SUNSHINE SEASIDE WING

  Řecko, Kréta, KRÉTA

SUNSHINE SEASIDE WING

    Řecko, Kréta, KRÉTA
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel Sunshine Seaside Wing se nachází 3 km od centra města Hersonissos. Hotelový rezort leží 21 km od mezinárodní letiště Heraklionu. Pro klienty zajištěny služby česky hovořícího delegáta.

Vybavení Hotelu

Hotelový komplex je tvořen několika 2 podlažními budovami vsazenými do udržované zahrady, vstupní hala s recepcí s nepřetržitým provozem - ve společných prostorách WIFI zdarma, restaurace, venkovní snack bar. Venkovní sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, venkovní jacuzzi - lze sjednat masáže, saunu. K aktivnějšímu odpočinku multifunkční hřiště.

Vybavení pokoje

Sunshine Seaside Wing má vzdušné vkusně zařízené pokoje, které jsou vybeny sociálním zařízením se sprchou, vysoušečem vlasů, individuální klimatizaci (v ceně), SAT-TV, minilednici, trezorem (poplatek), balkónem nebo terasou.

Pláž & plážový servis

U hotelového resortu je veřejná písečná pláž, k dispozici jsou lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport & Fitness

K aktivnějšímu odpočinku lze využít multifunkční hřiště - volejbal, minifotbal, kulečník, na pláži je možnost plážových a vodních sportů. Pro aktivní hosty je v nabídce fitness studio, které je využíváno pouze za poplatek.

Stravování

Stravování formou all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, během dne snack občerstvení, nealko a alkoholické nápoje místní produkce zdarma během celého dne, veškeré nápoje po 23 hodině za poplatek.

Poznámka

Rozsah a kvalita všech výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření kvůli nemoci COVID-19 v dané destinaci.

Základní cena zahrnuje

  • zpáteční letenku na pravidelné lince vybraných leteckých společností v optimální knihovací třídě, letištní taxu, palivovou taxu, transfery v místě pobytu z letiště do hotelu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí ve zvoleném hotelu, stravování v hotelu v uvedeném rozsahu, služby delegáta hovořícího českým jazykem, pojištění proti úpadku CK.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu, připojištění Covid 19 (volitelné, lze sjednat v naší CK), fakultativní výlety, vstupy do památek, příplatky za nadstandardní služby.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Lucky Travel, IČ: 07836244. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Kréta
  • Místo dle CK: KRÉTA

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 833 816
dnes zavřeno

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

SUNSHINE SEASIDE WING
    Řecko, Kréta, KRÉTA

Cena
25 988 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 833 816

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
25 988 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
6 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
390 Kč