ROYALTON BAVARO RESORT and SPA

  Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro

ROYALTON BAVARO RESORT and SPA

    Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro
Původní cena
170 700 Kč/os

Cena
126 900 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 249 721
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd do přímořského letoviska Punta Cana. Jde o významnou turistickou destinaci, v oblasti se nacházejí pláže a plážová lázeňská rekreační centra, která jsou otevřená jak ke Karibskému moři, tak k Atlantskému oceánu. Punta Cana patří dlouhodobě mezi nejlepší golfové destinace. Bezpochyby se jedná o jednu z nejkrásnějších pobřežních oblastí Karibiku.Bude o Vás postaráno v rámci stravování All inclusive.

Popis lokace

PUNTA CANA :

Letovisko Punta Cana nebo také „Kokosové pobřeží“ se nachází na východním pobřeží Dominikánské Republiky v provinici Altagracia. Tato turistická destinace je populární od roku 1970 a Karibské moře se zde mísí s Atlantickým oceánem. Pláže Punta Cany – Bavara tvoří přes 30 km dlouhý pás bílého a jemného písku s palmovým porostem a tyrkysově modrým mořem. Je možné zde vyzkoušet celou řadu vodních sportu jako např. jízdu na vodních lyžích či skútrech. Hotelové budovy dle přísných pravidel nesmí převyšovat okolní stromy. A tak zde hotely jsou spíše rozhlehlé než vysoké. V lokalitě najdete kromě hotelů všech kategorií i restaurace, bary a diskotéky. Milovníky golfu jistě nadchne, že zda najdou golfová hřiště např. „Cocotal“. „Manati Park“ nabídne botanickou a zoologickou zahradu s delfináriem, kde je možné za poplatek si s delfínem zaplavat. Letovisko nabízí i kino či divadlo. I z tohoto letoviska je možné podniknout výlet na Isla Saona nebo Isla Catalina. Hlavní město Santo Doming je vzdálené 200 km.

Popis ubytování

ROYALTON BAVARO RESORT and SPA 5*****:

Hotel Royalton Bavaro Resort and Spa se nachází jen pár desítek metrů od krásné bíle pláže Bavaro. Hotel nabízí službu Diamond Club (více informací níže). Luxusních 730 pokojů má k dispozici satelitní TV, klimatizaci, dešťovou sprchu, zdarma WiFi, trezor a denně doplňovaný minibar. Na vyžádání lze zajistit do pokoje set pro přípravu kávy a čaje, žehlící soupravu, fén. K dispozici je 24 hodin pokojová služba. Všechny pokoje disponují vlastním balkonem či terasou. V hotelu nechybí ani dvoupokojová apartmá (Family Suite) pro větší rodiny. Za příplatek je možné zajistit pokoj vyšší kategorie, např. s výhledem na oceán, pokoj s přímým vstupem do bazénu, tzv. 'Swim-out Room' nebo prezidentské apartmá. V celém komplexu je k dispozici 7 restaurací např. hlavní bufetová restaurace „Gourmet Marché“ a přímořská bufetová restaurace 'Oceanside' - servírující mezinárodní stravu, dále lze rezervovat a la carte večeři v restauracích „Hunter Steakhouse“ - steaky, „Zen“ - teppenyaki a sushi, 'Grazie Italian Trattoria' - italská kuchyně, „Rio“ - brazilská kuchyně nebo za poplatek večeře v restauraci 'C/X Culinary Experience'. K občerstvení dále poslouží několik barů jako např. „Lobby Bar“, „Chill Pool Bar“, „Sands Beach Bar“, 'Score Sports Bar', „Martini Mix“, „Nibbles Bar“, bary u bazénů, na pláži nebo v divadle. V areálu nechybí zmrzlinářství nebo kavárna. Krom hotelových bazénů se lze také unášet v proudu 'líné řeky' nebo za poplatek vyzkoušet 'Flow Rider' - unikátní surfovací atrakce jak pro začátečníky, tak pro pokročilé surfaře. V areálu hotelu nechybí denní a noční animační programy jak pro dospělé, tak pro děti. Ve Sports Baru lze sledovat živě sportovní přenosy z nejzajímavějších aktuálně probíhajících sportovních podniků. Pro nejmladší hosty od 4 do 12ti let je připravený 'Clubhouse Kids Club' s odborným personálem, pro teenagery 13-17 'Hangout Teens Club' včetně PlayStation lounge, biliáru a dalších her. Rodiče mohou využit i služby hlídání dětí. Pro aktivní pobyt je připraven plážový volejbal, ping pong, kurzy vaření, kurzy tance, aerobik nebo silový trénink s trenérem. Ke sportovnímu vyžití lze dále využít tenisových kurtů, multifunkční sportovní hřiště nebo minigolf. Na moři lze provozovat nemotorizované vodní sporty. V 'Royalton Fit' na Vás čeká vybavené fitness centrum, s instruktory organizovaná jóga, zumba, bootcamp nebo kickboxing. Relaxovat můžete v „The Royal Spa“, kde Vám nabídnout řadu masáží a hydroterapii. Hotel může nabídnout i možnost romantické večeře. Ubytovaní dospělí hosté také mohou zkusit štěstí v hotelovém kasinu 'Genesis'. Wifi připojení je k dispozici v celém hotelovém areálu, nechybí ani obchůdky se suvenýry a zbožím denní potřeby či zdravotnická služba. V hotelu lze organizovat svatební obřady, líbánky pro novomanželé či firemní akce a teambuilding.

Diamond Club (za příplatek, cena na osobu od 1400 CZK/noc)
Vysoce kvalifikovaní asistenti hotelu se postarají o detaily, které ještě více zpříjemní Váš pobyt. S Diamond Club máte navíc: vstup do Diamond Club lounge, exkluzivní část pláže, exkluzivní bazén, privátní check in a check out stejně tak předčasný check-in a pozdní check-out (v závislosti na dostupnosti), služba komorníka, župany a pantofle na pokoji, prémiové značky alkoholických nápojů v lounge, snacky a dezerty v lounge, polštářové menu v pokoji, 24 hodinová pokojová služba, noční rozestýlka, plážová osuška na pokoji, denně exklusivní snídaně v restauraci Oceanside nebo v Diamond Club Lounge, mini-bar doplňován denně, 10% sleva na lázeňské procedury, vstup zdarma na atrakci 'Flow Rider', vstup i přeprava do vodního parku v hotelu Royalton Splash.
Služba komorníka - prohlídka hotelu, všeobecné informace o hotelu a pomoc, balení a vybalovaní zavazadel, žehlení (1 sada oblečení), vyzvednutí věcí do prádelny (poplatek za službu platí), čištění bot, doručovaní novin, doručení ledu, příprava jacuzzi, organizovaní zvláštních příležitostí jako narozeniny, výročí), pomoc s rezervací míst v restauraci.

*a la carte restaurace jsou otevřené většinou pouze na večeři, u některých je vyžadovaný formální oděv.
Změna služeb hotelu vyhrazena.

Strava

Stravovaní formou All Inclusive.

All Inclusive zahrnuje: stravovaní (snídaně, obědy a večeře) v restauraci Windows + a la carte (Rodizzio, Gourmet Dominicain, Mediterranean, Asian, Mexican) + snack bar a nápoje (místní výroby v baru u bazénu, lobby, sports, beach), mini bar.

Program

1. DEN
Odlet z Prahy, s přestupem do Punta Cana nebo Santo Domingo
2. DEN - 11. DEN
Pobyt ve Vámi zvoleném hotelu s možností fakultativních výletů.
11. DEN
Odlet z Punta Cany nebo Santo Dominga s přestupem směrem Praha
12. DEN
Přílet do Prahy
(Počet dní/nocí se liší dle vypsaných termínů)
Zájezd je možné mít i na kratší či delší dobu než jsou vypsané termíny.
Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkretním počtem nocí v hotelu.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu v ekonomické třídě s přestupem dle letového řádu
  • Přivítaní českou asistenci na letišti v Punta Cana
  • Turistickou kartu
  • Transfer letiště - hotel - letiště
  • Ubytovaní v základním typu pokoje s All Inclusivem
  • Asistence českého delegáta s návštěvou na hotelu
  • Pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • Cestovní pojištění
  • Fakultativní výlety
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: KENTLUCKY s.r.o., IČ 26475693.
Lokalita dle pořadatele: Punta Cana, Punta Cana
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Royalton Bávaro Resort & Spa *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Royalton Bávaro Resort & Spa

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 249 721
dnes 12–18 h

Dominikánská republika

Dominikánská republika je stát nalézající se na souostroví Velké Antily v Karibském moři. Ostrov objevil v roce 1492 Kryštof Kolumbus a byl tímto ostrovem, stejně jako současní návštěvníci, okouzlen. Přírodní krásy tohoto státu jsou velmi různorodé. Naleznete zde třítisícová horská pásma, národní parky, jezera, jeskyně a především nekonečné písčité pláže u křišťálového moře. Dominikánská republika vám umožní nahlédnout i do své zajímavé historie prostřednictvím velkého množství památek v koloniálním stylu.

Nádherný tropický ostrovní stát Karibiku si vás získá výjimečným exotickým prostředím. Tady se během vaší dovolené zastaví čas. V dominikánské republice na vás čeká velmi přívětivé prostředí, lidé jsou velmi milí a ostrov je celkově romantickým rájem pro zamilované páry. Nezapomenutelná je kombinace krásného pobřeží s exotickým slunečným počasím. Nejvyhledávanější lokality jsou Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. dubna 2018 si turisté musí pro vstup do země po příletu obstarat turistickou kartu. Od 25. dubna 2018 bude poplatek za turistickou kartu již zahrnut v ceně letenky.

Nezávazná objednávka

ROYALTON BAVARO RESORT and SPA
    Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro

Původní cena
170 700 Kč/os

Cena
126 900 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 249 721

Zájezd

dospělá osoba
2
126 900 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - dospělá osoba
0
29 500 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
2 442 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
1 485 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
660 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 11 dní
0
1 Kč