The Grand Resort

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

4/5

The Grand Resort

    Egypt, Hurghada, Hurghada - jih
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

CK - VÝHODY
 • Late check out
 • Early check in
 • Přímý transfer z letiště (cca 15 min.)
 • Bezplatné WIFI připojení v lobby
CK - INFO
 • Slovensky/česky hovořící delegát
 • Kulinářské speciality
 • Grand mall s restauracemi a bary
 • Vyhřívaný bazén
 • Konferenční prostory
 • Maxi kinder klub & baby servis all inclusive
Poloha:

Resort leží přímo na obchodní promenádě Grand Mall. Je vzdálený od centra Hurghady 10 km, od Sakally 7 km a od mezinárodního letiště v Hurghadě 5 km.

Nachází se cca. 150 metrů od pláže, která je společná se sesterským hotelem Grand Hotel (hosté musí projít skrz Grand Hotel).

Vybavení:

V hotelu se nachází hlavní budova, vstupní hala s nonstop recepcí, lobby, 2 hlavní restaurace, snack bar, pool bar, pro nejmenší hosty je připraven dětský bufet, terasa na slunění, 3 hlavní bazény (1 je v zimě vyhřívaný), 2 dětské bazény (1 v zimě vyhřívaný), plážové osušky jsou připraveny v praktické plážové tašce přímo na pokoji. Dále je k dispozici lékařská péče a pokojový servis.

Pláž:

Dlouhá a čistá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Lehátka, matrace, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma. Hosté mohou využít plážového baru - zdarma pouze nápoje, občerstvení za poplatek.

Pokoje:

Standardní pokojemají koupelnu s vanou, WC, fén, klimatizaci, trezor, satelitní TV, mini bar za poplatek, balkon nebo terasu – s výhledem na Grand Hotel, Grand Mall nebo ulici.

Deluxe pokojemají stejné vybavení jako standardní pokoj, ale jsou s výhledem do zahrady nebo na bazén.

Junior Suite pokojemají koupelnu s vanou, WC, fén, klimatizaci, trezor, satelitní TV, mini bar, balkon nebo terasu – s výhledem do zahrady nebo na bazén, navíc mají obývací část s posezení.

Rodinný pokojemajíkoupelnu s vanou, WC, fén, klimatizaci, trezor, satelitní TV, mini bar, balkon nebo terasu – s výhledem do zahrady nebo na bazén a navíc mají 2 oddělené místnosti.

Sport a zábava:

Zdarma:denní a večerní animační programy, živá hudba a večerní show v Grand Mall amfiteátru, volejbal, šachy, stolní tenis, vodní volejbal, šipky, aerobik, badminton

Za poplatek v sesterském Grand Hotelu:biliár, 2 tenisové kurty, fitness, sauna, masáže, jacuzzi

Děti:

Pro děti ve věku od 4 do 12 let je k dispozici Maxi Kinder Club, který je oveřen šest dní v týdnu od 10:00 do 17:00. Německy mluvící animátoři poskytují různorodou zábavu pro malé CK hosty, kteří se mnou těšit na soutěže, kreslení, tanec i sportovní vyžití.

Pro nejmenší CK hosty hotel nabízí k zapůjčení různé dětské vybavení (sedátko na toaletu, konvici, přebalovací pult, síť proti komárům..), dle dostupnosti a za poplatek cca 10 - 20 EUR.

Základní cena zahrnuje

 • Letištní taxy a poplatky

Základní cena nezahrnuje

 • Víza

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář ETI, IČ: 05923697. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Hurghada
 • Místo dle CK: Hurghada

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Grand Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Grand Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 664 070
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

45. nejlepší hotel v destinaci Hurghada

4/ 5 28 recenzí


Eva z Jindřichova Hradce leden 2020
Grand resort Hurgada. Velká spokojenostatní na podzim se vracím. ..... celá recenze


Mm září 2019
Marsa alam, Sharm,hurgada anebo cesta po Nilu?. 30 let jezdime do fascinujici zeme s Rudym morem,dovolte predat par zkusenosti Cenove dostupna dovolena ,je opravdu krasna v dubnu... celá recenze


Romana listopad 2019
Romana. Hotel odpovídá 4* Hotel je pěkný ,kousek od letiště . ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-the-grand-resort-hurghada-egypt-z1664070/1205440973/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

The Grand Resort
    Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

Cena
11 685 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 664 070

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
11 685 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč