Val 2

  Chorvatsko, Kvarner, Sveti Juraj

Val 2

    Chorvatsko, Kvarner, Sveti Juraj
Cena od
909 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 647 970
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

2-pokojový byt 51 m2 v 2. patře, jižní orientace. Úplně renovovaný v roce 2018: obývací pokoj/jídelna 20 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj, výška stropu 185 - 350 cm s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 15 m2, balkon 3 m2. Balkónový nábytek. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).

Popis

Vícegenerační dům Val 2". 350 m od centra Sveti Juraj, slunná, vyvýšená poloha, 300 m od moře, 300 m plaz. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 450 m, restaurace 350 m, oblázková pláž 300 m.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Týdenní prádlo (povlečení a ručníky)
  • Rekreační poplatek
  • bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 100.0 EUR paušál

default.ck.object.information..heading

default.ck.object.information.

  • Lokalita dle CK: Kvarner
  • Místo dle CK: Sveti Juraj

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 647 970
dnes 7.30–17 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Val 2
    Chorvatsko, Kvarner, Sveti Juraj

Cena od
909 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 647 970

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
3 633 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč