Termín:
22. 4. – 6. 5. 2018
Počet dní:
15 (ne – ne)
Počet nocí:
14
Doprava:
letecky Warszawa
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

ÚVOD:

Zelená tropická oáza srůznobarevnými květy hotelu Triton Empire Beach snoubí v sobě 2 světy. Přírodníkrásu podmořského života a zároveň blízkost rušné části města. Příjemný menšíhotel s rodinnou atmosférou a pohostinností přiláká širší škálu klientů.

Ve svých prostorách hotel nabízí ubytování ve standardních 2 - lůžkovýchpokojích s max. 2 přistýlkami, které jsou vybaveny balkonem nebo terasou. Hoteldisponuje vstupní halou s recepcí a směnárnou, hlavní restaurací, 2 a la carterestauracemi (belgická, italská), několika bary, 3 bazény (lehátka a slunečníkyzdarma), dětským bazénem, ??konferenční místností, wifi v několika veřejnýchprostorách, obchody se suvenýry, a mini klubem.

Hotel nabízí svým klientům využít animační programy, večerní programy, plážovývolejbal, vodní pólo, vodní gymnastika, aerobik, strečink, boccia, šipky,stolní tenis, Spa centrum, sauna, masáže, potápěčská škola


LOKALIZACE:

letiště Hurghada - cca 13km
centrum Hurghada - cca 200 m


PLÁŽ:

přímo na pláži
pozvolný vstup
vstup i přes molo


UBYTOVÁNÍ:

max. obsazenost: 2 LI + 2přistýlka
WC, koupelna, vysoušeč vlasů
TV / SAT, pokojový telefon
mini lednička
trezor (na pokoji nebo na recepci)


STRAVOVÁNÍ:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITÍ:

plážový volejbal, vodní gymnastika,vodní pólo, aerobik
stolní tenis, šipky, strečink, boccia
Spa centrum, sauna, masáže
potápěčská škola


DOPORUČUJEME:
pro méně náročný klienty,kteří mají rádi během své dovolené u moře i výlety do okolí za nákupy apoznávání místní kultury a také mají v oblibě rušnější život.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Sunflower Tours, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Hurghada

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Triton Empire Beach Hotel ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

17 uživatelů

Pořadí

67. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Hurghada

Poslední komentář

26.3.2017 | Tonda
Datum pobytu: březen 2017
Musíte velmi slevit ze svých nároků, pokud se chcete zvolit právě tento hotel

Nejnovější recenze

1
14.1.2017 | PAVČA
Datum pobytu srpen 2016
1/5 - Nic moc
NIKDY VÍCE.
5
22.9.2015 | dlouhán
Datum pobytu srpen 2005
5/5 - Úžasné
klidně bych se vrátil
5
20.9.2015 | dlouhán
Datum pobytu srpen 2005
5/5 - Úžasné
doporučuji

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria


Triton Empire Beach ***

Číslo zájezdu: 879297
Egypt, Hurghada

Všechny termíny a možnosti (609)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Katowice
Čt 12.4 – Čt 26.4.2018
jednolůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
19 604 Kč
LM | Po slevě 38%
Letecky
Katowice
Ne 8.4 – Ne 22.4.2018
jednolůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
19 604 Kč
LM | Po slevě 38%
Letecky
Katowice
Čt 5.4 – Čt 19.4.2018
jednolůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
19 604 Kč
LM | Po slevě 38%
Letecky
Katowice
Ne 1.4 – Ne 15.4.2018
jednolůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
19 604 Kč
LM | Po slevě 45%
Letecky
Katowice
Čt 29.3 – Čt 12.4.2018
jednolůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
19 604 Kč
LM | Po slevě 45%
Letecky
Katowice
Ne 25.3 – Ne 1.4.2018
jednolůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
13 234 Kč
LM | Po slevě 39%
Letecky
Katowice
Čt 22.3 – Čt 29.3.2018
jednolůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
13 234 Kč
SLM | Po slevě 39%
Letecky
Katowice
Ne 25.3 – Ne 1.4.2018
jednolůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
13 234 Kč
LM | Po slevě 39%
Letecky
Katowice
Čt 22.3 – Čt 29.3.2018
jednolůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
13 234 Kč
SLM | Po slevě 39%
Letecky
Linz
Ne 22.4 – Ne 29.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
13 364 Kč
LM | Po slevě 31%
Letecky
Linz
Ne 15.4 – Ne 22.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
13 364 Kč
LM | Po slevě 31%
Letecky
Linz
Ne 8.4 – Ne 15.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
13 364 Kč
LM | Po slevě 31%
Letecky
Linz
Ne 1.4 – Ne 8.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
13 364 Kč
LM | Po slevě 37%
Letecky
Linz
Ne 22.4 – Ne 29.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
13 364 Kč
LM | Po slevě 31%
Letecky
Linz
Ne 29.4 – Ne 6.5.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
13 364 Kč
LM | Po slevě 31%
Letecky
Linz
Ne 29.4 – Ne 6.5.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
13 364 Kč
LM | Po slevě 31%
Letecky
Linz
Ne 15.4 – Ne 22.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
13 364 Kč
LM | Po slevě 31%
Letecky
Linz
Ne 8.4 – Ne 15.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
13 364 Kč
LM | Po slevě 31%
Letecky
Linz
Ne 1.4 – Ne 8.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
13 364 Kč
LM | Po slevě 37%
Letecky
Linz
Ne 25.3 – Ne 8.4.2018
jednolůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
19 864 Kč
LM | Po slevě 36%
Letecky
Linz
Ne 25.3 – Ne 8.4.2018
jednolůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
19 864 Kč
LM | Po slevě 36%
Letecky
Vídeň
Ne 29.4 – Ne 6.5.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
14 924 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Vídeň
Ne 22.4 – Ne 29.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
14 924 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Vídeň
Ne 15.4 – Ne 22.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
14 924 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Vídeň
Ne 8.4 – Ne 15.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
14 924 Kč
LM | Po slevě 23%