká v italském stylu formou bufetu.

Vzdálenost od

historického centra Koloseum 2,3 km, zastávky autobusu zastávka metra 50 m, železniční stanice nádraží Roma Termini 3 km

Pozice objektu v letovisku

rušné místo, v centru

Vybavení objektu

Wi-Fi v objektu

Strava

italská (sladká) snídaně formou bufetu

Minimální počet nocí

standardně 1

Ubytování

pokoj, dvoulůžkový - (počet osob za plnou cenu 2, počet přistýlek, počet pokojů 1)
pokoj s manželskou postelí, nebo se dvěma lůžky, plocha 15 m2, terasa, společná u některých pokojů, na vyžádání, klimatizace, moderní vybavení, TV, Wi-Fi na pokoji, sprcha, bidet, fén, parkoviště, veřejné parkování za poplatek 8€/den, nástupní dny kdykoli, příjezd od 15:00 do 22:00, odjezd od 07:00 do 12:00

Další informace k ubytování od CK

Vnější bazén: neni
Klimatizace: zdarma
Televize: ano
Internet: ano

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena dvoulůžkový zahrnuje:
7 nocí na osobu v hotelovém pokoji

Základní cena nezahrnuje

Cena dvoulůžkový nezahrnuje:
zvířata, nepovolena
pobytová taxa není v ceně

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Azzurro, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Lazio
  • Místo dle CK: Roma
Informace o slevách

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.