Termín:
28. 7. – 4. 8. 2019
Počet dní:
8 (ne – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu od:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

villaggio se nachází cca 150 m od pláže s krásným výhledem na Liparské ostrovy, asi 10 km od historického města Tindari v provincii Messina.

Ubytování

apartmány mono pro 2 osoby – jedna místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, veranda, klimatizace, TV, bilo pro 3 osoby – obývací místnost s kuchyňským koutem a 1 lůžkem, ložnice s manželskou postelí, sociální zařízení, veranda, klimatizace, TV, bilo pro 4 osoby – obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvougaučem nebo 2 lůžky, ložnice s manželskou postelí, sociální zařízení, veranda, klimatizace, TV.

Vybavení

recepce, pizzerie, bar, dětské hřiště, bazén, plážový servis (slunečník, lehátko a křesílko), animační program.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

ubytování v daném typu apartmánu za 7 nocí.

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek: závěrečný úklid a spotřeby energií mono 60 €, bilo 90 €, klubová karta (animační program a bazén) 15 €/osoba/týden. Pobytová taxa.Nepovinný příplatek: dětská postýlka 20 €/týden, ložní prádlo 8 €/osoba/výměna, přistýlka 70 €.Domácí zvířata: povolena na vyžádání 30 €.Vratná kauce: 150 €/apartmán.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Color Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Sicílie
  • Místo dle CK: Funari

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Tindari Camping Village
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Tindari Camping Village

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.