SPA HOTEL CRISTAL PALACE - Wellness pobyt RELAX - Mariánské Lázně

Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

2/5

SPA HOTEL CRISTAL PALACE - Wellness pobyt RELAX - Mariánské Lázně

  Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Spa Hotel Cristal Palace**** se nachází v centru Mariánských Lázní, nedaleko od hlavní kolonády se Zpívající fontánou. Spa Hotel Cristal má vlastní minerální prameny Edward VII a Augustin přímo v hotelu, které hostům hotelu slouží k pitným kúrám a minerálním koupelím. V hotelu se nachází restaurace, kavárna, krytý bazén, sauna a whirlpool. V okolí můžete navštívit Royal Golf Club Mariánské Lázně. Pro aktivní sportovce je k dispozici lyžování, pěší turistika, cyklistika, tenisový kurt, squash nebo minigolf.

V nejbližším okolí se nachází Mariánské Lázně – mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100.

Dále pak Royal Golf Club Mariánské Lázně – 18-jamkové hřiště Golf Club Mariánské Lázně je příkladem klasického typu skotských a irských hřišť své doby.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj o velikosti 21 m2 nabízejí manželskou postel, v případě zájmu je lze oddělit. Ke standardní výbavě každého pokoje patří LCD TV, koupelna se sprchou a toaletou, fén, minibar a trezor. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi. Jednolůžkový pokoj komfortně zařízený pokoj o velikosti 21 m2 nabízejí bezplatné Wi-Fi připojení, klimatizaci, koupelnu s toaletou a vanou nebo sprchou, fén, LCD SAT TV, minibar a trezor. SUITE má celkovou plochu 44 m2, obývací pokoj a ložnice jsou zvlášť. Standardním vybavením těchto komfortních pokojů je balkon, velká koupelna se sprchou a rohovou vanou, fén, klimatizace, bezplatné Wi-Fi, dvě LCD SAT TV, minibar a trezor.

Slevy

Dítě do 6 let bez nároku na lůžko se snídaní zdarma. 10% sleva za včasný nákup 45 dní předem. Platí v termínech 08.11. – 21.12.2020.

Bonus: Pitná kúra přímo v hotelu – 2 nové unikátní prameny Augustinův pramen a pramen Edward VII. Volný vstup do hotelového Relax centra. Wellness set.

Základní cena zahrnuje

 • Wellness pobyt RELAX
 • 1× klasická masáž částečná (20 min.), 1× minerální koupel (15 min. + 5 min.), zdarma volný vstup do hotelového bazénu, sauny a whirlpoolu ve vyhrazené časy, župany a pantofle pro dospělé k dispozici po celou dobu pobytu, zdarma Wi-Fi internetové připojení.

Cena za osobu / 2 noci s polopenzí a programem.

Dítě do 6 let bez nároku na lůžko se snídaní zdarma. 10% sleva za včasný nákup 45 dní předem. Platí v termínech 08.11. – 21.12.2020.

 • Bonus: Pitná kúra přímo v hotelu – 2 nové unikátní prameny Augustinův pramen a pramen Edward VII. Volný vstup do hotelového Relax centra. Wellness set.

Základní cena nezahrnuje

 • Rekreační poplatek
 • Parkování
 • Domácí zvíře
 • Příplatek za konkrétní pokoj
 • Příplatek za pokoj s balkonem
 • Štědrovečerní večeře dospělý
 • Štědrovečerní večeře dítě 6–12 let
 • Silvestrovská večeře dospělý
 • Silvestrovská večeře dítě 6–12 let
 • Dítě do 6 let bez nároku na lůžko se snídaní

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Západní Čechy
 • Místo dle CK: Mariánské Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 800 348
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

23. nejlepší hotel v destinaci Karlovarský kraj

2/ 5 1 recenzí


Martin listopad 2018
Cristal Palace byl pro mne zklamáním.. Cristal Palace vypadá jako slušný, čistý hotel, ale základní služby 4* hotelu zde nečekejte. Do tohoto hotelu si klient musí vzít ... celá recenze

Nezávazná objednávka

SPA HOTEL CRISTAL PALACE - Wellness pobyt RELAX - Mariánské Lázně
  Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Cena
3 150 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 800 348

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 150 Kč
příplatek za konkrétní pokoj
0
160 Kč
příplatek za pokoj s balkonem
0
320 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč