THE RETREAT PALM DUBAI

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Palm Jumeirah

5/5

THE RETREAT PALM DUBAI

    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Palm Jumeirah
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Moderní a nový hotel, který své první hosty přivítal v roce 2017, leží na vnější straně palmového ostrova (tzv. dubajské palmě - The Palm), přímo u krásné pláže s úžasným panoramatickým výhledem. Nákupní možnosti, restaurace a bary v areálu hotelu, nákupní centrum Mall of The Emirates je vzdáleno cca 17 km. Mezinárodní letiště Dubaj je vzdáleno cca 40 km, letiště Sharjah cca 65 km.

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s 24 hodinovou recepcí, směnárna, Wi-Fi připojení v hotelovém areálu zdarma, 2 restaurace, bar, kavárna, venkovní bazén s panoramatickým výhledem (lehátka a slunečníky zdarma), fitness, wellness centrum, sauna, parní lázeň, vířivka, vodní sporty na pláži, prádelna, čistírna, dětský koutek.

Vybavení pokoje

Moderně a komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s označením „classic“ a možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, telefonem, SAT/TV, minibarem (za poplatek), setem pro přípravu čaje a kávy, trezorem, Wi-Fi připojením zdarma a balkonem. Na vyžádání pokoje typu club room, pokoje s výhledem na moře či palmový ostrov.

Pláž & plážový servis

Krásná a převážně písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

Stravování

SNÍDANĚ, POLOPENZE, ULTRA ALL INCLUSIVE.

Poznámka
 • Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, což Vám rádi ověříme po odeslání NEZÁVAZNÉ objednávky. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky, a tedy i zájezdu zvýšit.
 • Zájezdy jsou na zpětné potvrzení ze strany pořádající CK
 • Na základě poptávky Vám rádi připravíme pobyty v jakýkoliv odletový den a na libovolný počet nocí
 • S účinností od 31.3.2014 se hradí pobytová taxa v hotovosti na hotelové recepci a její výše je stanovena dle kategorie hotelu i apartmánového komplexu následovně: 3* hotel
 • min. 10 dirhamů pokoj/noc, 4* hotel
 • min. 15 dirhamů pokoj/noc, 5* hotel a apartmánový komplex
 • min. 20 dirhamů pokoj/noc. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do ceny zájezdu.
 • V případě, že dítě do 18 ti let cestuje s rodiči, bude imigrační oddělení potřebovat kopii rodného listu (a to i v případě, kdy má stejné jméno jako rodiče). V případě, že dítě do 18 ti let cestuje bez rodičů (například s prarodiči) nebo má jiné rodinné jméno než jeden z rodičů, bude imigrační oddělení potřebovat: kopii rodného listu a potvrzení rodičů, že dítě může cestovat.
 • Je možné vycestovat pouze s pasem platným 6 MĚSÍCŮ PO ODLETU ZE SAE a v pasu nesmí být razítko Izraele.
 • Hotel může požadovat před ubytovaným od klientu složeni vratné kauce v hotovosti či formou autorizace kreditní karty.

Základní cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha – Sharjah – Praha
- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva
- Transfer letiště – hotel – letiště
- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s uvedenou/vybranou formou stravování – Česká asistence na telefonu
- Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu
- S účinností od 31.3.2014 se hradí pobytová taxa v hotovosti na hotelové recepci a její výše je stanovena dle kategorie hotelu i apartmánového komplexu následovně: 3* hotel
- min. 10 dirhamů pokoj/noc, 4* hotel
- min. 15 dirhamů pokoj/noc, 5* hotel a apartmánový komplex
- min. 20 dirhamů pokoj/noc. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do ceny zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FlyDovolená, IČ: 07869819. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Dubaj
 • Místo dle CK: Dubaj

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 580 598
dnes zavřeno

Hodnocení

29. nejlepší hotel v destinaci Dubaj

5/ 5 1 recenzí


Pavel leden 2020
Prohlídka hotelu Retreat Palm Dubai MGallery 4*. Moderní 4* hotel zaměřený na wellness se nachází na oblíbeném palmovém ostrově v Dubaji. ... celá recenze

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

THE RETREAT PALM DUBAI
    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Palm Jumeirah

Původní cena
48 280 Kč/os

Cena
40 980 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 580 598

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
40 980 Kč
příplatek za pokoj Classic s výhledem na moře
0
1 500 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
560 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
310 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
900 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč