The Beach Resort

  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Vir, Vir

The Beach Resort

    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Vir, Vir
Cena od
3 830
(150 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 844 796
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Krátky popis
O ubytovaní

Poloha: priamo na kamienkovej pláži, do centra mestečka Vir cca 350 m.
Popis: tri moderne a komfortne zariadené apartmánové domy, na každom z troch poschodí je vždy po jednom apartmáne. V jednom z apartmánových domov je na prízemí café bar spojený s reštauráciou, súčasťou rezortu je záhrada a vonkajšia sprcha. Parkovanie je pri dome zdarma.
Ubytovanie:
APT 1/4
(70 m2) - apartmán je na 2. poschodí, má dve dvojlôžkové spálne (v jednej je manželská posteľ a v druhej dve oddelené postele), priestrannú obývaciu izbu prepojenú s kuchynským kútom (umývačka riadu, toaster, kávovar, rúra na pečenie), kúpeľňu (sprcha a WC), veľkú terasu s posedením a s výhľadom na more, klimatizáciu, SAT TV, Wi-Fi.
APT 1/6 (80 m2) - apartmán je na prízemí, resp. na 1. poschodí, má tri dvojlôžkové spálne (v dvoch sú manželské postele a v jednej dve oddelené postele), priestrannú obývaciu izbu prepojenú s kuchynským kútom (umývačka riadu, toaster, kávovar, rúra na pečenie), kúpeľňu (sprcha a WC), terasu s posedením a s výhľadom na more, klimatizáciu, SAT TV, Wi-Fi.
Stravovanie:
vlastné.
BONUS: plážové ležadlá, slnečníky a osušky na pláž, možnosť zapožičať paddlebordy, kajak a bicykle.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Aquamarin, IČ: 14157047. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Vir
  • Místo dle CK: ostrov Vir

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 844 796
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

The Beach Resort
    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Vir, Vir

Cena od
3 830
(150 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 844 796

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
900,15 EUR

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
30 EUR
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
23 EUR
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
6 EUR