Špindlerův Mlýn - NOVOPACKÁ bouda

Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn - NOVOPACKÁ bouda

  Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování (v zimě svoz rolbou z parkoviště).

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Novopacká bouda je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v lokalitě zvané 'Sedmidolí', nachází se v nadmořské výšce 1200 m.n.m. Přijeďte si užít krásné ubytování na horách v útulné historicky zachovalé horské boudě. Nebudete litovat!

POLOHA

Útulnou a historicky zachovalou horskou Novopackou Boudu naleznete v horském městě Špindlerově Mlýn, lokalitě zvané Sedmidolí, v nádherné přírodě Krkonoš. Kromě ubytování v 10 prakticky zařízených dvoulůžkových až osmilůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na chodbě nabízí penzion také společnou, plně vybavenou kuchyň a společenskou místnost vhodnou k pořádání firemních i rodinných akcí. Nejmenší návštěvníky jistě potěší hračkami vybavená herna. Pro všechny, kdo přijedou vlastním vozem, je k dispozici bezplatné parkování.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

společná plně vybavená kuchyně (sporák, konvektomat, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar a nádobí cca pro 50 osob), společenská místnost s barem vhodná k pořádání firemních i rodinných akcí, hračkami vybavená herna, sauna, zahrada, lyžařský vlek, úschovna lyží, parkoviště (v létě).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2, 3, 4, 6 a 8lůžkové pokoje s umývadlem, vícelůžkové s palandami, možnost samoregulace teploty a zapůjčení dětské postýlky. Společné soc. zařízení (sprcha, WC) na chodbě.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, možnost dokoupení polopenze i plné penze nebo vlastní stravování (plně vybavená společná kuchyň).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V zimním období je díky své nadmořské výšce Novopacká bouda jistotou, že zde najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty. Jeden vlek je 300 m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek 'Davidovky' (1200 m dlouhý). Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu. V zimě prostředí bez aut umožňuje sáňkování a bobování v podstatě kdekoli u chaty. Na sněžnicích, které je možné zde zapůjčit, můžete dojít až do neznáma... Penzion nabízí i kontakt na spolehlivé učitele lyžování, snowbordování. V letním období je penzion díky poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších.

Základní cena zahrnuje

ubytování se snídaní, parkování (v létě), při pobytu delším než 4 noci doprava z parkoviště skútrem nebo rolbou.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Krkonoše
  • Místo dle CK: Krkonoše

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 700 151
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Špindlerův Mlýn - NOVOPACKÁ bouda
  Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn

Cena
4 655 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 700 151

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 655 Kč
povinný příplatek za večeře - dítě do 10 let
0
805 Kč
příplatek za zapůjčení dětské postýlky
0
0 Kč
příplatek za psa - celá ubytovací jednotka
0
1 960 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč