STAR

  Maďarsko, Budapešť a okolí, Maďarské termály, Budapešť

STAR

    Maďarsko, Budapešť a okolí, Maďarské termály, Budapešť
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel postavený v roce 2000 se nachází 10 minut od centra Budapešti a nabízí ubytování v prostorných pokojích jen 400 m od nádraží Keleti, odkud jezdí pravidelné spoje metra do centra města.

Ubytování

Nekuřácké pokoje s vlastní koupelnou, klimatizací, mini barem, sat TV a připojením k internetu.

Popis

Ze spojení Budy a Óbudy (Budína a Starého Budína), rozprostírajících se na pravém kopcovitém břehu Dunaje a Pešti, ležící na rovině jeho břehu levého, se v roce 1873 sjednotila Buda a Pešt’. Asi o třicet let dříve byl postaven první z dnešních devíti mostů, most řetězový „Lánchíd”, který se stal dnešním symbolem města. Budínské panorama – Hradní čtvrt’ s královským palácem Matyášovým kostelem a Gellértova hora s Citadelou – jsou součástí Světového dědictví.

Vybavení a služby

klimatizace, bar, snídaňová místnost, konferenční prostory, trezor, internet, 24hodinová recepce, úschovna zavazadel

Program

Individuální zájezd s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka. Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfer Soukromý transfer z/na letiště - auto pro 1-6 osob Sdílený transfer z/na letiště – cena za osobu Jízdenky Jízdenka na turistický autobus – platnost 24 nebo 48 hodin, audioprůvodce v 16 jazycích. Uvidíte budovu Parlamentu, Markétin ostrov, nábřeží Dunaje. V ceně je zahrnuta také hodinová plavba lodí po Dunaji. Plavba lodí – 1 h. Okružní plavba z Markétina ostrova podél budovy Parlamentu, Královského hradu a vrcholu Gellért zpět na Markétin ostrov. V ceně je zahrnut welcome drink. Výlety Prohlídka města – 2- 3 h. Procházka městem s místním průvodcem (výklad v AJ, IJ). Během výletu si budete moci prohlédnout Baziliku sv. Štěpána, břehy Dunaje, Parlament, Královský hrad, Budapest Eye, tradiční uličky v centru města a Náměstí Svobody. Okružní jízda městem – 3 h. Prohlídka nejznámějších památek s průvodcem (Parlament, Markétin ostrov, Bazilika sv. Štěpána, Buda, Královský hrad), projížďka klimatizovaným autobusem, procházka k Rybářské baště, panoramatický výhled na město z vrcholu Gellért. Výklad v AJ, ŠJ, NJ, IJ, FJ. Vstupenky Lázně Széchenyi – Celodenní vstup do nejznámějších lázní v Budapešti s možností ochutnat také místní pálenku a prohlédnout si muzeum Pálinka. V ceně je rezervace soukromé kabinky, kde si můžete odložit své cennosti a převléknout se. Je nutné si přinést vlastní ručníky, nebo se dají na místě koupit. Dále doporučujeme: Budapest Card – platnost 2 nebo 3 dny, zahrnuje MHD po městě zdarma, vstupy zdarma nebo slevy ze vstupného do více než 60 muzeí a atrakcí ve městě, slevy v restauracích a barech Folklórní večer - 4 h. Večeře v tradiční restauraci (aperitiv a menu 3 chody) s folklórním představením. Královská Budapešť - 4 h. Výlet do Gödöllo – bývalá letní rezidence Královny Elizabet (Sissi), 2. největší barokní zámek na světě. Jezero Balaton - cca 10 h. Prohlídka malebného města Balatonfüred, plavba po jezeře, promenáda, návštěva Tihany Peninsula (UNESCO). Večeře na lodi - jízda na lodi po Dunaji s večeří při živé hudbě. V případě Vašeho zájmu o doporučené výlety nás neváhejte kontaktovat. Aktuální dostupnost a ceny Vám rádi ověříme.

Základní cena zahrnuje

  • letenku, letištní taxy, 2 noci se snídaní v 2lůžkovém pokoji, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK

Základní cena nezahrnuje

  • transfery z/na letiště, fakultativní výlety

Informace o zájezdu

Pořadatel: NATOUR spol. s r. o., IČ 49974769.
Lokalita dle pořadatele: Budapešť, Budapešť
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Star ***
Všechny zájezdy do  Star

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 246 952
dnes zavřeno

Lokalita

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

STAR
    Maďarsko, Budapešť a okolí, Maďarské termály, Budapešť

Cena
6 110 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 246 952

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 110 Kč
příplatek za sdílený transfer z/na letiště - osoba
0
760 Kč
příplatek za Vyhlídkový autobus, 1 den - osoba
0
1 060 Kč
příplatek za Vyhlídkový autobus, 2 dny - osoba
0
1 220 Kč
příplatek za Plavbu lodí - osoba
0
330 Kč
příplatek za Židovskou Budapešť - osoba
0
1 230 Kč
příplatek za Prohlídku města - osoba
0
360 Kč
příplatek za soukromý transfer z/na letiště - osoba
0
1 730 Kč
příplatek za Lázně Széchenyi - osoba
0
1 070 Kč
příplatek za Okružní jízdu městem - osoba
0
1 140 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
225 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
174 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 3 dny
0
740 Kč