Termín:
28. 4. – 1. 5. 2019
Počet dní:
4 (ne – st)
Počet nocí:
3
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Původní cena:
15 490  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Výhody nabídky

- kvalitní ubytování v atraktivní lokalitě
- jediná nabídka na ubytování v nejužším centru Paříže

Plán výletu

1. den: Odlet z Prahy do Paříže. Transfer z letiště, okružní jízda Paříží pro základní seznámení s metropolí - Náměstí Svornosti, muzeum Louvre, Vítězný oblouk, nákupní třída Champs Elysées, Trocadero, slavná Eiffelova věž, Invalidovna, úchvatná katedrála Notre Dame, ..., odjezd na ubytování v oblasti Latinské čtvrti, poté individuální program. Latinská čtvrť - turisticky nejpřitažlivější část Paříže, v pěší vzdálenosti řada stěžejních památek (dominantní katedrála Notre Dame, Pantheon, Montparnasse, Martovo pole a Eiffelova věž, Invalidovna), možnost procházek a odpočinku v nedalekých klidných Lucemburských zahradách či podél Seiny.

2. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy muzeí, galerií, nákupy... Fakultativně jízdenka na loď po Seině, večer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretu Moulin Rouge.
3. den: Po snídani volno v Paříži nebo fakultativní výlet do Versailles – vč. návštěvy královského zámku a zahrad na okraji Paříže, v odpoledních hodinách návštěva parfumerie Fragonard, pěší procházka s průvodcem čtvrtí Montmartre s malebným náměstím malířů Place de Tertre, bazilikou Sacré Coeur, kabaretem Moulin Rouge, individuální návrat na hotel, večer fakultativně možnost návštěvy kabaretu Paradis Latin, fakultativně večeře v kabaretu.
4. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy pamětihodností, muzeí, galerií, nákupy... V podvečerních hodinách transfer na letiště, odlet do Prahy.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Výhody

  - leteckou dopravu Praha - Paříž - Praha včetně tax a příplatků

  - transfery z/ na letiště, okružní jízda Paříží

  - 3 noclehy v hotelu*** s bufetovými snídaněmi, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím v Latinské čtvrti

  - průvodce při společném programu, plánek Paříže

  - pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

Další poznámky

  Informace:
  Informace:
  Fakultativní služby: - příplatek za jednolůžkový pokoj 4.990,- Kč

  - výlet lodí po Seině 290,- Kč (cena na místě cca 15 EUR)

  - večeře na lodi po Seině 2.990,- Kč

  - vstupenka na představení kabaretu Paradis Latin vč. sklenky šampaňského 1.590,- Kč

  - večeře (3-chodové menu Festival) + vstupenka na představení kabaretu Paradis Latin 2.590,- Kč

  - autokarový výlet do Versailles vč. vstupu do zámku a zahrad - mládež do 26-ti let 1.290,- Kč, dospělí 1.690,- Kč
  Informace: Uvedené ceny jsou platné do 28.2.2018, více informací na str. 245 v katalogu.
  Informace: Je nutné počítat s částkou na dopravu MHD z důvodů mimořádných situací v metropoli (dopravní situace, počasí apod.)
  Změna programu vyhrazena.
  Cena nezahrnuje: - vstupy do památkových objektů

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Čedok, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Paříž a okolí
 • Místo dle CK: Paříž
Informace o slevách

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.


Romantický víkend v Paříži

Číslo zájezdu: 1268501
Francie, Paříž a okolí, Paříž