Sheraton Jumeirah Beach Resort

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Dubaj Marina

5/5

Sheraton Jumeirah Beach Resort

    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Dubaj Marina
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Resort v samém centru dění u nákupní promenády The Walk s vlastní písečnou pláží!

Přehled

možnost příplatku na ALL INCLUSIVE vhodné pro rodiny s dětmi slevy pro děti do 14 let zahrada se vzrostlými palmami na známé promenádě The Walk u nedávno otevřeného nákupního centra The Beach Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

Dubai - Jumeirah Beach cca 35 minut od letiště v Dubaji přímo u vlastní písečné pláže

Poloha

Jumeirah, vzdálenost od letiště cca 35 minut, na překrásné písečné pláži, v zahradě se vzrostlými palmami, v blízkosti golfových klubů a hřišť a cca 5 km od vodního parku Wild Wadi. Leží přímo u nákupní promenády The Walk s novým nákupním centrem The Beach.

Vybavení resortu

256 pokojů a junior suite s výhledem na promenádu nebo na moře. Klimatizace, 9 restaurací a barů, bazén (teplotně regulovaný), dětský bazén, SPA centrum, fitness, jachtařský přístav, vodní sporty, windsurfing, tenis, volejbal, golf, minigolf, squash, billiard, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, sejfy, pronájem aut, půjčovna kol, shuttle bus do nákupních a obchodních center.

Vybavení pokoje

Standard walk view pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, WC, žehlicí press na kalhoty. Možnost přistýlky.

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky

Standard walk view pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, WC, žehlicí press na kalhoty. Možnost přistýlky.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze (obědy nebo večeře), plné penze nebo ALL INCLUSIVE - formou kombinace bufetu a á la carte.

Názor CK

Resort v samém centru dění u nákupní promenády The Walk s vlastní písečnou pláží!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů nebo suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha - Dubai/Sharjah - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Jumeirah Beach
  • Místo dle CK: Dubai - Jumeirah pláž

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sheraton Jumeirah Beach Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Sheraton Jumeirah Beach Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 009 787
dnes 8–17 h

Hodnocení

28. nejlepší hotel v destinaci Dubaj

5/ 5 3 recenzí


Nikolas Varga květen 2017
Prehliadka hotela Sheraton JBR. Hotel sa nachádza hneď vedľa palmového ostrova a v luxus nej časti Jumeirah.... celá recenze


Miška květen 2012
Prehliadka hotela Sheraton Jumeirah Beach*****. Luxusný 5* hotel plní nároky každého klienta už od roku 1997. Vratná kaucia je 500 dirhamov/noc/izba.... celá recenze


Maťa únor 2012
Prehliadka hotela Sheraton Jumeirah. Hotel priamo na pláži s krásnou tropickou záhradou, detským ihriskom,... neďaleko golfového ihriska... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Sheraton Jumeirah Beach Resort
    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Dubaj Marina

Cena
34 190 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 009 787

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
34 190 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
23 200 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 424 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 056 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
90 Kč