Termín:
29. 9. – 6. 10. 2019
Počet dní:
8 (ne – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Do naší nabídky nově zařazujeme tento dvouhvězdičkový menší hotýlek v městečku na východním břehu jezera. Smeraldo nabízí moderní a komfortní ubytování s vřelou atmosférou, kde se budete dobře cítit. Leží přímo u jezera a pláže. U hostů je tento hotel oblíben, rádi se sem vracejí.
Vzdálenosti: jezero a pláž 50 m.

Stravování

polopenze - Snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech (výběr z menu).

Ubytování

hotel ** - Vybavení a služby: recepce, výtah, restaurace, bar s terasou a výhledem na jezero, wifi internet v celém hotelu zdarma, parkoviště, zahrada.
Ubytování: dvoulůžkové pokoje STANDARD až tří a čtyřlůžkové pokoje (SUPERIOR s balkonem a výhledem na jezero), vždy s vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou, fén, telefon, SAT/TV.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Cena na osobu zahrnuje:
  • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na týden
  • Polopenzi
  • Parkování
  • Plážový servis – lehátka a slunečníky (počet omezen)

Základní cena nezahrnuje

  • Fakultativní příplatky:
  • Dětská postýlka: 5 euro/den
  • Domácí zvířata jsou možná po předchozí domluvě.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Garda Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Lago di Garda
  • Místo dle CK: Brenzone

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Smeraldo **
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Hotel Smeraldo

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

54. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Benátsko

Poslední komentář

5.8.2019 | Eva
Datum pobytu: červenec 2019
Super, mohu doporučit.

Nejnovější recenze

5
5.8.2019 | Eva
Datum pobytu červenec 2019
5/5 - Úžasné
Super, mohu doporučit.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.