Trenčianske Teplice - Hotel FLÓRA

  Slovensko, Slovenské termály, Strážovské vrchy, Západní Slovensko, Trenčianske Teplice

1/5

Trenčianske Teplice - Hotel FLÓRA

    Slovensko, Slovenské termály, Strážovské vrchy, Západní Slovensko, Trenčianske Teplice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Cena balíčku Intenzivní minirelax (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, Relaxační program 'Med - všelék starých matek' (1x klasická masáž celková (40 min.), 1x detoxikační medový zábal (20 min.), 1x harmonizující koupel 'Medový sen' (15 min.) - je možno nahradit kokosovou, nebo čokoládovou variantou, vždy masáž + koupel + zábal), denní vstup do saunového světa se solnou parní komorou, bylinkovou inhalací, finskou saunou, tepidáriem a vodní cestou, zapůjčení županu.

Balíček 2

Cena balíčku Víkendový pobyt pro každého (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, relaxační program (1x masáž aroma voskem (20 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.)), volný vstup do bazénového komplexu a fitness, denní vstup do saunového světa. Pro děti pobyt bez procedur.

Balíček 3

Cena balíčku Romantický pobyt pro dva (2, 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí, romantické překvapení na pokoji, v rámci polopenze (romantická večeře při svíčkách + sekt (v případě ubytování na APT možnost servírovat na pokoji)), romantické noční koupání (60 min.) s příjemnou hudbou, privátní vstup do finské sauny (30 min.), společné procedury (1x masáž kokosovo-čokoládová (40 min.), 1x Kleopatřina koupel kokosová (elixír zdraví a dlouhověkosti (15 min.)), 1x zábal z pravé čokolády (20 min.), vstup do saunového světa.

Balíček 4

Cena balíčku Wellness pobyt (2,5, 6, 7 nocí) zahrnuje: 2x 5x, 6x nebo 7x ubytování s polopenzí, denní vstup do saunového světa, zapůjčení horských nebo trekkingových kol (1 hod. za pobyt), indoor aktivity (stolní tenis, stolní fotbal). Pro děti pobyt bez procedur.

Balíček 5

Cena balíčku Pobyt pro seniory (5, 7 nocí) zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování s polopenzí, welcome drink, orientační lékařské vyšetření, procedury (1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou bylinných extraktů a solí (15 min.), 1x interferenční proudy (10 min.), 1x ultrazvuk (5 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.)) zapůjčení županu, denně šálek kávy + dezert, volný vstup do bazénového komplexu a fitness; při pobytu na 7 nocí navíc 1x oxygenoterapie (60 min.).

Balíček 6

Cena balíčku Ozdravný pobyt (5, 7 nocí) zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování s polopenzí, orientační lékařské vyšetření, procedury (1x koupel v termálním bazénu se zábalem (40 min.), 1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x podvodní masáž (20 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x oxygenoterapie (60 min.), 1x perličková koupel s přísadou bylinných extraktů a solí (15 min.), 3x interferenční proudy (10 min.) nebo ultrazvuk (5 min.)), 1x vstup do saunového světa. BONUS: možnost dokoupení 4x magnetoterapie za (10,- €/platba na místě).

Balíček 7

Cena balíčku Pobyt pro bolavá záda (5, 7 nocí) zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování s polopenzí, orientační lékařské vyšetření, procedury (1x Tuina - čínská tlaková masáž (40 min), 1x Dorn metoda Breuss masáž (20 min.), 1x minerální bahenní zábal Ahava (20 min.), 1x mobilizační techniky na uvolnění šíje (20 min.), 3x elektroterapie (interferenční proudy, ultrazvuk), 1x Champi - indická masáž hlavy a šíje (20 min.), 1x kinezioterapie nebo hydrokineziterapie (20 min.)), 1x vstup do saunového světa. BONUS: možnost dokoupení 4x magnetoterapie za (10,- €/platba na místě).

Balíček 8

Cena balíčku Antistresový pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, orientační lékařské vyšetření, procedury (1x masáž lávovými kameny (60 min.), 1x Shiatsu - japonská masáž (40 min.), 1x reflexní masáž chodidla (20 min.), 1x masáž čokoládovým olejem (20 min.), 1x reiki (20 min.) nebo francouzská žilní masáž (20 min.), 1x zábal z pravé čokolády (20 min.), 1x minerální bahenní zábal Ahava (20 min.)), 3x vstup do saunového světa, při pobytu na 6 nocí BONUS: 1x havajská masáž (60 min.) a 3x vstup do saunového světa; možnost prodloužení pobytu (každá další noc 1x léčebná procedura a bousový vstup do saunového světa). BONUS: welcome drink - pohár sektu, volný vstup do bazénového komplexu a fitness. Nástup Ne.

Balíček 9

Cena balíčku Beauty pobyt (5, 7 nocí) zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování s polopenzí, konzultaci s fyzioterapeutem, procedury (1x Ayurvéda - indická olejová masáž (40 min.), 1x Leg Basic masáž - anticelulitidová masáž nohou (40 min.), 1x Marocký sen - exkluzivní masáž arganovým olejem (60 min.), 1x medová detoxikační masáž (20 min.), 1x očistný zábal z mořských řas (20 min.), 1x Kleopatřina koupel (15 min.), 1x 'žehlička na tvář' - ultrazvuk obličeje (10 min.), 1x kosmetická lymfodrenáž tváře a dekoltu (20 min.), 1x základní kosmetické ošetření tváře), 2x vstup do saunového světa.

Balíček 10

Cena balíčku Víkendový pobyt pro každého (3 noci) zahrnuje: 2 - 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, , volný vstup do bazénového komplexu a fitness, denní vstup do saunového světa. Pro děti pobyt bez procedur.

Balíček 11

Cena balíčku Léčebný pobyt (14 nocí) zahrnuje navíc: orientační lékařské vyšetření, 30 léčebných procedur podle doporučení lékaře (koupel v termálním bazénu se zábalem, klasická masáž, reflexní masáž, podvodní masáž, perličková koupel s přísadou (více druhů), rašelinový zábal, minerální bahenní zábal AHAVA, interfereční proudy, ultrazvuk, bioptronová lampa, oxygenoterapie), 6x vstup do saunového světa.

Balíček 13

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v délce dle požadavku, bazénový komplex s plaveckým a sedacím nerezovým bazénem s vodními atrakcemi, saunový svět se solnou parní saunou, bylinkovou inhalací, finskou saunou, tepidáriem a vodní cestou (2 hod. denně), fitness. Možnost dokoupení stravování a procedur dle platného ceníku.

Balíček 14

Cena balíčku Po čem klouby touží (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, 1x orientační lékařské vyšetření, 1x přednášku na téma 'Po čem klouby touží', 3x lekci Rehab walking s instruktorem, 2x cvíčení 'Dobré ráno klouby', 1x klasickou masáž, 1x vodní masáž, 1x minerální bahenní zábal, 1x rašelinový zábal, 2x aquagymnastiku.

Balíček 15

Cena balíčku Silvestrovský pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, v rámci polopenze 1x silvestrovská večeře s půlnočním bufetem, silvestrovským programem a živou hudbou a 1x bohatý novoroční brunch s pečeným prasátkem a tradičním Vins (servírovaný formou bufetu v době od 9.00 hod. do 11.30 hod.), relaxační program: (1x masáž čokoládovým olejem (20 min.), 1x zábal z pravé čokolády na lepší náladu (20 min.), 1x Kleopatřina koupel s výběrem olejů (medový, kokosový, růžový (15 min.)), 1x očistný zábal z mořských řas (20 min.) + EXTRA pro dámy: 1x kosmetická lymfodrenáž obličeje a dekoltu (20 min.) + EXTRA pro pány: 1x reflexní masáž chodidla (20 min.). BONUS: Uvítací večer se svátečním programem, denní vstup do saunového světa se solnou parní saunou, bylinkovou inhalací, finskou saunou, tepidáriem a vodní cestou, volný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénem s vodními atrakcemi, volný vstup do fitness, zapůjčení županu, Wi-Fi.

