Termín:
23. 9. – 30. 9. 2018
Počet dní:
8 (ne – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 19:50
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha a popis

Příjemný jednodušší, ale nově zrekonstruovaný hotel (rekonstrukce hotelu byla dokončena v březnu 2012), se nachází v populárním letovisku Side, jen 600 metrů od historického centra. Leží 120 metrů od pláže, která je oddělena místní komunikací. Hotel se nachází v polovině cesty mezi Alanyí a mezinárodním letištěm Antalya - od obou je vzdálený 65 km. V okolí se nachází spoustu nákupních možností, restaurace. Vhodný je pro všechny věkové kategorie a zejména milovníky historických památek.

Vybavení hotelu

Recepce, vnitřní i venkovní restaurace, Wi-Fi ve veřejných prostorách, internetová kavárna, bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), jacuzzi, půjčovna kol, amfiteátr, sauna a masáže, turecké lázně, animační programy a večerní show.

Vybavení pokoje

Jednoduše zařízené pokoje jsou vybavené balkonem, klimatizací, minibarem, trezorem (za poplatek), satelitní TV, telefonem, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Stravování

All Inclusive (10:00-23:00): snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Importované nápoje, turecká káva a čerstvé džusy se platí zvlášť.

Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž je vzdálena 120 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. 170 metrů od hotelu leží centrum vodních sportů, kde si můžete za poplatek pronajmout různá plavidla.

Pro děti

Dětský bazén.

Sport a zábava

Biliár, šipky, amfiteátr, vodní sporty na pláži (za poplatek), turecké lázně, sauna, masáže (za poplatek) .

Služby v ceně

Lehátka a slunečníky u bazénu, Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách.

Služby za poplatek

Lékař, telefonní a faxové služby, půjčení auta/kola, internetové připojení, trezor na pokoji, sauna a masáže. Jídlo a nápoje po 23. hodině, lehátka a slunečníky na pláži.

Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Pantour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Side

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Side Miami Beach Hotel ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 80 m

Všechny zájezdy do Side Miami Beach Hotel

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

33 uživatelů

Pořadí

123. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Side

Poslední komentář

19.6.2018 | Milen
Datum pobytu: červen 2018
príjemná dovolená za přijatelnou cenu,objednáno 1.1.2018 se slevou

Nejnovější recenze

4
27.9.2017 | Helena
Datum pobytu září 2017
4/5 - Skvělé
Dobrý.
2
30.8.2017 | Karel
Datum pobytu srpen 2017
2/5 - Horší
Kdyby nebylo tak dobré počasí ,teplounké moře a nevyměnili nám pokoj tak jsem první dva dny přemýšlel, že pojedu s rodinou domů
5
21.9.2016 | skypi
Datum pobytu září 2016
5/5 - Úžasné
Já si vždy půjčuji skůtr a jsem nezávislý, můj dojem je výborný.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.