Termín:
31. 10. – 13. 11. 2019
Počet dní:
14 (čt – st)
Počet nocí:
11
Doprava:
letecky Praha
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Program zájezdu

: odlet z Prahy s přestupy na Tahiti.
2. den: přílet na mezinárodní letiště Tahiti, typické uvítání s květinami, transfer do hotelu Tahiti Nui s polopenzí, Nocleh.
3. den: Tahiti - snídaně. Dopoledne individuální volno k odpočinku a poznávání ostrova. V odpoledních hodinách úžasná plavba Sunset Cruise - vychutnejte si romantický západ slunce se sklenkou punče. Večeře. Nocleh v hotelu Tahiti Nui.
4. den: Tahiti - Moorea - snídaně, transfer z hotelu do přístavu. Trajekt na ostrov Moorea. Ubytování v hotelu InterContinental Moorea Resort & SPA s polopenzí. Individuální volno. Nocleh.
5. den: Moorea - po snídani odjezd na výlet za poznáním jedinečných přírodních krás ostrova a místní polynéské kultury „Nature and Culture“ - projděte si nejkrásnější části ostrova Moorea a nechce se vtáhnout do neopakovatelné atmosféry zdejší přírody a poznejte každodenní život domorodců. Večeře. Nocleh v hotelu IC Moorea Resort & SPA.
6. den: Moorea -: snídaně, půldenní šnorchlování v doprovodu odborného průvodce, během kterého se blíže seznámíte s okouzlujícím podmořským světem Francouzské Polynésie a odhalíte jeho mnohá skrytá tajemství. Večeře. Nocleh v hotelu IC Moorea Resort & SPA.
7. den: Moorea -: Snídaně. Individuální volno k odpočinku a poznávání ostrova. Večeře. Nocleh v hotelu IC Moorea Resort & SPA.
8. den: Moorea - Bora Bora: - transfer na letiště na ostrově Moorea, odlet na Bora Bora. Ubytování v hotelu Matay Polynesia s polopenzí.
9. den: Bora Bora -: snídaně. Neopakovatelný zážitek v podobě lodního výletu - plavby po laguně s hlavní atrakcí v podobě krmení žraloků a rejnoků. Kdo se jim odváží přiblížit? Večeře. Nocleh v hotelu Matay Polynesia.
10. den: Bora Bora -: snídaně, individuální volno k relaxaci na pláži nebo poznávání dalších krás Bora Bora. Večeře. Nocleh v hotelu Matay Polynesia.
11. den: Bora Bora -: snídaně. Rozloučení s Francouzskou Polynésií a její osobitou kulturou v podobě půldenní výjížďky vozy 4x4 po ostrově Bora Bora. Večeře. Nocleh v hotelu Matay Polynesia.
12. den: Bora Bora - Tahiti: - transfer do přístavu, přejezd trajektem na Tahiti. Ubytování v hotelu Tahiti Nui.
13. den: Bora Bora - Tahiti: - snídaně, individuální volno. Nocleh v hotelu Tahiti Nui.
14. den: snídaně. Transfer na mezinárodní letiště Tahiti, odlet do Evropy.
15. den: přílet do Prahy.

Názor CK

Jedinečná možnost poznat 'pozemský ráj' - Francouzskou Polynésii v podobě jejích tří nejznámějších ostrovů Tahiti, Moorea a Bora Bora. Program nabízí kombinaci relaxace na nejkrásnějších plážích světa, plaveb nejen při západu slunce, a poznání zdejší přírody a jedinečné pohostinné polynéské kultury.

Minimální počet účastníků

6.

Povinné příplatky

pobytová taxa v hotelech ve Francouzské Polynésii cca 1,70 EUR/os./noc - splatná na místě

Poznámka

Možná realizace zájezdu v termínu dle individuálního požadavku - na vyžádání u prodejců. Při letech přes USA nutné vstpuní vízum do USA ESTA.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha–Tahiti–Praha s přestupy vč. všech letištních poplatků • lodní transfery a místní přelety ve Francouzské Polynésii • 12 x ubytování v uvedných 3* hotelech s polopenzí • služby anglicky hovořícího průvodce • služby lokálních průvodců dle potřeby • výlety uvedené v popisu programu • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění • jiné než uvedené výlety • vstupy do objektů • jiné než uvedené stravování • spropitné pro místní personál • doporučené kapesné cca 600 USD • pobytovou taxu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře FIRO - tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Bora Bora, Moorea
Informace o slevách

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.


Tahiti, Bora Bora, Moorea

Číslo zájezdu: 1384664
Francie, Francouzská Polynésie, ostrov Bora Bora, Ostrov Moorea

Všechny termíny a možnosti (1)