Termín:
1. 9. – 5. 9. 2019
Počet dní:
5 (ne – čt)
Počet nocí:
4
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Středisko

Lázně Bělohrad

Poloha

Tree of Life**** je vyhledávaný hotel v Lázních Bělohrad a je postaven v příjemném prostředí na břehu rybníka a dubové aleje.

Vybavení

Restaurace Vernissage, restaurant Romantica, Exotic Spa a wellness s bazénem. Prosklené kolonádní chodby propojují interiér s bambusovou zahradou a nabízí dostatek světla ve všech prostorách. Kvalita a úroveň poskytovaných procedur je postavena na dlouholetých zkušenostech a znalostech rehabilitace a tradičního lázeňství a na místní přírodní slatině s léčebnými vlastnostmi. Garantem kvality péče je proškolený a zkušený personál v čele s lékaři, fyziotarapeuty a nutričními specialisty.Portfolio obsahuje více jak 50 procedur - rehabilitační a elektroléčbou počínaje a aplikací přírodní slatiny, vodoléčbou a masážemi konče. Slovo beauty znamená svěží a vitální pleť a zdravou pokožku celého těla. K ošetření obličeje se používá kompletní řada německé kosmetiky BABOR.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje De luxe (30m2), balkon, koupelna s WC, bidet, klimatizace, TV-SAT, trezor a minibar. Hotel nabízí i ubytování v prostorných apartmánech s obývací částí a kuchyňským koutem.

Stravování

Dle programu - bohatý teplý i studený bufet. Kuchyně je zaměřená na lehká a zdravá jídla mezinárodní kuchyně i na moderní varianty tradičních českých pokrmů.

Nabídka programů
NOVÝ BALÍČEK
JARNÍ DETOXIKAČNÍ POBYT V TREE OF LIFE
Období:
14.04.- 29.05.2019
2x ubytování
2x polopenze (formou bohatého bufetu) 1x detoxikační peeling Alqvimia, 1x regenerační koupel, 1x detoxikační zábal, 1x parafínový zábal na ruce,  1x oxygenoterapie, 1x lekce jógy nebo rekondiční cvičení, volný vstup do hotelového bazénu, volný vstup do Organic and Garden Spa, volný vstup do Fitness, internet, 1x parkovací místo, lázeňský poplatek.


SPA VÍKEND
2x ubytování
2x polopenze - bufet
Program: volný vstup do hotelového bazénu, volný vstup do zóny Organic Spa .

VŠEDNÍ DNY V LÁZNÍCH
4x ubytování
4x polopenze formou bufetu
Program: 1x aroma masáž, 1x masáž na vodním lůžku Hydro-Jet, 1x regenerační zábal na vodním lůžku, 1x přírodní slatinný obklad, 1x regenerační přísadová koupel, 1x indická masáž hlavy, 2x oxygenoterapie, volný vstup do bazénu a Organic Spa.

LUXUSNÍ DÁREK PRO ŽENY
2x ubytování,
2x plná penze formou bohatého bufetu
Program: 1x Ájurvedská tělová masáž, 1x Rassul - marocká parní lázeň, 1x kosmetické ošetření obličeje BABOR, 1x masáž na vodním lůžku Hydro-Jet, 1x oxygenoterapie dle prof. Ardenna, 1x indická masáž hlavy, 1x tělový peeling THALGO.

LUXUSNÍ DÁREK PRO MUŽE
2x ubytování,
2x plná penze formou bohatého bufetu
Program: 1x klasická masáž celého těla, 1x zábal z přírodní slatiny, 1x indická masáž hlavy, 1x Rassul - marocká koupel, 1x koupel Modrá laguna, 1x masáž na vodním lůžku Hydro-Jet, 1x oxygenoterapie  dle prof. Ardenna. 

VÍKENDOVÁ REGENERACE 2x ubytování, 2x polopenze formou bohatého bufetu, 1x masáž na vodním lůžku Hydro-Jet, 1x přírodní slatinný obklad, 1x parafínový zábal rukou, 1x hydromasážní koupel, 1x oxygenoterapie dle prof. Ardenna. 


Tipy pro správnou volbu

- příjemné luxusní prostředí
- velký výběr procedur
- i pro náročného hosta
- krásné okolí s možností vycházek

Informace

Parkování, lázeňský poplatek, volný vstup do Organic Spa ( sauna, sanárium, Kneippův chodník, parní kabina) a hotelový bazén zdarma.
Ve Spa resortu Tree of Life je nástup na pobyt ve 13:00 a odjezdy v 11:00 hod.

Upozornění

Do prostoru Organic Spa mají přístup pouze osoby starší 10 let. Osoby do 15 let věku mají vstup povolen pouze za doprovodu dospělé osoby. Toto omezení slouží k zajištění klidu pro relaxaci hostů. Pro využití celého prostoru s dětmi nebo privátně je možné využít pronájmu celého Organic Spa. Domluva je možná na recepci hotelu. Do whirlpoolu a bazénu musí mít malé děti koupací kalhotky, které je možné zakoupit na wellness recepci.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Čedok, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Královéhradecký kraj
  • Místo dle CK: Lázně Bělohrad

Spa resort Tree of Life - Všední dny v lázních ****

Číslo zájezdu: 1342708
Česko, Český ráj, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Lázně Bělohrad