Termín:
26. 8. – 2. 9. 2019
Počet dní:
8 (po – po)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
kombinovaná
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Jedná se o kombinovaný pobytový zájezd v Dubaji a některém z plážových letovisek ve Spojených arabských emirátech. Poznejte historickou i moderní část obchodního centra světa - Dubaje. Po zbytek času si můžete užívat slunečné pláže a křišťálově čistou vodu v letovisku Ras Al Khaimah nebo Fujairah. (Níže uvedené kombinace patří mezi nejdoporučovanější, ale v případě zájmu lze kombinovat libovolné hotely z naší hotelové nabídky v Dubaji a Ras Al Khaimah nebo Fujairah)
PRVNÍ 2 NOCI STRÁVÍTE V DUBAJI V  HOTELU SHERATON DUBAI CREEK HOTEL & TOWERS SE SNÍDANÍ A ZBYTEK NOCÍ V RAS AL KHAIMAH V HOTELU DOUBLETREE BY HILTON RESORT & SPA MARJAN ISLAND S POLOPENZÍ / ALL INCLUSIVE.
Lze přikoupit již v Praze 'Balíček s výlety' pro pobyt v Dubaji. Provedeme Vás historickým centrem Dubaje s průvodcem, navštívíte i proslulé tržiště Golden Souk. Po prohlídce města se vydáte na nejvyšší budovu světa - Burj Khalifa a prohlédnete si Dubaj ze 124. patra. Ve večerních hodinách Vás řidič vyzvedne v recepci Vašeho hotelu a odveze Vás k lodi připravené na plavbu zátokou Dubai Creek tradiční lodí Dhow. Během plavby je pro Vás připraven program s tanečníky a večeře s tradičními arabskými specialitami.
CENA BALÍČKU (3 VÝLETY): 3, 900 CZK/OS.
Výlety zahrnuté v ceně balíčku - 
Půldenní prohlídka Dubaje s průvodcem
Vstupenka do 124. patra na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa
Večerní plavba lodí po zátoce Dubai Creek s večeří
Poznámka:
Uváděná cena je za 1 osobu v DBL (při obsazení 2 dospělými osobami)
Příplatek za jednolůžkový pokoj či sleva za dítě se zobrazí po rozkliknutí nezávazné rezervace
Prohlídka je s anglicky mluvícím průvodcem. Za poplatek možnost český průvodce.

Popis lokace

RAS AL KHAIMAH:
Rás al-Chajma, do češtiny přeloženo jako „vrcholek stanu“ je jedním ze sedmi Spojených arabských emirátů se stejnojmenným hlavním městem, které kromě relaxace na prosluněných plážích nabízí také možnost poznání historie v místním muzeu. Emirát se nachází v severní části Spojených arabských emirátů u Perského zálivu a sousedí s Ománem. Jeho rozloha je 1684 km2, což z něj činí 4. největší emirát s počtem obyvatel okolo 300tis. Rás al-Chajma je skvělým místem k dovolené především pro ty, kteří touží po klidnějším místě. Dokonce i stejnojmenné hlavní město emirátu není příliš rušné. Turismus se zde však neustále rozvíjí. Charakteristické pro tento emirát je příjemné podnebí a místy zalesněné pohoří „Hajar“, kam by se měli vydat všichni, kteří rádi zdolávají vysoké vrcholy. Je považován za přírodně nejrozmanitější a zároveň nejkrásnější oblast Spojených arabských emirátů. Rozhodně bychom si neměli nechat ujít výlet do pouště. Výpravy jsou zajištěny terénními vozy a cesta po dunách je nezapomenutelným zážitkem. Milovníci historie pak jistě uvítají možnost výletu k některému z mnoha hradů a dávných strážných věží. Byl vždy důležitým obchodním centrem mezi východem a západem.  Zajímavým zážitkem jsou velbloudí závody, které se tu konají každý rok, v lednu či v únoru. Soutěží více než 100 velbloudů! Oblast se rovněž stává oblíbeným cílem golfistů, populární jsou především hřiště „Al Hamra“ a „Tower Links“. Nejen děti si pak užijí v „Ice Land Water Parku“ v „Al Jazirat Al Hamra“, kde je spousta bazénů, vodopádů, skluzavek a jiných vodních atrakcí. V oblasti najdeme také paintballové hřiště, oblíbené lázeňské město „Khatt“ či archeologickou lokalitu „Wadi Hqil“.
DUBAI:
Dubaj, volně přeloženo jako „místo srazu“ je dalším ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. Je druhým největším a nejlidnatějším emirátem, hned po emirátu Abú Dhabí, se svou celkovou rozlohou 4 114 km? a 2,6 mil. obyvateli. Leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Vládcem Dubaje je šajch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je víceprezidentem a premiérem SAE ( hlavou státu je emír Abú Dhabí). Hlavním centrem emirátu je město Dubaj. Město má dobře vybudovanou a hustou dopravní síť, moderní  silnice a dálnice. V Dubaji je také neobvyklé složení obyvatelstva, které je tvořeno hlavně přistěhovalci (zhruba 85 %), občané SAE jsou tedy menšinou. Největší část emirátu zabírá poušť, avšak je zde spoustu krásných pláží, které jsou tvořené bílým jemným pískem, moře je azurové. Neznámější pláží je Jumeirah Beach, u které stojí ty nejvíce luxusní hotely světa. Místní moře je potápěčským rájem. Dubaj je však také emirátem plným kontrastů – velbloudi, pouště a tržiště se doplňují s vysokými budovami, nákupními centry a zábavními středisky. Jedná se zároveň o nejtolerantnější emirát. Nechybí rovněž široká nabídka vysoce kvalitních golfových hřišť, která jsou odborníky považována za jedny z nejlepších na světě. Pro příznivce aktivní dovolené se nabízí možnost výletů na kole. Obyvatelé Dubaje si  libují ve zvláštnostech, o čemž hovoří mimo jiné tzv. „Palm Island“ – dva umělé ostrovy ve tvaru palem či hotel ve tvaru plachetnice „Burj al Arab“.

Popis ubytování

SHERATON DUBAI CREEK HOTEL & TOWERS 5*****:

Hotel Sheraton Dubai Creek se nachází na břehu Dubai Creek, ve vzdálenosti 7 km od Mezinárodního letiště v Dubaji. V blízkosti naleznete obchodní čtvrť Deira a luxusní golfové hřiště Dubai Creek Golf a Yacht Club. Hotel navržený v podobě přídi lodě nabízí 268 moderně zařízených pokojů. Součástí každého pokoje je rozlehlá koupelna, wifi připojení, klimatizace, TV, CD přehrávač, DVD přehrávač, telefon, minibar, trezor. V The Sheraton Club pokojích a 30 apartmánech si můžete vychutnat nádherný výhled na záliv. Japonské pokoje se pyšní postelí s futonem a zahradou s bonsajemi a soukromým balkónem.  V restauraci si můžete vybrat ze široké škály světově oceněných pokrmů z těch nejlepších restaurací v Dubaji. Vysoce kvalitní italské pokrmy ochutnáte ve Vivaldi, pro milovníky indické kuchyně navštivte restauraci Ashiana a pro nezapomenutelný gastronomický zážitek zavítejte do Creekside Japanese Restaurant. Najíst se také můžete v Lobby Café, Hatta a The Chelsea Arms, po celých 24 hod. 
DOUBLETREE BY HILTON RESORT & SPA MARJAN ISLAND 5*****:

Hotel Doubletree by Hilton Resort & Spa Marjan Island se nachází na uměle vybudovaném ostrově Marjan Island poblíž města Al Hamra v emirátu Ras Al Khaimah. Tento luxusní hotel byl otevřen v roce 2014 a nabízí soukromou písečnou pláž dlouhou 650 metrů a ubytování v pěkně zařízených pokojích s balkony a výhledem na Perský záliv, včetně Wi-Fi připojení zdarma v lobby. Všech 485 pokojů je vybaveno klimatizací, TV s plochou obrazovkou, minibarem, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, Wi-Fi připojením a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. V koupelnách je vana nebo sprcha a balkón je s výhledem na bazén nebo na moře. Hotel též disponuje pokoji přizpůsobenými pro handicapované klienty. Bezbarierový pohyb je možný v celém areálu hotelu včetně bazénu. Hosté se mohou najíst v jedné ze 7 hotelových restaurací a barů, včetně celodenní jídelny, 2 speciálních restaurací a střešního baru. Jmenujme alespoň restauraci Al Marjan, což je hlavní restaurace s menu obsahující orientální i mezinárodní kuchyni, Brasserie - restaurace nejen pro hotelové hosty, ale i pro veřejnost nabízející místní i evropskou kuchyni, výběr piva i vína a The Anchor - restaurace a bar nabízející britské speciality a mnoho druhů piv. Resort zahrnuje fitness centrum a 5 bazénů, přičemž jeden z nich je s nastavitelnou teplotou. Pro děti je tu dětský klub, dětská hřiště a 2 dětské bazény. Relaxovat můžete ve wellness centru se saunou, vířivkou a řadou procedur, které jsou za poplatek. Letiště v Dubaji je 50 minut cesty.

Program

1. DEN
Přílet do Dubaje v ranních/odboledních/večerních hodinách.
Přivítání se zástupcem/řidičem partnera s cedulí CK. Transfer do hotelu v Dubaji. Ubytování.

2. DEN - volný den - v programu zakoupeného stravování s možností využití fakultativních výletů.

3.DEN - v dopoledních hodinách volný program, ve 12:00 check out. Na recepci Hotelu vyzvedne řidič a následný transfér do Hotelu v Ras Al Khaimah, ubytování.

4. - 7. DEN - volné dny v programu zakoupeného stravování s možností využití fakultativních výletů.

POSLEDNÍ DEN
Volný program dle itineráře. Check out z hotelu.
V dopoledních/odpoledních/večerních hodinách transfer na Mezinárodní letiště Dubai

ASISTENCE ČESKY/SLOVENSKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA NA TELEFONU

Při pobytu na 7 nocí se jedná o ubytování v Dubaji v hotelu SHERATON DUBAI CREEK HOTEL &TOWERS 5** na 2 noci se snídaní a v Ras Al Khaimah v hotelu DOUBLETREE BY HILTON RESORT & SPA MARJAN ISLAND 5** na 5 nocí s polopenzí/ all inclusive. Na vyžádání je možnost stravu a délky pobytu v hotelech libovolně změnit.

SHERATON DUBAI CREEK HOTEL &TOWERS 5* - snídaně
DOUBLETREE BY HILTON RESORT & SPA MARJAN ISLAND 5* - polopenze/ all inclusive


Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Letenku s leteckou společností Smart Wings,/ Fly Dubai,/ EMIRATES Praha - Dubai - Praha nebo Air Arabia Praha -Sharjah - Praha v ekonomické třídě
 • Ubytování ve vybraném hotelu v Dubaji na vybraný počet nocí se snídaní
 • Transfer z letiště v Dubaji/ Sharjah do hotelu v Dubaji
 • Ubytování ve vybraném hotelu v Ras Al Khaimah na vybraný počet nocí s vybranou stravou
 • Transfer z hotelu v Dubaji do hotelu v Ras Al Khaimah
 • Transfer z Ras Al Khaimah na letiště v Dubaji/ Sharjah
 • Česky nebo slovensky hovořící zástupce partnerské CK 24 hodin na telefonu, uvítání na letišti, nabídka výletů
 • Pojistění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • Cestovní pojištění - léčebné výlohy a storno zájezdu
 • fakultativní výlety
 • pozdní CHECK OUT
 • Povinný turistický poplatek ve výši od 2 USD/ 7 AED - 5.50 USD/ 20 AED/ pokoj / 1 noc, DLE ÚROVNĚ HOTELU, splatný na recepci hotelu při odjezdu (Abu Dhabi, Dubai, Ras Al Khaimah)
 • EARLY CHECK IN
 • Vše co není zahrnuto v „cena zahrnuje“

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Kentlucky, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Dubai
 • Místo dle CK: Dubai

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).


SHERATON DUBAI CREEK HOTEL & TOWERS + DOUBLETREE BY HILTON RESORT & SPA MARJAN ISLAND *****

Číslo zájezdu: 1322330
Spojené arabské emiráty, Dubai

Všechny termíny a možnosti (321)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
So 28.9 – Ne 6.10.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
27 900 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Ne 29.9 – Ne 6.10.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
25 700 Kč
LM | Po slevě 14%
Letecky
Praha
So 28.9 – So 5.10.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
26 100 Kč
LM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
Pá 27.9 – Pá 4.10.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
26 600 Kč
LM | Po slevě 10%
Letecky
Praha
Čt 26.9 – Pá 4.10.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
29 100 Kč
LM | Po slevě 9%
Letecky
Praha
Po 30.9 – Po 7.10.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
26 800 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
St 2.10 – Čt 10.10.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
29 200 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Čt 3.10 – Pá 11.10.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
29 200 Kč
LM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
So 5.10 – Ne 13.10.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
29 200 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Po 7.10 – Út 15.10.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
29 200 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
St 25.9 – Čt 3.10.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
29 400 Kč
LM | Po slevě 9%
Letecky
Praha
Ne 20.10 – Ne 27.10.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
27 100 Kč
Letecky
Praha
So 7.12 – So 14.12.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
27 200 Kč
Letecky
Praha
Ne 8.12 – Ne 15.12.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
27 200 Kč
Letecky
Praha
Čt 12.12 – Čt 19.12.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
27 200 Kč
Letecky
Praha
St 9.10 – Čt 17.10.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
29 700 Kč
Letecky
Praha
Čt 26.9 – Čt 3.10.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
27 400 Kč
LM | Po slevě 8%
Letecky
Praha
Po 2.9 – Út 10.9.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
29 900 Kč
SLM | Po slevě 15%
Letecky
Praha
Po 9.9 – Út 17.9.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
kombinovaná
29 900 Kč
LM | Po slevě 11%
Letecky
Praha
St 2.10 – St 9.10.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
27 500 Kč
LM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
Čt 3.10 – Čt 10.10.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
27 500 Kč
LM | Po slevě 11%
Letecky
Praha
Pá 4.10 – Pá 11.10.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
27 500 Kč
LM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
So 5.10 – So 12.10.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
27 500 Kč
LM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
Ne 6.10 – Ne 13.10.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
27 500 Kč
LM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
Po 7.10 – Po 14.10.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
kombinovaná
27 500 Kč
LM | Po slevě 12%