Termín:
21. 7. – 29. 7. 2019
Počet dní:
9 (ne – po)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 17:15
Strava:
snídaně
Původní cena:
36 970  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Názor CK

Krásný hotel s výbornou polohou v okouzlujícím Portimau, skvělá kuchyně, krásné prostředí, spousta možností pro poznávání okolních krás.

Internet

WiFi a internet za poplatek.

Poloha hotelu

blízko moře a přístavu Portimao, u pláže Nikki, možná procházka k pláži Praia da Rocha; restaurace, obchody a bary jsou velmi blízko hotelu; vodní sporty, golf a aktivity pro děti jsou také k dispozici.

Pro děti

dětská postýlka (zdarma, na vyžádání), dětské hřiště, herna.

Služby za poplatek

internet, WiFi, vodní sporty, služby business centra.

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze, plná penze

Ubytování

nabízíme ubytování v Marina Sun, Marina Deck nebo Marina Beach. Studia a suity s výhledem na moře nebo na bazén, vybavené koupelnou, balkonem nebo terasou, individuální klimatizací, SAT/TV, telefonem s přímou linkou, internetovým připojením, trezorem, kuchyňkou (možnost 1 přistýlky pro dítě/sofa); suity s oddělenou ložnicí (možnost 2 přistýlek pro děti/sofa); Family suity se 2 ložnicemi a odděleným obývacím prostorem (max. 4 dosp. a 2 děti).

Vybavení hotelu

vstupní hala, recepce, restaurace a bar Deck s výhledem na řeku Arade, kapacita pro velké skupiny; bar Ithaka, 3 venkovní bazény s mořskou vodou, pláž přímo před hotelem, dětské hřiště, posilovna a herna, možnost výletů na lodích, přístav, kongresové centrum, krytá garáž, nákupní arkáda – restaurace, obchody a bary.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře FIRO - tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Algarve
  • Místo dle CK: Portimão
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Tivoli Marina Portimao ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m

Všechny zájezdy do Hotel Tivoli Marina Portimao

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.