Royal Island Resort

  Maledivy, Baa Atol

5/5

Royal Island Resort

    Maledivy, Baa Atol
Číslo zájezdu: 2 029 256
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Royal Island Resort
Procházejte se po písčité pláži s jemným bělostným pískem, vychutnávejte si zvuk mořských vln a nechte se okouzlit pestrostí a omamnou vůni tropických květin. Royal Island Resort & Spa patří k místům, kde se romantické sny mění v realitu. Je dokonalým útočištěm pro zamilované páry, kterým nabídne klid a soukromí. Vstupte s námi do tropického ráje.
Atol Baa
Korálový atol Baa je od letiště Male vzdálený 110 km. Na toto místo s nedotčenou přírodou se dostanete místním letem a následně člunem během 35 minut. Chcete poznat rozmanitost Malediv? Zjistíte, že pohled z ptačí perspektivy je jedním z nejkrásnějších, takže se samotný let stane zážitkem. Ne nadarmo má resort v názvu královský, čeká vás totiž opravdu královská péče.
PLÁŽ
Těšte se na bělostnou pláž s pískem tak jemným, že vám bude protékat mezi prsty jako pramínek vody.
UBYTOVÁNÍ
Dechberoucí pohled na oceán z vlastní verandy? Váš pobyt zpříjemní ubytování v plážové vile.
Plážové vily
Plážové vily disponují rozlohou 32 m2. Moderně zařízené dřevěné vilky vám dopřejí veškerý možný komfort také díky vlastní verandě s výhledem na oceán s pohodlnými lehátky. Samozřejmostí je klimatizace, vana s oddělenou sprchou, toaleta, fén, minibar, TV SAT a set pro přípravu čaje a kávy.
STRAVOVÁNÍ
Rozmazlování vašich chuťových pohárků  má na starosti stravování formou polopenze a all inclusive.
POLOPENZE – snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci
ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu
NÁPOJE
nealkoholické nápoje: balená voda, coca cola, sprite, fanta, tonic, soda, káva a čaj
džus (pomerančový, grepový, jablečný a rajčatový), milk shakes a smoothies
pivo, místní červené, růžové a bílé víno, vybrané alkoholické koktejly
Nápoje jsou k dispozici od 10.00 do 01.00 hodiny. Snacky se podávají od 10.00 do 18.00 hodin.
VYBAVENÍ
Součástí komplexu je recepce, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, obchod se suvenýry, wellness a spa centrum. Na lahodných pokrmech, dezertech a nápojích si můžete pochutnat v jedné ze dvou restaurací s místní i mezinárodní kuchyní, ve třech barech a v kavárně. Wi-Fi zdarma je dostupná v Boli baru a v restauraci Raabondhi.
AKTIVITY
Pobyt vám zpříjemní nejen romantické procházky při západu slunce, ale také živá hudba, večerní představení, diskotéka, posilovna, volejbal, squash, tenis, stolní tenis, badminton, potápění a wellness procedury za poplatek.
Místo pro dokonalou romantickou dovolenou? Našli jste jej.

Destinace
Atoll Baa tvoří 13 ostrovů a několik resortů. Je proslulý svými lakovanými výrobky a jemně tkaným bavlněným sarongem zvaným fejli, přestože dnes je velkým turistickým centrem a leží tu jedny z nejluxusnějších resortů v zemi. V roce 2011 byl celý atol díky své fantastické biologické rozmanitosti zařazen do světové sítě biosférických rezervací UNESCO. Byl zařezen hlavně díky pozoruhodně bohatému mořskému životu poblíž Hanifaru Huraa, kde se rozmnožují žraloci obrovští a manty. V Eydhafushi, správní centrum atolu žije asi 2800 obyvatel. Druhé největší ostrov atolu Thulhaadhoo má asi 2500 obyvatel je hlavní centrem výroby lakovaných krabiček a nádob.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla /povolená hmotnost bude upřesněna dle letecké společnosti/, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování na 7 nocí, uvedenou stravu, českého delegáta na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění a fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě
  • - UPOZORNĚNÍ: Cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, aktuální ceny ověříme na základě Vaší nezávazné objednávky. Tento zájezd je možné objednat ve variabilních termínech a délce pobytu dle individuálních požadavků. Hotel je na zpětné potvrzení z destinace. Je možné vycestovat pouze s pasem platným 6 měsíců po návratu z destinace.
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Maledivy
  • Místo dle CK: Baa Atoll

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Royal Island Resort & Spa *****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Royal Island Resort & Spa

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 029 256
dnes 8–18 h

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Baa Atol

5/ 5 5 recenzí


Ondrej červenec 2019
Dovolenka Maldivy. Úplná spokojnosť,krásna dovolenka... celá recenze


Eliška Pavelková září 2018
Prohlídka hotelu Royla Island *****. Malý ostrůvek s krásným resortem, který jeo bkolepným korálovými útesy a tropickou vegetací. ... celá recenze


Snehulka únor 2016
Raj na zemi. Luxusni dovolena... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Royal Island Resort
    Maledivy, Baa Atol

Původní cena
69 590 Kč/os

Cena
66 090 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 029 256

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
66 090 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
2 180 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 550 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč