Termín:
27. 10. – 3. 11. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-ulivo-rim-italie-z971000/580284045/

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis ubytování

Ulivo", 1-pokojové studio 23 m2, v přízemí. A stylové zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, jídelní stůl, TV, plochá obrazovka, rádio, CD, DVD a klimatizace. Vstup k zahradnímu sezení. Kuchyňský kout (4 plotýnky, gril). Sprcha/WC. Topení (extra), klimatizace (extra). Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Výhled na krajinu. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 1.

Popis

Velmi komfortní selský dům "San Giorgio", renovovaný v roce 2008. 60 km od centra Roma, klidná, slunná poloha na kopci, 50 km od jezera, v zeleni. Společné: pozemek, přírodní zahrada, bazén (150 m2, 01.01.-31.12.). Zahradní sezení, gril. K dispozici pouze pro Vás: grilovací kout. V rekreačním zařízení: sauna, k dispozici jízdní kola (extra). Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid 1x týdně na vyžádání (extra). Polopenze na vyžádání na vyžádání. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 800 m, supermarket 3 km, obchodní centrum 1 km, autobusová zastávka 300 m, nádraží "Stimigliano" 8.5 km. Golfové hřiště 15 km, tenis 1.5 km, jízdárna 50 m.

"

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let)
 • Náklady na energii
 • Topení
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Malé domácí zvíře

Základní cena nezahrnuje

 • Klimatizace - 50.0 EUR za týden
 • Vratná kauce v hotovosti - 100.0 EUR paušál
 • Závěrečný úklid - 20.0 EUR za osobu
 • Přistýlka - 10.0 EUR za den

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Lazio
 • Místo dle CK: San Polo

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Ulivo ***

Číslo zájezdu: 971000
Itálie, Lazio, San Polo

Všechny termíny a možnosti (1)