The Grand Hotel

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

4/5

The Grand Hotel

    Egypt, Hurghada, Hurghada - jih
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
CK - VÝHODY
 • Late check out
 • Early check in
 • Přímý transfer z letiště (cca 15 min.)
 • Bezplatné WIFI připojení v lobby
CK - INFO
 • Slovensky/česky hovořící delegát
 • Překrásná exotická zahrada
 • Grand Mall s restauracemi a bary
Poloha:

Hotel leží 50 m od obchodů promenády Grand Mall. Je vzdálený od centra Hurghady 10 km a od mezinárodního letiště v Hurghadě 5 km. Nachází se přímo na písečné pláži.

Vybavení:

Hotel nabízí hlavní budovu a několik vedlejších budov, vstupní halu s nonstop recepcí, 2 hlavní restaurace, obchod se suvenýry, terasa na slunění, bazén (v zimě není vyhřívaný, klienti mohou využít vyhřívaný bazén sesterského hotelu Grand Resort), 2 dětské bazény, dětské hřiště, plážové osušky jsou připraveny v praktické plážové tašce přímo na pokoji. Lékařská péče, pokojový servis, mini bar za poplatek

Grand Mall za poplatek: XXL steakhouse (americký steak house), Radicchio (italská la carte), Mumbai Restaurant
(indická la carte), Avanti Avanti (pizzerie), Tower coffee (specializované druhy kávy a čajů),
Oasis Beauty Center (salon krásy), Flower tower (květinářství), Sun Times internet cafe (internetová kavárna)

Pláž:

Pláž se nachází přímo před hotelem. Je čistá, dlouhá, písečná, s pozvolným vstupem do moře. Na pláži jsou k dispozici zdarma lehátka, matrace, slunečníky a plážové osušky.

Upozornění:

Tobogán na pláži je dlouhodobě uzavřen.

Pokoje:

Standardní pokoje:obsahují koupelnu s vanou, WC, fén, klimatizaci, trezor, satelitní TV, mini bar za poplatek, balkon nebo terasu.

Pokoje superior:mají stejné vybavení jako pokoj standard, jsou však komfortnější a mají výhled do zahrady nebo z části výhled na moře.

Rodinné pokoje:mají stejné vybavení jako standardní pokoje, jsou však složeny z dvou ložnic.

Sport a zábava:

Zdarma:stolní tenis, denní animace u bazenu a na pláži, večerní show

Za poplatek:kulečník, tenis, fitness, sauna, masáže, jacuzzi, potápěčské centrum, aquacentrum (banán, motorové čluny, windsurfing)

Děti:

CK Maxi dětský klub je otevřen od 10:00 do 17:00 denně kromě pátku a je určen dětem od 4 do 12 let. Program je variabilní a přizpůsobuje se potřebám a zájmům dětí. Německy mluvící tým animátorů a pečovatelů připravuje denně nový plán aktivit, přizpůsobených každému věku zúčastněných dětí. Pro každého dětského účastníka je automaticky připraven stravovací program All Inclusive.

Stravování:

All inclusive

snídaně, oběd a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, nealkoholické, teplé nápoje, lokální alkoholické nápoje jsou k dispozici od 10:00 do 24:00. Bar na pláži a u bazénu je k dispozici od 10:00 do 17:00.

Za poplatek: lokální alkoholické nápoje od půlnoci do 10 hodin, speciální koktejly, importované alkoholické nápoje, lahvové nápoje, čerstvé ovocné šťávy, speciální druhy káv, Lobby Bar, Mini Bar

Bližší informace ohledně All inclusive konceptu dostanou klienti přímo na místě.

Základní cena zahrnuje

 • Letištní taxy a poplatky

Základní cena nezahrnuje

 • Víza

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář ETI, IČ: 05923697. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Hurghada
 • Místo dle CK: Hurghada

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

The Grand Hotel Hurghada ****
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  The Grand Hotel Hurghada

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 968 351
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 34 recenzí


Petra srpen 2021
Dovolená 28.8.-4.9.2021. Nevím co to tu všichni píšou za kraviny. Já jsem létěla s cestovní kanceláří ***a jsem strašně moc spokojená.Urcite nedám na ty šp... celá recenze


Alena srpen 2021
Nikdy viac, starý hotel, izba 3 skupina. Izba superior - na druhý deň tiekla nám na hlavu špinavá voda z klímy. Potom počas celého pobytu tiekla voda z umývadla. Opravili ... celá recenze


srdcemoje září 2019
Pochvala. Nemůžeme uvést nic zlého, od samotného začátku, kdy jsem si vybraly pokoj superroir bylo vše ok. Je to sice starší hotel, starší v... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

The Grand Hotel
    Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

Cena
9 418 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 968 351

Zájezd

1. až 5. osoba (minimálně 5 osob)
2
9 418 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč