Termín:
28. 3. – 5. 4. 2019
Počet dní:
9 (čt – pá)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Původní cena:
37 000  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd na poloostrově 'Hicacos', kde se nachází nejznámější kubánské letovisko 'Varadero'. Toto letovisko je vzdálené od Havany asi 140 km. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Nejatraktivnější letovisko Kuby nabízí kromě jedné z nejkrásnějších pláží na světě také řadu turistických lákadel jakými jsou například delfinárium, přístav ze kterého denně odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky nebo 18-ti jamkové golfové hřiště. Prožijte Vaší dovolenou v tomto letovisku v hotelu Tuxpan 4*, ALL INCLUSIVE.

ODPOČIŇTE SI OD VŠEDNÍHO STRESU A DNEŠNÍHO USPĚCHANÉHO SVĚTA NA BÍLÝCH PLÁŽÍCH, KTERÉ JSOU OMÝVÁNY AZUROVĚ ČISTOU VODOU ATLANTSKÉHO OCEÁNU...


Doporučené výlety
Výlet do Guamá - Krokodýlí farma, Zátoka Sviní, Den v Karibiku
Katamaránem na panenský ostrov Cayo Blanco

Popis lokace

VARADERO:

Letovisko „Varadero” se nachází 140 km od Havany a je největším turistickým střediskem na Kubě s více než půl milionem turistů ročně.  Nachází se na velmi úzkém (0,5 - 1 km) a 25 km dlouhém poloostrově „Hicacos”. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Dnešní letovisko bylo vystavěno jako sídlo bohatých ve 20. letech minulého století. Po druhé světové válce zde byla postavena kasina a hotely. Nádherná 22 kilometrová pláž věhlasných bílých písků, tyrkysové moře a desítky moderních resortů s programem „ALL INCLUSIVE”, nabízí ideální podmínky pro vodní sporty, koupání, potápění, golf a denní i noční zábavu. Na jihu regionu leží Národní Park „Ciénaga de Zapata” (4 400 km?  - bažinné ekosystémy s bohatou endemickou florou a faunou). Součástí parku je areál „Guamá” k němuž patří: krokodýlí farma,  indianská vesnice „Aldea Taina” a „Lago del Tesoro” - jezero pokladů.  O několik kilometrů dále leží zátoka Sviní se známým epickým muzeem a pláž „Playa Girón”. Za zmínku ještě stojí  údolí - „Valle Yumuri” a vyhlídka - „Mirador Bacunayagua” (na půl cesty mezi Havanou a Varaderem).  Za návštěvu také stojí nádherná jeskyně „Cuevas de Bellamar”, 10 km od města Matanzas. Varadero je v současnosti oblíbené turistické středisko s bílými písčitými plážemi a moderními zábavními středisky. Jeho pláž se řadí mezi 10 nejkrásnějších pláží světa. Mezi zajímavá turistická lákadla patří 18-ti jamkové golfové hřiště, delfinárium nebo marína, odkud každým dnem odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky.

Popis ubytování

BE LIVE EXPERIENCE TUXPAN 4****:

Hotel Tuxpan byl otevřen roku 1991 a v roce 2001 prošel kompletní rekonstrukcí. Nachází se v blízkosti písečné pláže (cca 50 m od hotelu), od které je oddělen tropickou zahradou plné kokosových palem. Všech 233 pokojů je klimatizovaných, s vlastním sociálním zařízením, fénem, trezorem, satelitní TV, telefonem a minibarem. Většina pokojů disponuje vlastním balkonem. (Hotel nedisponuje třílůžkovými pokoji, pro rodiny s dětmi však lze do pokoje přidat přistýlku). V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetové restauraci „Cristal“ nebo v některé ze dvou specializovaných a la carte restaurací („El Rancho“ – mezinárodní kuchyně nebo „El Colibrí“ – místní kreolská strava). V areálu jsou k dispozici 4 bary, včetně pěkného baru „Delfin“ přímo na pláži nebo snack baru „El Colibri“ u bazénu, který je hotelových hostům k dispozici 24 hodin denně, příjemného „piano“ lobby baru, ovocného „Fruta“ baru u bazénu či kavárny v prvním patře. V rámci denních i večerních animačních programů zde nechybí aerobik, kurzy tance, kurzy potápění nebo salsy, hry - domino, šachy, bingo, šipky, plážové sporty, stolní tenis, tenisové kurty, živá hudba, každovečerní představení nebo diskotéka „La Bamba” (otevřena pouze v sobotu). Na hotelové pláži je možné využít širokou škálu vodních sportů, například šnorchlování, kajaky nebo projížďku na katamaránu. K dispozici pro rodiny s dětmi je miniklub pro děti od 4 do 10 let. Mezi hlavní budovou hotelu a pláží se nachází pěkný rozlehlý bazén (lehátka a slunečníky zdarma). V lobby hotelu jsou obchůdky se suvenýry, ale i zbožím denní potřeby, směnárna, prádelna, WIFI internet v lobby hotelu a u bazénu (za poplatek) a zdravotnická služba. Nedaleko od hotelu je zastávka autobusu, kterým se za poplatek 5 CUC lze po celý den pohybovat po Varaderu. Nedaleko od hotelu lze zapůjčit automobil či skútr na výlety po blízkém okolí.

Strava

Program ALL INCLUSIVE v hotelu Tuxpan  nabízí svým hostům široký výběr místní i mezinárodní kuchyně a také pestrou nabídku nápojů (káva, džus, pivo, vína, koktejly, likéry). Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v bufetové restauraci 'Tuxpan - Cristal'.  Lze také navštívit některou z a la carte restaurací. Po celý den je možné využít lehkého občerstvení u snack baru, jež je hotelovým hostům k dispozici v rámci programu ALL INCLUSIVE po 24 hodin denně nebo u dalších barů (lobby, pláž, bazén...) k neomezené konzumaci rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

Program

1. DEN

Přílet do Havany v odpoledních / večerních hodinách.

Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu na Varaderu. Ubytování.

2.,3.,4., - 14. DEN (délka pobytu dle Vašeho výběru)

Volné dny v programu ALL INCLUSIVE s možností využití fakultativních výletů.

POSLEDNÍ DEN

Volný dopolední program

V dopoledních/odpoledních/večerních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně

Asistence průvodce / delegáta na letišti v Havaně ve všech skupinových termínech

ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA S MOŽNOSTÍ NÁKUPU FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu v ekonomické třídě dle letového řádu (vč. přepravy 1 zavazadla o hmotnosti 23 kg a příručního zavazadla o hmotnosti 8 kg na každou osobu)
 • Přivítání na letišti v Havaně s česky hovořícím průvodcem/delegátem
 • Kolektivní transfer z letiště v Havaně do hotelu na Varaderu
 • Ubytování na Varaderu ve vybraném hotelu v režimu ALL INCLUSIVE
 • Kolektivní transfer z hotelu na Varaderu na letiště v Havaně
 • Služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu s možností dokoupení fakultativních výletů (24 hod. na telefonu, sídlí v Havaně)
 • Pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • Vstupní vízum - cena 850 Kč
 • Cestovní pojištění - léčebné výlohy + storno (51 Kč-139 Kč/os/den - dle typu zvoleného pojištění)
 • Fakultativní výlety
 • Příplatek za pokoj s výhledem na moře nebo za pokoj vyšší kategorie

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Kentlucky, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Varadero
 • Místo dle CK: Varadero

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Tuxpan ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Hotel Tuxpan

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

6 uživatelů

Pořadí

29. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Matanzas

Poslední komentář

11.3.2019 | Mgr.Jindřich Dráb a Mgr.Eva Drábová
Datum pobytu: březen 2019
výborný!

Nejnovější recenze

1
26.4.2018 | Eva
Datum pobytu listopad 2017
1/5 - Nic moc
Již nikdy Tuxpan
5
24.4.2018 | Dana
Datum pobytu duben 2018
5/5 - Úžasné
Dovolená se nám moc líbila, akorát Kuba je si tak 40 let za námi a asi se místním nežije tak lehce jako nám. Je to velmi bezpečný ostrov ,ale celkem chudý.
4
27.4.2016 | Patricie Jakešová
Datum pobytu duben 2016
4/5 - Skvělé
Pobyt výborný. Cesta letadlem - hrůza. Typ letadla je vhodný na cestování do max. 3 hodin ne 11 hodin.

Kuba

Kuba je stát ležící v Karibiku a zároveň největší ostrov souostroví Velké Antily. Území tvoří kromě hlavního ostrova i tisíce malých ostrovů a ostrůvků. Nejen díky svým přírodním krásám, tropickým lesům, korálovým útesům a atolům je hojně navštěvovanou destinací. Nejvhodnějším obdobím k návštěvě patří zimní měsíce, od května do října je zde období dešťů. Na Kubě panuje tropické počasí s příjemnými průměrnými teplotami okolo 25 ⁰C. Místní prostředí je velmi svérázné. Tropický ráj s pohnutou historií, který se ale postupně otevírá světu. Je to země latinských rytmů, barev, kontrastů, nejlepších doutníků a kvalitního rumu. Hlavním městem je pulzující a historická Havana, největší přímořský ráj je poloostrov Varadero a potápěči je nejvíce vyhledávaný ostrov Cayo Coco.


BE LIVE EXPERIENCE TUXPAN ****

Číslo zájezdu: 1062726
Kuba, Matanzas, Varadero

Všechny termíny a možnosti (85)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
Čt 28.3 – Út 9.4.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
31 900 Kč
LM | Po slevě 28%
Letecky
Praha
Čt 4.4 – Út 16.4.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
34 200 Kč
LM | Po slevě 20%
Letecky
Praha
St 11.9 – Út 24.9.2019
2 lůžkový pokoj
14 dní
all inclusive
36 300 Kč
Po slevě 10%
Letecky
Praha
Čt 28.3 – Pá 5.4.2019
2 lůžkový pokoj
9 dní
all inclusive
26 500 Kč
SLM | Po slevě 28%
Letecky
Praha
Po 1.4 – Pá 12.4.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
33 100 Kč
SLM | Po slevě 22%
Letecky
Praha
Po 8.4 – So 20.4.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
35 100 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
Pá 6.9 – St 18.9.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
35 200 Kč
Letecky
Praha
So 31.8 – Čt 12.9.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
36 200 Kč
Po slevě 7%
Letecky
Praha
St 17.7 – Ne 28.7.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
34 800 Kč
LM | Po slevě 15%
Letecky
Praha
Po 8.7 – Pá 19.7.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
34 800 Kč
LM | Po slevě 15%
Letecky
Praha
Pá 16.8 – St 28.8.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
36 900 Kč
Letecky
Praha
Čt 11.4 – Út 23.4.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
37 000 Kč
LM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
Čt 19.9 – Út 1.10.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
37 200 Kč
Po slevě 7%
Letecky
Praha
St 24.7 – Ne 4.8.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
35 500 Kč
Letecky
Praha
Čt 26.9 – Út 8.10.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
37 500 Kč
Po slevě 6%
Letecky
Praha
Čt 10.10 – Út 22.10.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
37 500 Kč
Po slevě 6%
Letecky
Praha
Čt 3.10 – Út 15.10.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
37 600 Kč
Po slevě 6%
Letecky
Praha
Po 9.12 – Pá 20.12.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
35 720 Kč
Po slevě 17%
Letecky
Praha
St 26.6 – Ne 7.7.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
35 900 Kč
Po slevě 8%
Letecky
Praha
Čt 17.10 – Út 29.10.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
38 000 Kč
Po slevě 6%
Letecky
Praha
Po 23.9 – Pá 4.10.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
36 100 Kč
Letecky
Praha
So 14.9 – Út 24.9.2019
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
34 100 Kč
Po slevě 7%
Letecky
Praha
Po 4.11 – Pá 15.11.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
36 500 Kč
Letecky
Praha
Po 8.4 – Pá 19.4.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
36 700 Kč
LM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
Čt 23.1 – Út 4.2.2020
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
38 900 Kč