TIVOLI LA CALETA TENERIFE RESORT

  Španělsko, Kanárské ostrovy, Tenerife, Costa Adeje

TIVOLI LA CALETA TENERIFE RESORT

    Španělsko, Kanárské ostrovy, Tenerife, Costa Adeje
Poloha

Na jižním pobřeží, 21 km od letiště, v letovisku Costa Adeje. 

Vybavení objektu

Tento luxusní hotel nabízí celkem 284 pokojů a suite. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení, několik restaurací a barů, společenské sály, sálů, služby prádelny, obchod, placené parkoviště. V subtropické zahradě jsou 3 bazény pro dospělé (celoročně vyhřívané, jeden pouze pro dospělé), jacuzzi, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, plážový klub Seen. Hosté mohou využít služeb wellness centra SPA Anantara (sauna, masáže, kosmetické služby, relaxační zóna). Hotel akceptuje domácí zvířata. 

Pláž

Pláž El Beril s tmavým pískem se nachází cca 400 m a světlá písečná pláž Playa del Duque cca 700 m od hotelu.

Pokoj Premium s bočním výhledem na moře

Základní vybavení je stejné jako u pokoje Grand Deluxe, ale má boční výhled na moře. Za příplatek je možné objednat pokoj Premium s výhledem na moře.
Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let nebo 2 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.

Suite Jardin

Základní vybavení je stejné jako u pokoje Grand Deluxe, je ale velmi prostorný a má oddělenou obývací část. Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let nebo 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let.

Pokoj Grand Deluxe s výhledem do zahrady

Klimatizovaný, elegantní pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, Wi-Fi připojení k internetu, zařízení pro přípravu kávy a čaje, trezor, minibar, telefon, koupelnu s WC, vysoušečem vlasů a župany, terasa nebo balkon. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let nebo 2 dospělé osoby, 1 dítě a 1 dítě do 2 let.

Stravování

Snídaně a večeře jsou podávána formou švédských stolů v hlavní hotelové restauraci Gusto. Za příplatek je možné objednat plnou penzi (v období listopad - duben) s obědy formou a la carte.

Sport

V hotelu je kurt na paddle a posilovna. Golfové hřiště Golf Costa Adeje je cca. 1,5 km od hotelu.

Obchody

Několik obchodů a restaurací je v blízkosti hotelu, větší obchodní centrum se nachází cca 1 km od hotelu.

Doplňující informace

01. 10. 2020 Poplatek za psa 50 EUR/den (do 18 kg, na vyžádání, pohyb mimo společné prostory). Aktuální informace v CK.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: Canaria Travel CZ s.r.o., IČ 06304150.
Lokalita dle pořadatele: Kanárské ostrovy, Tenerife, Costa Adeje, Tenerife

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Tivoli La Caleta Tenerife Resort (ex Sheraton) *****
Typ pláže: kamenitá, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

222 200 610 Číslo zájezdu: 2 860 207
dnes 8–19 h

Kanárské ostrovy

Na Kanárských ostrovech je od roku 2025 postupně zaváděna pobytová taxa. Její výše se odvíjí od kategorie daného ubytovacího zařízení a daného letoviska. Přibližná výše této pobytové taxy je cca 0,15 - 3 €/osoba/den a je vybírána přímo v ubytovacích zařízeních.

Kanárské ostrovy, Tenerife - více informací

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

Španělsko - více informací