Summer Island Maldives

  Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol

Summer Island Maldives

    Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Summer Island Maldives
Kouzelný resort pro vás bude nádherným únikem od starostí a všedních dní. Ať už se procházíte po pláži či ve stínu tropické vegetace, boty můžete schovat do kufru. Po celém ostrově totiž můžete klidně chodit naboso. Vítejte na místě, kde se sny mění v realitu a léto nikdy nekončí. 
Resort Summer Island Maldives se nachází na ostrůvku Ziyaaraifushi, který tvoří součást atolu Severní Malé. Nachází se 35 km od letiště a dopravit se sem můžete buď rychlolodí za 45 minut nebo hydroplánem za příjemných 15 minut.
PLÁŽ
Vydejte se na objevnou cestu rozmarného podmořského života v akvamarínových lagunách a relaxujte na oslnivě bílé písečné pláži.
UBYTOVÁNÍ
Všechny pokoje a vily jsou vybaveny SAT TV, klimatizací, minibarem (voda zdarma), setem pro přípravu kávy a čaje, trezorem, telefonem, WiFi, plážovými ručníky a lehátky, koupelnou s WC částečně pod širým nebem (kromě water vily a premium beach vily).
 
Pokoj v zahradě – 38 m2, umístěné v blocích tropické zahradě, se soukromou verandou. Maximální kapacita pokoje jsou tři dospělé osoby nebo dvě dospělé osoby a jedno dítě.
 
Superior Vista – 41 m2, umístěné v 1. patře, s rozlehlou terasou a výhledem na oceán. Maximální kapacita pokoje jsou tři dospělé osoby  nebo dvě dospělé osoby a jedno dítě.
 
Superior Beach – 41 m2, umístěné přímo na pláži, se zastřešenou terasou a s vanou pod širým nebem. Maximální kapacita pokoje jsou tři dospělé osoby  nebo dvě dospělé osoby a jedno dítě.
 
Superior Bungalov -  40 m2, umístěné přímo na pláži, se zastřešenou terasou s pohovkou a koupelnou se sprchou. Některé jsou propojené. Maximální kapacita pokoje jsou tři dospělé osoby nebo dvě dospělé osoby a jedno dítě.
 
Premium Beach Vila – 45 m2, oddělené elegantní vily umístěné přímo na pláži, s rozlehlou loungí, s masážní vanou pod širým nebem, s kávovarem a minibarem doplňovaným lehkými snacky. Maximální kapacita pokoje jsou tři dospělé osoby nebo dvě dospělé osoby a jedno dítě.
 
Water Vila – 45 m2, umístěné na dřevěném mole nad lagunou, s privátní terasou na opalování a přímým vstupem do vody po schůdcích, s masážní vanou pod širým nebem, s kávovarem a minibarem doplňovaným lehkými snacky. Maximální kapacita pokoje jsou dvě dospělé osoby.
 
 
VYBAVENÍ
Resort je vybaven recepcí, hlavní restaurací, restaurací nad lagunou (pro hosty Water Vily a Premim Beach Vily),  hlavním barem, loungí nad lagunou (pro hosty Water Vily a Premim Beach Vily), bazénem, knihovnou, spa a butikem.
 
STRAVOVÁNÍ
Resort svým klientům nabízí tyto možnosti stravování – POLOPENZE, PLNÁ PENZE a ALL INCLUSIVE
 
POLOPENZE – snídaně a večeře formou bufetu v hlavní restauraci/restauraci nad lagunou (dle typu pokoje).
 
PLNÁ PENZE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci/restauraci nad lagunou.
 
ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci/restauraci nad lagunou, snacky, nápoje během dne  (09:00 – 24:00).
 
V rámci programu all inclusive se můžete těšit také na:neomezenou konzumaci nápojů.
 •  balená voda, ovocné džusy a další nealkoholické nápoje
 •  čaj, káva
 •  točené pivo, místní víno, místní alkoholické nápoje, koktejly
 •  výlet za šnorchlováním (každý den, vybavení není v ceně
AKTIVITY A VYBAVENÍ
K dispozici jsou plně certifikované potápěčské centrum a centrum vodních sportů, výlety, fitness, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, kulečník, deskové hry, spa a večerní zábava v baru.
Destinace
Tento atoll je velmi dobře dostupný z maledivského mezinárodního letiště. Má také spoustu přírodních lákadel mimo jiné i skvělé potápěčské lokality. Jedny z nejlepších surfařských zlomů Malediv se nacházejí také na Severním atollu Malé, který je domovem malé, sezónní surfařské scény a pláže jsou nádherné téměř všude. Turismus je na tomto atollu dobře rozvinutý a kromě mnoha resortů zde na obydlených ostrovech mají také několik gueshausů. Malé není správní centrum atollu, neboť je vlastním správním celkem. Správním centrem atollu je Thulusdhoo s 1200 obyvateli, rozkládající se na východní straně. Thulusdhoo je průmyslový ostrov, známý výrobou bodu beru (velkých bubnů) a sklady nasolených ryb. Ostrov je také unikátní pro svou továrnu na Coca-Colu, která je jedinou na světě, kde se tento nápoj vyrábí z odsolené vody.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla /povolená hmotnost bude upřesněna dle letecké společnosti/, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování na 7 nocí, uvedenou stravu, českého delegáta na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění a fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě
  • UPOZORNĚNÍ: Cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, aktuální ceny ověříme na základě Vaší nezávazné objednávky. Tento zájezd je možné objednat ve variabilních termínech a délce pobytu dle individuálních požadavků. Hotel je na zpětné potvrzení z destinace. Je možné vycestovat pouze s pasem platným 6 měsíců po návratu z destinace.
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Maledivy
  • Místo dle CK: Severní Malé Atoll

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Summer Island Maldives Resort ****
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Summer Island Maldives Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 052 772
dnes 8–18 h

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Summer Island Maldives
    Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol

Cena
80 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 052 772

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
80 890 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
2 180 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 550 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč