Termín:
26. 7. – 31. 7. 2019
Počet dní:
6 (pá – st)
Počet nocí:
5
Doprava:
autem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Nově postavený luxusní hotel The Oitavos se nachází přímo na golfovém hřišti Oitavos, nedaleko městečka Cascais, cca 30 km od hlavniho města Lisabon.

Vybavení hotelu

Hotel v moderním stylu je velmi vkusně designově zařízen a je určený převážně golfovým nadšencům, neboť se nachází přímo u dvou špičkových 18-ti jamkových hřišť. Nabízí krásný výhled na okolní  divoké pobřeží a nedaleký útes Cabo da Roca, nejzápadnější výběžek Euroasie. V hotelu najdete lázeňské centrum s přírodními, organickými produkty, wellness službami, zahradou a vyhřívané bazény s mořskou vodou. 

Vybavení pokoje

Všechny komfortní pokoje jsou vybaveny kouplenou, WC, televizí, telefonem, minibarem, trezorem a balkonem.

Sport a zábava

Hosté se mohou aktivně vyžít při jízdě na koni, tenisu, squashi, stolním tenisu nebo ve fitness centru.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

    * 3/5/7x ubytovaní v pokoji Superior se snídaní,
    * 2/4/6x green fee na golfovém hřišti Oitavos Dunes

Základní cena nezahrnuje

    * leteckou dopravu, pojištění, transfery

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Snail Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Portugalsko
  • Místo dle CK: Cascais

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

The Oitavos - Golf *****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá, špatný přístup
Vzdálenost od pláže: 5000 m

Všechny zájezdy do The Oitavos - Golf

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.


THE OITAVOS - golf *****

Číslo zájezdu: 1139056
Portugalsko, Lisabon, Cascais