Side Crown Palace

  Turecko, Side, Turecká riviéra, Evrenseki

5/5

Side Crown Palace

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Evrenseki
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Side Crown Palace

Příjemný, luxusní hotel složený ze dvou hlavních budov je situován v oblíbeném letovisku Evrenseki. Je vhodný zejména pro klienty, kteří hledají klid a komfort. Velmi hezké ubytování a skvělé služby Vám zaručí příjemně strávenou dovolenou. Centrum historického města Side je vzdáleno pouhých 7 kilometrů, letiště v Antalyi zhruba 60 kilometrů.

PLÁŽ

Pěkná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře zhruba 400 metrů od hotelu. Transfer na pláž zajištuje pravidelný kyvadlový spoj. Lehátka, slunečníky, plážové osušky a bar zdarma.

UBYTOVÁNÍ

Moderní standardní dvoulůžkové pokoje s přistýlkou jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou / vanou a WC, fénem, SAT / TV, minibarem (denně doplňován nealkoholickými nápoji), setem na přípravu kávy a čaje, trezorem (zdarma), Wi-Fi (zdarma) a balkonem.

Za příplatek pokoje Deluxe s výhledem na bazén a standardní pokoje s možností dvou přistýlek formou palandy.

STRAVOVÁNÍ

ULTRA ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, dětský bufet, občerstvení během dne i noci, turecké placky, odpolední káva a čaj, zákusky, zmrzlina. Neomezená konzumace místních a vybraných importovaných alkoholických a nealkoholických nápojů 24 hodin.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, 2 tematické restaurace ( turecká a italská, jednou za pobyt zdarma), 5 barů, patisserie, 2 venkovní bazény (jeden se nachází v relaxační zóně), dětský bazén, krytý bazén, skluzavky v aquaparku, 2 dětská hřiště, jacuzzi, konferenční místnost, kadeřnictví, wellness centrum, obchod se suvenýry, fotograf, Wi-Fi (zdarma).

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé, dětské kino, minidisco, diskotéka, posilovna, sauna, parní lázeň, plážový volejbal, basketbal, aerobic, plážové a vodní hry, stolní tenis, herní místnost, šipky, šachy, lukostřelba, vodní sporty a masáže za poplatek.

Destinace

Side

za svou popularitu vděčí jednak své poloze na poloostrově lemovaném dlouhými písečnými plážemi, jednak unikátní syntéze antiky a současnosti. Už při vstupu do města Vás uchvátí antický amfiteátr a mohutné městské hradby. Procházka malebným rybářským přístavem vede kolem útulných restaurací k Athéninu a Apollónovu chrámu. Bavlníková pole stejně jako celoročně kvetoucí vegetace umocňují nádheru tohoto proslulého letoviska. Každý, kdo touží strávit nezapomenutelnou dovolenou na kouzelných písečných plážích, by měl prožít dovolenou právě v oblasti Side.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.
  • Při vstupu do Turecka se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o., IČ 24697966.
Lokalita dle pořadatele: Turecká riviéra, Side
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Side Crown Palace Hotel *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 400 m
Všechny zájezdy do  Side Crown Palace Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 291 563
dnes 8–18 h

Hodnocení

5/ 5 1 recenzí


Martina Vajnerová+ Petra Hrachová květen 2022
¨Prohlídka hotelu Side Crown Palace Hotel *****. Příjemný, luxusní hotel složený ze dvou hlavních budov je situován v oblíbeném letovisku Evrenseki. Je vhodný zejména pro klienty,... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Side Crown Palace
    Turecko, Side, Turecká riviéra, Evrenseki

Původní cena
22 990 Kč/os

Cena
12 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 291 563

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
440 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
272 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 290 Kč