Swandor Topkapi Palace

  Turecko, Antalya, Turecká riviéra, Lara

Swandor Topkapi Palace

    Turecko, Antalya, Turecká riviéra, Lara
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Luxusní a rozlehlý hotelový resort značky Swandor, obklopený překrásnou rozkvetlou zahradou leží přímo na písečné pláži. Nachází se v oblasti Lara. Resort se pyšní výjimečnou architekturou, která připomíná sultánův palác Top Kapi v Istanbulu. Zároveň nabízí příjemné rodinné zázemí s bohatým mini klubem a velkým aquaparkem. Jako každý hotel této značky svým klientům nabízí jedinečný nadstandardní servis a veškerý komfort pro perfektně strávenou dovolenou. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií, rodinám s dětmi. Resort uspokojí i náročné klienty. Vzdálenost od letiště 16 km.

PLÁŽ

Písečná pláž přímo u hotelu, lehátka, slunečníky, plážové osušky a matrace zdarma. Plážový bar a molo se soukromými pavilony (za poplatek).

UBYTOVÁNÍ

Deluxe pokoje s možností až dvou přitýlek jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, TV/SAT, minibarem (zdarma, denně doplňován) , setem pro přípravu čaje a kávy, trezorem (zdarma), telefonem, koupelnou s vanou/sprchou, WC, fénem, balkonem. Na vyžádání rodinný pokoj s 2 oddělenými ložnicemi.

STRAVOVÁNÍ

ULTRA ALL INCLUSIVE – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou neskutečně bohatého bufetu. Během dne velmi bohatá a romanitá možnost občerstvení formou svačin, zmrzliny, tureckých palačinek, burgerů, zákusků, dortíků. Možnost pestrého občerstvení i přes noc. Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů včetně některých importovaných 24 hodin.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 a la carte restaurace (za poplatek – nutná rezervace) 13 barů, kavárna, cukrárna, wifi na recepci a v pokojích zdarma, 2 venkovní bazény, 2 dětské bazény,krytý bazén, bazén pro dospělé, aqua park, miniklub Rido Kids, dětské hřiště, skluzavky, SPA centrum, konferenční místnosti, prádelna, room service, obchodní arkáda, velké disko, tenisový kurt, lékař

Mini Klub Rino – bohatý servis pro děti všech věkových kategorií včetně dětských jídel formou bufetu přímo v areálu Mini Klubu.

AKTIVITY

Bohaté animační a večerní programy pro děti i dospělé, živá hudba, taneční párty, boccia, aerobic, šipky, stolní tenis, tenis (možnost lekcí), basketbal, kulečníky, bowling, stolní hry, plážový volejbal, mini fotbal, vodní pólo, fitness, sauna, turecké lázně, masáže, potápění, vodní sporty na pláži za poplatek.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.
Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Antalya

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 643 026
dnes 7.30–17 h

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Swandor Topkapi Palace
    Turecko, Antalya, Turecká riviéra, Lara

Původní cena
27 990 Kč/os

Cena
21 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 643 026

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
21 490 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
590 Kč