Sunrise Park Hotel Bansko

  Bulharsko, pohoří Pirin, Bansko

Sunrise Park Hotel Bansko

    Bulharsko, pohoří Pirin, Bansko
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis zajezdu
Sunrise Park Hotel Bansko letecky Praha snídaně, 7 nocí

Bulharsko, to není jen moře a pláže. Naopak. Bansko je poslední roky nejznámější lyžařské středisko ve východní Evropě. Ne náhodou do Banska směřovala celá lyžařská Evropa, když byly zavřené sjezdovky v Alpách. Moderní lanovky, 48 km sjezdovek, národní park pohoří Pirin (UNESCO), výborná kuchyně a v neposlední řadě nízké ceny, to jsou jen ta hlavní lákadla tohoto resortu, který si oblíbil i olympijský vítěz Alberto Tomba. Další lákadla objevíte na místě. V Bulharsku si dopřejete lyžování a luxus, který by vás v západních zemí stal výrazně více. A jako bonus poznáte vnitrozemské Bulharsko, které vás překvapí.

Popis hotelu
Sunrise Park Hotel Bansko
O ubytování

Hotel Sunrise leží jen pár minut chůze od první stanice lanovky a také od historického centra Banska. Odměnou po celém dni lyžování vám bude wellness centrum s krytým bazénem, saunou a parní lázní. Po odpočinku tak budete p?ipraveni na další lyžařské zážitky.

Poloha a popis

Hotel se nachází cca 600 m od lanovky, ke které jezdí pravidelně hotelový skibus, do centra městečka dojdete za pět minut. Hotel je vystavěn z tradičních přírodních materiálů a velice hezky tak zapadá do horského městečka. V okolí hotelu naleznete množství barů, restaurací a obchodů.

Pokoje

Studia mají rozlohu 25 m2 a jsou určena max. pro 2 dospělé a 1 dítě. Nachází se zde 2 lůžka (2 samostatné postele nebo jedna manželská postel) a jedna přistýlka. Součástí vybavení je vlastní koupelna s WC, fén, TV, rychlovarná konvice, lednice s minibarem (za poplatek). Kuchyňská linka nemůže být využita pro vaření. Většina studií je s výhledem na hory. Připojení k Wi-Fi je samozřejmostí.
Apartmány máme v nabídce jednopokojové nebo dvoupokojové a většina jsou s výhledem na hory.
Jednopokojový apartmán: je určen až pro 3 dospělé osoby nebo pro 2 dospělé a 2 děti. Má rozlohu 50 m2 a jeho součástí je obývací pokoj s oddělenou ložnicí. Téměř všechny mají balkon s krásným výhledem na hory. Apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, TV, rychlovarnou konvicí a lednicí s minibarem (za poplatek). Kuchyňská linka nemůže být využita pro vaření. Připojení k Wi-Fi je samozřejmostí.
Dvoupokojový apartmán: je určen až pro 5 dospělých osob nebo pro 4 dospělé a 2 děti. Má rozlohu 65 m2 a jeho součástí je obývací pokoj s rozkládací pohovkou a dvěma oddělenými ložnicemi. Apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, TV, rychlovarnou konvicí a lednicí s minibarem (za poplatek). Kuchyňská linka nemůže být využita pro vaření. Připojení k Wi-Fi je samozřejmostí.

Služby hotelu

Klienti na hotelu Sunrise oceňují zejména jeho polohu, dostupnost a také profesionalitu personálu, čistotu a chutné jídlo. K dispozici pro klienty je lyžárna, restaurace, nonstop lobby bar a zmiňované kvalitní wellness centrum včetně vyhřívaného bazénu, sauny, páry a fitness. Večer se můžete zabavit také hraním kulečníku (za poplatek). Velkým bonusem je hotelový skibus, který klienty přepravuje od hotelu k lanovce a zpět každých 15 min v časech 08.00 - 11.00 a 15.00 – 17.00. Nehlídané hotelové parkoviště je zdarma – nelze však rezervovat. Hlídané parkoviště je za poplatek.

Stravování

Naši klienti si mohou dopřát ubytování s polopenzí. Snídaně i večeře probíhají formou švédských stolů.

Destinace

Fantastické lyžování s příznivou cenovkou? Vítejte v bulharském Bansku, nejznámějším lyžařském středisku východní Evropy. Resort se nachází v národním parku Pirin zapsaném na seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Kromě dechberoucí přírody jsou největšími lákadly moderní lanovky, široké v součtu 48 kilometrů dlouhé sjezdovky a všudypřítomná skvělá kuchyně. Není divu, že je středisko oblíbeným cílem sjezdového lyžaře a trojnásobného olympijského vítěze Alberta Tomby. Dopřejte si luxusní zážitek za ceny, které vyloudí spokojený úsměv na tváři!

Dovolená v Bulharsku již dávno neznamená jen moře, pláž a koktejl v ruce. První lyžaře jsme do zimního Banska přivezli na začátku roku 2021 a celý zájezd můžeme shrnout dvěma slovy: absolutní nadšení! Snadno dostupný luxus, skvělé služby, široké sjezdovky a moderní zázemí celého areálu jednoduše chytnou za srdce. Zvýšenou oblibu i úroveň poskytovaných služeb má na svědomí také konání Světového poháru alpského lyžování mužů (Super-G i obří slalom) i fakt, že právě do Banska proudila v době uzavřených alpských sjezdovek celá lyžařská Evropa.

V letošní nabídce CK opět najdete ubytování v centrálnější části střediska (270 m od lanovky) v hotelu Casa Karina 4*, který se u našich klientů těší veliké oblibě). Hotel nabízí vedle standardních služeb včetně SPA zóny, která vám po celodenním lyžování jistě přijde vhod.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování ve 4* hotelu na uvedený počet nocí
 • polopenze
 • letecká doprava (vč. tax a poplatků)
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • příruční zavazadlo 10 kg, zavazadlo k odbavení 23 kg
 • 1 pár lyží nebo snowboard k odbavení
 • pojištění CK proti úpadku
 • ubytování ve 4* hotelu na uvedený počet nocí
 • snídaně
 • letecká doprava (vč. tax a poplatků)
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • příruční zavazadlo 10 kg, zavazadlo k odbavení 23 kg
 • 1 pár lyží nebo snowboard k odbavení
 • pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • ski pas (cena 1 denního skipasu je cca 930 Kč pro dospělého)
 • případné fakultativní výlety

Informace o zájezdu

Pořadatel: CK Experitour s.r.o., IČ 24221414.
Lokalita dle pořadatele: Bansko, Bansko
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sunrise Park Hotel ****
Vzdálenost od sjezdovky: 600 m
Všechny zájezdy do  Sunrise Park Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 292 835
dnes zavřeno

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Sunrise Park Hotel Bansko
    Bulharsko, pohoří Pirin, Bansko

Cena
15 960 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 292 835

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 960 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
360 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
224 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
240 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
890 Kč