Termín:
24. 9. – 1. 10. 2018
Počet dní:
8 (po – po)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 18:35
Strava:
all inclusive
Původní cena:
14 590  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha a popis

Hotel Side Sedef se skládá ze dvou bloků a jeho kapacita je 71 pokojů. Nachází se v historické oblasti města Side. K antickým památkám se dá dojít krásnou desetiminutovou procházkou. Centrum s nákupními možnostmi, bary a restauracemi se nachází 1 km od hotelu. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 65 km. Město Manavgat s proslulými vodopády je vzdálené 7 km. Hotel se nachází 50 m od písečné pláže je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, faxem, telefonem, internetem, WiFi v lobby zdarma, masážemi, stolním tenisem, trezory.

Vybavení pokoje

Standardní pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, televizorem, balkonem, minibarem, koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů.

Stravování

Stravování formou All Inclusive (10:00-22:00)

Snídaně 07:30-09:30
Oběd 12:30-14:00
Čaj/káva/zákusek 16:00-16:30
Večeře 19:00-21:00
Bar u bazénu 10:00-22:00

Lahvové a importované nápoje za poplatek.

Změna časů a složení koncepu vyhrazena dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž je vzdálena 50 m od hotelu, lehátka a slunečníky zdarma. Možnost využití široké škály vodních sportů za poplatek. Na pláži není bar. U pláže se nachází promenáda určená k denním i večerním procházkám po letovisku.

Pro děti

dětský bazén a skluzavka u bazénu

Sport a zábava

bazén, skluzavka, stolní tenis, masáže, WiFi v lobby, občasné animační programy - změna programu vyhrazena dle vedení hotelu.

Služby v ceně

lehátka a slunečníky na pláži, WiFi v lobby

Služby za poplatek

Stolní tenis, masáže, koktejly, importované nápoje

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu CK, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Pantour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Side

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Side Sedef ***

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m

Všechny zájezdy do Side Sedef

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

14 uživatelů

Pořadí

93. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Side

Poslední komentář

17.9.2018 | Cestovatel
Datum pobytu: září 2018
Pro většinu klientů rozčarování z retro hotelu, ale byli tam hosté z ČR, kteří tento hotel navštívili opakovaně, takže pláž, moře a okolí vynahradí tento nedostatek.

Nejnovější recenze

5
1.8.2018 | Danujta
Datum pobytu červenec 2018
5/5 - Úžasné
Dovolená se mně líbila a určitě se sem vrátím.
2
9.7.2018 | M.Mašková
Datum pobytu červen 2018
2/5 - Horší
Po egejské rivieře moje neslabší dovolená
5
12.6.2018 | Ludmila a Dana
Datum pobytu červen 2018
5/5 - Úžasné
Dovolená se nám moc líbila a určitě bych se vrátila.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.