Balíček 16

Cena balíčku Předsilvestrovský pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí, pohár sektu na přivítanou, relaxační program (1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.)), BONUS: denní vstup do saunového světa se solnou parní saunou, bylinkovou inhalací, finskou saunou, volný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénem s vodními atrakcemi, volný vstup do fitness, zapůjčení županu, Wi-Fi.

Balíček 17

Cena balíčku Wellness víkend (2-3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, volný vstup do bazénového komplexu a fitness, denní vstup do saunového světa, indoor aktivity (stolní tenis, stolní fotbal).

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Odpočinek ve wellness s exkluzivní polohou v lázeňském parku.

POLOHA

u lázeňského parku, v centru lázeňského a kulturního dění města, 350 m od termálních lázní Trenčianské Teplice, které patří mezi nejoblíbenější, nejstarší a zároveň nejnavštěvovanější termální lázně na Slovensku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna s terasou, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), hotel. trezor, směnárna, uzavřené hlídané parkoviště, 2 výtahy, kryté wellness centrum, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje a 2lůžkové pokoje Komfort (rozměrově větší), 2lůžkový apartmán Malý ((2 oddělená lůžka), Velký a Obchodní a 4lůžkové Rodinné apartmány, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, župan), LCD TV-SAT, rádio, telefon s přímou volbou, Wi-Fi (zdarma), trezor, balkón (většina pokojů). Apartmány a pokoje Komfort navíc: lednička a fén.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze (snídaně - bufet, večeře - servírované - předkrm, výběr ze 3 hlavních jídel + salátový bufet), za příplatek plná penze (oběd - polévka, výběr ze 3 hlavních jídel, dezert + salátový bufet).

INDIKACE A LÉČBA

Léčba: hotel je nestátní zdravotnické zařízení s lékařem a fyzioterapeutem. Nabízí se různé druhy masáží, koupelí, zábalů, dále je zde elektroterapie, bioptronová lampa, oxygenoterapie, kinezioterapie, hydrokinezioterapie, aquaaerobic, Áyurveda, Champi, Thuina, Shiatsu, Dorn metoda a další.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Spa & Wellness: nerezový relaxační bazén s vodními atrakcemi (protiproud, vodopád, gejzír, hydromasážní trysky), nerezový sedací bazén s vodními atrakcemi (vodní postele, sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží), saunový svět (slaná parní sauna, bylinková inhalace, finská sauna, tepidárium, vodní cesta), odpočívárna s letní terasou, fitness.

Základní cena zahrnuje

ubytování se snídaní, vstup do Spa & Wellness - bazénů, saunového světa a fitness (2 hod./den).

Základní cena nezahrnuje

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Slovensko
  • Místo dle CK: Slovenské Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 486 093
dnes 12–20 h

Hodnocení

25. nejlepší hotel v destinaci Západní Slovensko

1/ 5 1 recenzí


Rena únor 2014
Špatné zkušenosti. V tomto hotelu jsme byli na oslavu mých narozenin. Bohužel nám spadl na hotelovém parkovišti kámen z kopce na auto a došlo k poško... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Trenčianske Teplice - Hotel FLÓRA
    Slovensko, Slovenské termály, Strážovské vrchy, Západní Slovensko, Trenčianske Teplice

Cena
22 805 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 486 093

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
22 805 Kč
příplatek za Parkování 3 a více nocí - celá ubytovací jednotka
0
560 Kč
příplatek za APT malý balíčky - celá ubytovací jednotka
0
12 880 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
580 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
320 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
980 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč