SOREA Titris - Ubytovanie

  Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica

2/5

SOREA Titris - Ubytovanie

    Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica
Cena
4 914
(183 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 628 119
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Úvod

'KONGRES a AQUA RELAX hotel *** SOREA TITRIS  je situovaný  v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Hotel je ocenený Certifikátom ''Zariadenie priateľské k rodinám a deťom'' v rámci projektu ''Vstúpte s dieťaťom''. '

Poloha

Hotel leží v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice pri botanickej záhrade TANAP-u a Múzea TANAP. Nástupná stanica na Lomnický štít asi 1,5 km od hotela.

Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetových stolov, obedy výber z menu.

Vybavenie a služby hotela

Reštaurácia, aperitív bar, biliard, úschovňa športových potrieb, AQUA Relaxcentrum rozdelené na Zónu I. (bazén s toboganom) a Zónu II. (vírivé vane, sauny - veľká a malá mokrá, bio, suchá), klasické masáže (za poplatok), detský kútik, Wi-Fi v celom hoteli zdarma, tenisový kurt. Parkovanie pri hoteli na nestráženom, kamerou monitorovanom, parkovisku zdarma.

Vybavenie izieb

1- a 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, apartmány (1/2 spálňa a obývacia izba s možnosťou 2 prísteliek na rozťahovacom gauči), rodinné izby v zložení 2 dvojlôžkové prepojené izby, každá s vlastným sociálnym zariadením. Detská postieľka zdarma.Všetky izby vybavené kúpeľňou so sprchou, WC, SAT TV, rádio, telefón, Wi-Fi.

Balíček 1

Ubytovanie s polpenziou. Dieťa do 12 rokov ubytovanie na prístelke a polpenzia zdarma.

Balíček 2

Tatranská pohodička v Titrise

Pobyty na 2 až 5 nocí zahŕňa ubytovanie s polpenziou, 2x až 5x 2 hod. vstup do Aqua Relax centra - MIX zóna (bazénová a saunová časť). Pobyty platia v termínoch do 4.5.2020.

Balíček 3

Pohodička v Titrise

Pobyty na 3 až 7 nocí zahŕňajú ubytovanie s polpenziou, 3x až 7x 2 hod. vstup do Aqua Relax centra - MIX zóna (bazénová a saunová časť).

Základní cena zahrnuje

  • Ubytovanie s polpenziou, príp. služby podľa príslušného balíka. Jedno dieťa do 12 rokov ubytovanie na prístelke a polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 rokov bez služieb zdarma.

Základní cena nezahrnuje

  • Povinné doplatky: Miestna daň za ubytovanie (platí sa na mieste).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Satur Travel, IČ: 35787201. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Vysoké Tatry
  • Místo dle CK: Tatranská Lomnica

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 628 119
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

27. nejlepší hotel v destinaci Východní Slovensko

2/ 5 9 recenzí


Vladimír květen 2018
Pobyt v hotelu Sorea Titris. Pěkné ubytování,strava pestrá a personál ochotný. ... celá recenze


Jára Lee červenec 2016
Prostě super. Byli jsme jen krátce na turistiku s výhodou možnosti relaxace s bazénem přímo v hotelu.... celá recenze


B.S. červen 2014
Dovolená. Pěkný, moderní hotel s příjemným personálem, perfekní kuchyní, čistotou a dobrým vybavením.... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

SOREA Titris - Ubytovanie
    Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica

Cena
4 914
(183 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 628 119

Zájezd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
183 EUR

Pojištění

príplatok za komplexné cestovné poistenie pre SR - osoba
2
3 EUR
príplatok za komplexné cestovné p. + záchranná činnost pre SR - osoba
0
7,2 EUR
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
4 EUR
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
6 EUR