Termín:
1. 10. – 8. 10. 2018
Počet dní:
8 (po – po)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 18:20
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha a popis

Velmi oblíbený hotelový komplex obklopený krásnou kvalitně udržovanou zahradou se nachází v oblasti Tigaki na severní straně ostrova Kos. Hotel má kapacitu 170 standardních pokojů v hlavní budově a 78 superior pokojů v nové budově. Leží u krásné pláže, která je 10 kilometrů dlouhá a skýtá mnoho možností zábavy, sportu a relaxace. V dosahu cca 300 metrů leží centrum letoviska Tigaki, kde je hojnost nákupních možností, taveren, restaurací a barů. Vzdálenost letiště je 16 km a hlavního města 12 km.

Vybavení hotelu

Recepce, 4 výtahy, hlavní restaurace, trezor, bar, pool-snack bar, taverna na pláži, konferenční prostory (max. 50 lidí), Tv místnost, internetový kout s wifi (za poplatek), minimarket/boutique/kiosek, dětské hřiště, 2 sladkovodní bazény (1 s jacuzzi), 2 oddělené dětské bazény, zahrada, lehátka a slunečníky (u bazénu zdarma, na pláži za poplatek), půjčovna aut, motorek a kol (za poplatek), služby mail a fax.

Vybavení pokoje

Standardní pokoje jsou umístěné v hlavní budově. Mají pěkně dekorované pokoje s koupelnou a WC, telefon, satelitní TV, fén, ledničku, balkón, výhled na bazén nebo moře či zahradu, centrální klimatizaci.
Tento pokoj může mít 2 přistýlky a to formou palandy (tedy lze 2 dospělí a 2 děti, ale nelze 3 dospělí a dítě). V případě jedné přistýlky lze mít 3 dospělé na pokoji. Trezor za poplatek.
Pokoje Superior jsou umístěny v nové budově, pěkné a moderně zařízené pokoje s vanou, WC, telefonem, satelitní TV, fénem, balkonem s výhledem na bazén a centrální klimatizací.
Jednolůžkové pokoje jsou pouze na vyžádání.

Stravování

All Icnlusive formou bufetu.

07:00 - 09:45 Snídaně
10:00 - 11:30 Pozdní snídaně
12:30 - 14:00 Oběd
18:30 - 21:00 Večeře

10:00 - 17:00 Zmrzlina
16:30 - 17:30 Káva, čaj, zákusky

10:00 - 23:00 Místní nealkoholické nápoje, pivo, víno
18:00 - 23:00 Místní nealkoholické nápoje (ouzo, vodka, gin, rum, tequila, brandy, 6 druhů koktejlů)


Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. K večeři a do společenských prostor je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů.

Pláž a plážový servis

Nádherná pláž s bílým pískem dlouhá 10 kilometrů se nachází necelých 200 metrů od hotelu. Pozvolný vstup do moře. Slunečníky, lehátka a vodní sporty za poplatek.

Pro děti

2 dětské bazény, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání)

Sport a zábava

Stolní tenis i tenis (zdarma), biliár (za poplatek), vodní sporty na pláži za poplatek.

Služby v ceně

lehátka a slunečníky u bazénu. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Wifi, internetový kout, biliár, slunečníky lehátka a vodní sporty na pláži.

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu CK, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Pantour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Kos
  • Místo dle CK: Tigaki

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Tigaki Beach ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

Všechny zájezdy do Hotel Tigaki Beach

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

13 uživatelů

Pořadí

10. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Kos

Poslední komentář

11.9.2017 | KT
Datum pobytu: srpen 2017
Určitě se tu ještě podíváme.

Nejnovější recenze

5
10.8.2016 | Petra Kramářová
Datum pobytu červenec 2016
5/5 - Úžasné
Pro nás a našeho 4letého syna ta nejlepší dovolená. Snad se sem zase vrátíme, moc se nám tu líbilo. Pokud hledáte klidnou dovolenou, tak můžeme jen doporučit :)
5
20.9.2014 | Irena
Datum pobytu září 2014
5/5 - Úžasné
Dovolená v tomto hotelu byla úžasná, byli jsme velice spokojeni. Kdo však potřebuje k dovolené večerní vyžití v diskotékách apod., musel by patrně zajet jinam, např.do města Kos, kde zajisté toto vyžití najde. Zde určitě ne.
5
17.8.2014 | Jana
Datum pobytu září 2013
5/5 - Úžasné
dovolená se vydařila, v půlce září kolem 35st. bez větru

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 


Tigaki Beach Hotel ****

Číslo zájezdu: 898076
Řecko, Kos, Tigaki