Termín:
19. 7. – 21. 7. 2019
Počet dní:
3 (pá – ne)
Počet nocí:
2
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Balíček 1

Cena balíčku Relax pro ženy (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, malé překvapení na pokoji, procedury (1x saunový svět - finská sauna 80 °C + pára (60 min.), 1x odpočívárna se solnou stěnou (30 min. - čas objednat na místě), 1x solární louka (30 min.), 1x aroma koupel v perličkové hydromasážní vaně (20 min.), 1x pleťová maska ve wellness dle nabídky (30 min.), 1x zábal - černé bahno z Mrtvého moře nebo balneo rašelina (40 min.)), pitný režim během procedur, zapůjčení županu.

Balíček 2

Cena balíčku Relax pro muže (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, malé překvapení na pokoji, procedury (1x saunový svět - finská sauna 80 °C + pára (60 min.), 1x odpočívárna se solnou stěnou (30 min. - čas dle objednávky), 1x solární louka (30 min.), 1x aroma koupel v hydromasážní vaně (20 min.), 1x zábal dolních končetin, nebo konopný (40 min.)), 1x kulečník (60 min.), 1x minigolf (60 min.), 1x bowling (30 min.), pitný režim během procedur, župan k zapůjčení, místní poplatek za ubytování.

Balíček 3

Cena balíčku Víkend pro dva (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, malé překvapení na pokoji, procedury (2x saunový svět - finská sauna 80 °C + pára (60 min.), 2x odpočívárna se solnou stěnou (30 min.), 1x solární louka (30 min.), 2x perličková koupel (20 min.), 1x pleťová maska (nohy, ruce) ve wellness (30 min.), dle akční nabídky, 1x zábal - černé bahno z Mrtvého moře nebo balneo rašelina (40 min.)), zapůjčení županu, pitný režim během procedur.

Balíček 4

Cena balíčku Pobyt pro seniory 55+ (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, malé překvapení na pokoji, procedury (1x revmatická koupel v hydromasážní perličkové vaně (20 min.), 1x zábal - černé bahno z Mrtvého moře nebo balneo rašelina (40 min.), 1x odpočívárna se solnou stěnou (30 min. - čas dle dohody na místě)), pitný režim během procedur, zapůjčení županu.

Balíček 5

Cena balíčku Pohádková dovolená (4, 6 nocí) zahrnuje: 4x nebo 6x ubytování s polopenzí, malé překvapení na pokoji, procedury (1x odpočívárna se solnou stěnou (30 min. - čas dle dohody na místě), 1x aroma koupel v hydromasážní perličkové vaně (20 min.), 1x zábal - černé bahno z Mrtvého moře nebo balneo rašelina (40 min.)), 1x kulečník (60 min.), 1x minigolf (120 min.), 1x sportovní hřiště (120 min.), pitný režim po celou dobu pobytu, zapůjčení županu.

Balíček 6

Cena balíčku Romantický pobyt pro dva (2noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (večeře 1x bufet, 1x romantická 4chodová při svíčkách), malé překvapení a sekt na pokoji, procedury pro každého (1x saunový svět - finská sauna 80 °C + pára (60 min.), 1x odpočívárna se solnou stěnou (30 min. - čas dle domluvy na místě), 1x romantická duo koupel ve vířivce po 21. hodině (30 min.), 1x klasická masáž ve wellness (20 min.)), pitný režim během procedur, zapůjčení županů.

Balíček 7

Cena balíčku Levandulová relaxace (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, malé překvapení na pokoji, procedury (1x levandulová perličková koupel (20 min.), 1x levandulová masáž (20 min.), 1x suchý zábal (20 min., 1x levandulový parafínový zábal na ruce (30 min.), 1x malý dárek s vůní levandule, pitný režim během procedur, zapůjčení županu.

Balíček 8

Cena balíčku Velikonoční pobyt (3 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, malé velikonoční překvapení na pokoji, 1x káva nebo čaj se zákuskem, procedury (1x Saunový svět (finská sauna, pára - 60 min.), 1x odpočívárna u solné stěny (30 min.), 1x perličková koupel (20 min.), 1x klasická masáž (20 min.), 1x konopný zábal na záda (30 min.), pitný režim), volný vstup do vodního světa, relaxačního bazénu, whirlpoolu a na Kneippův chodník, 1x minigolf (60 min.), 1x kulečník (60 min.), zapůjčení županu, parkování v letovisku. 2.dubna pomlázka. Nástup Čt, Pá. UPOZORNĚNÍ: wellness služby si rezervujte ještě před příjezdem na hotel.

Balíček 9

Balíček MOZAIKA: rádi vám sestavíme balíček ubytování a procedur dle vašeho přání (bazén, sauny, koiupele, masáže, zábaly, kosmetické služby). Zašlete nám vaši představu a my vám připravíme nabídku.

Balíček 10

Balíčky procedur (za příplatek k pobytům) - v ceně je zahrnuto: RELAXACE NA STUDÁNCE: 1x 75 min. Bazénový svět + 1 whirlpool + 1 Kneippův chodník, 1x 120 min. sauna + parní box + solná terapie + solární louka MEDOVÝ DETOX: 1x 20 min. relaxační medová koupel, 1x 20 min. relaxace po koupeli (suchý zábal), 1x 20 min. medová relaxační masáž, 1x 30 min. medová pleťová maska, šálek domácí horké medoviny PIVNÍ LÁZNĚ: 1x 20 min. léčebná pivní koupel, 1x 10 min. relaxace po koupeli (suchý zábal), 1x 20 min. pivní masáž zad a šíje, 1x 0,5l piva Kaštan 11 z Městského podorlického pivovaru. HOJIVÉ KONOPÍ: 1x 20 min. terapeutická masáž, 1. 10 min. relaxace po koupeli (suchý zábal), 1x 20 min. konopná masáž, 1x 30 min. konopný léčebný zábal. ČOKOLÁDOVÉ POKUŠENÍ: 1x 20 min. čokoládový peeling, 1x 20 min. čokoládová masáž, 1x 30 min. čokoládový zábal, 1x 30 min. čokoládový peeling obličeje a dekoltu + 1 čokoládová maska + 1 závěrečné ošetření čokoládovým krémem, 1x šálek horké čokolády. KNEIPP - OSVĚDČENÁ SÍLA PŘÍRODY: 1x 20 min. terapeutická lázeň Kneipp, 1x 20 min. relaxace po koupeli (suchý zábal), 1x 20 min masáž Kneipp zad a šíje, 1x 15 min. Kneippův chodník. RUDÁ VÁŠEŇ: 1x 20 min. relaxační vinná koupel, 1x 20 min. relaxace po koupeli, 1x 10 min. maska na ruce, 1x 10 min. pleťová maska, 1x 20 min. masáž dlaní, sklenička (0,2l) vína jako dárek. LEVANDULOVÁ RELAXACE: 1x 20 min. levandulová koupel, 1x 20 min. levandulová masáž, 1x 20 min. suchý zábal, 1x 30 min. parafínový zábal na ruce, malý dárek s vůní levandule. STUDÁNECKÉ ZLATO: 1x 20 min. relaxační koupel v perličkové lázni, 1x 20 min. relaxační masáž zad a šíje Arganovým olejem, 1x 20 min. suchý zábal, odpočinek v klidu na lůžku, 1x 30 min. zábal dolních a horních končetin, 1x 30 min. pleťová maska na obličej, 1x 30 min. zábal dekoltu. HADÍ ZÁZRAK - SYN-AKE (Zkuste vyměnit BOTOX za krémy s hadím jedem. Klíčovou sloužkou krému je syntetická forma jedu chřestýšovce waglerova, poměrně běžného thajského hada): 1x 20 min. relaxační koupel s himalájsou růžovou solí, 1x 20 min. relaxační masáž zad a šíje, 1x 20 min. suchý zábal, odpočnek v klidu na lůžku, 1x 20 min. zábal dolních končetin, 1x 20 min. pleťová maska na obličej. Hadí jed v masážním gelu na bolavé svaly, klouby a záda je určen především na masáže pro odstranění únavy a bolesti po námaze nebo po nemoci pro regeneraci postižených partií. Anti-age krémy s přídavkem hadího jedu vyhlazují vrásky ženám na celém světě. Klinické studie dokazují, že při pravidelné aplikaci krému v průběhu 29 dní dochází k redukci vrásek na čele až o 52 %.

Balíček 11

Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní, volným stupem do hotelového bazénu, vířivky a fittness v době od 10:00 do 21:00 hod., využití Kneippova chodníku v době k tomu určené, parkování.

POPIS

Stylový wellness hotel Studánka se nachází v malebném přírodním prostředí na úpatí Orických hor kousek od okresního města Rychnov nad Kněžnou. Tato oblast sloužila lázeňským a rekreačním účelům už od 17. století zejména díky pramenům léčivých vod v okolí. Hotel vychází z tradice lázeňství letoviska a skýtá svým hostům bohaté relaxační vyžití. Špičková sezónní kuchyně, wellness a rozličné sportovní vyžití.

POLOHA

hotel leží v krásném prostředí na okraji Včelného lesa. Toto místo již dlouhá léta slouží k lázeňským a rekreačním účelům. Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy hotelu Studánka**** a Vily***, která je cca 25 m vzdálená od hlavní budovy hotelu, kde jsou poskytovány veškeré služby.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, venkovní letní kavárna (květen-září), sál, konferenční služby, vinárna, salónek, pro děti - postýlka, stolička, strava, herna, hřiště, video - pohádky a hlídání dětí; wellness centrum (bazén, whirlpool, saunový svět, koupele, masáže, ...), lehátka pro helioterapii (terapii sluncem), úschovna a půjčovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Hotel: 2lůžkové pokoje, 2 a 4lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha/vana, WC, fén), župan, pantofle, možnost přistýlky, LCD TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón. Apartmány navíc: samostatná ložnice, obývací místnost s pohovkou. 1 bezbariérový pokoj. Vila: 1 a 2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), LCD TV, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky, balkón.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bufet, večeře - bufet nebo servírovaná (výběr ze 3 menu) podle počtu ubytovaných hostů).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, kulečník, bowling, tenis, squash, minigolf, fotbalové hřiště, přírodní koupaliště Ivanské (500 m), čtyřkolky a motokáry, značené cyklotrasy, sjezdové a běžecké lyžování (ski areály: Říčky, Sedloňov). Venkovní FIT a FUN zóna na ploše 1850 m 2 s bezbariérovým přístupem. Workoutové hřiště se 6 posilovacími stroji (bradla, stepper, hrazda, posilovač břicha...).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

ubytování se snídaní, volným stupem do hotelového bazénu, vířivky a fittness v době od 10:00 do 21:00 hod., využití Kneippova chodníku v době k tomu určené, parkování.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Daen, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Východní Čechy
  • Místo dle CK: Východní Čechy
Informace o slevách

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

9 uživatelů

Pořadí

19. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Královéhradecký kraj

Poslední komentář

5.10.2018 | Stáňa
Datum pobytu: září 2018
Celkový dojem v pohodě, jen ty stavební či údržbové práce naplánované na prodloužený víkend - nic moc.....

Nejnovější recenze

4
5.10.2018 | Stáňa
Datum pobytu září 2018
4/5 - Skvělé
Celkový dojem v pohodě, jen ty stavební či údržbové práce naplánované na prodloužený víkend - nic moc.....
2
19.8.2018 | zdena
Datum pobytu srpen 2018
2/5 - Horší
V hotelu by měli vylepšit služby v době kdy se v hotelu koná svatba,pokud mají svatbu je podáváno jídlo pro ostatní hosté jidlo jako ze školní jídelny.Jídlo je studené a někdy již nedoplněné,V době konání svatby je pro pobytové hosty uzavřena restaurace,takže najist se musíte někde jinde.V době svatby vázne i obsluha ,protože se věnují svatbě a ostatní musí čekat.Chtělo by to posílit personál.
2
30.3.2018 | Alice
Datum pobytu březen 2018
2/5 - Horší
Už jsem nikdy dobrovolně nepojedu.

Rychnov nad Kněžnou - Hotel a Vila STUDÁNKA ****

Číslo zájezdu: 1174934
Česko, Královéhradecký kraj, Orlické hory a Broumovsko, Rychnov nad Kněžnou

Všechny termíny a možnosti (3605)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autem
Út 13.8 – Út 20.8.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
St 14.8 – St 21.8.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Pá 18.10 – Pá 25.10.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
So 19.10 – So 26.10.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Ne 20.10 – Ne 27.10.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Po 21.10 – Po 28.10.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Út 22.10 – Út 29.10.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
St 23.10 – St 30.10.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Čt 24.10 – Čt 31.10.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Pá 25.10 – Pá 1.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
So 26.10 – So 2.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Po 28.10 – Po 4.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Ne 27.10 – Ne 3.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Út 29.10 – Út 5.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
St 30.10 – St 6.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Čt 31.10 – Čt 7.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Pá 1.11 – Pá 8.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
So 2.11 – So 9.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Ne 3.11 – Ne 10.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Po 4.11 – Po 11.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Út 5.11 – Út 12.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
St 6.11 – St 13.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Čt 7.11 – Čt 14.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
So 9.11 – So 16.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Pá 8.11 – Pá 15.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Ne 10.11 – Ne 17.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Po 11.11 – Po 18.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Út 12.11 – Út 19.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
St 13.11 – St 20.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Čt 14.11 – Čt 21.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Pá 15.11 – Pá 22.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
So 16.11 – So 23.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Ne 17.11 – Ne 24.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Po 18.11 – Po 25.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Út 19.11 – Út 26.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
St 20.11 – St 27.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Čt 21.11 – Čt 28.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Pá 22.11 – Pá 29.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
So 23.11 – So 30.11.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Ne 24.11 – Ne 1.12.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Po 25.11 – Po 2.12.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Út 26.11 – Út 3.12.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
St 27.11 – St 4.12.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Čt 28.11 – Čt 5.12.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Pá 29.11 – Pá 6.12.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
So 30.11 – So 7.12.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Ne 1.12 – Ne 8.12.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Po 2.12 – Po 9.12.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
Út 3.12 – Út 10.12.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč
Autem
St 4.12 – St 11.12.2019
2 lůžkový pokoj SWCB Vila, 2 přistýlky
8 dní
snídaně
8 610 Kč