SULTAN SANDS ISLAND RESORT

  Tanzanie, Zanzibar, Kiwengwa

5/5

SULTAN SANDS ISLAND RESORT

    Tanzanie, Zanzibar, Kiwengwa
Číslo zájezdu: 1 832 244
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Poloha: Sultan Sands se nachází na pláži s výhled na Indický oceán. Je postaven v tradičním africkém stylu. Historické centrum Stone Town je vzdálené 39 km a mezinárodní letiště Zanzibar je vzdálené 45 minut jízdy.

UBYTOVÁNÍ: pokoje jsou postaveny v tradičním stylu. V pokojích je klimatizace, ventilátor a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pokoje mají manželskou postel typu queen size a rozkládací pohovku. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. Také je zde sejf a minibar. K dispozici je také lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (za poplatek). V koupelnách je sprchový kout a vana. Také je tu vysoušeč vlasů. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

Vybavení hotelu: Resort nabízí 2 restaurace, které podávají jídla na pláží nebo u bazenu, dále nabízí bar s terasou, lehátky a výhledem na bazén.

Hosté mohou relaxovat při masáži v lázeňském centru. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna.

SPORT A ZÁBAVA: Hosté se mohou věnovat šnorchlování, windsurfingu nebo tenisu. V přepážce s turistickými informacemi rezortu si můžete půjčit jízdní kola nebo auto.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Time Travel, IČ: 49356861. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Zanzibar
  • Místo dle CK: Zanzibar

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sultan Sands Island Resort ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Sultan Sands Island Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 832 244
dnes zavřeno

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Zanzibar

5/ 5 2 recenzí


Petra leden 2020
Skvela dovolena. Exotika za dostupnou cenu.. Hotel bez chyby... celá recenze


Terezie červen 2019
Perfektní dovolená. Pohádková dovolená... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Tanzanie

Tropický africký ráj Tanzanie má velkou výhodu, že sem můžete cestovat v jakoukoliv dobu během roku a vždy to bude za teplem a tropickým počasím. Pokud by se ale dalo během roku ještě rozlišit, kdy je nejvhodnější doba pro návštěvu exotické Tanzanie, tak pro cestu do severní Tanzanie a na ostrovy je ideální období od července do října a od prosince do března. Pro jižní Tanzanii je to červen a pro západní květen až říjen. Tanzanie vznikla sloučením dvou původně nezávislých států Tanganiky, ležící u stejnojmenného jezera, a Zanzibaru. Země na východě Afriky u Indického oceánu těží zejména ze dvou oblastí cestovního ruchu. Tou první jsou početné přírodní rezervace, nejznámější národní parky na světě a majestátní hory v čele se známým Kilimandžárem. Druhou oblastí je nádherné pobřeží Indického oceánu a ostrov Zanzibar s jedněmi z nejkrásnějších pláží na světě.

Nezávazná objednávka

SULTAN SANDS ISLAND RESORT
    Tanzanie, Zanzibar, Kiwengwa

Původní cena
40 150 Kč/os

Cena
34 684 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 832 244

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
34 684,33 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
340 Kč